Tulokset #102677 (kilpailut #107153)

VVJ

http://bijinkei.net/morkovaara/k/vvj681.html

11.08.2017 / 15.07.2017

Mörkövaara (MRKV4038)

Lyhyt arvonta

Kisat olivat kaikille avoimet


VRL-01671 tvisha

VRL-01671 tvisha


09.07.2017 VRL-01671 tvisha


Tulokset

Luokkien määrä: 4 kpl

1. 1. Noviisi koulukoe yksilöille (30 osallistujaa)
1. Vibaja (VRL-00727) - Arctic Red
2. tvisha (VRL-01671) - Black Flash Cirein VH17-017-0299
3. miivi (VRL-13320) - Tuulenpesän Kuolinsyy
4. miivi (VRL-13320) - Vähäpellon Vihuri
5. miivi (VRL-13320) - Vähäpellon Kaamostaivas
6. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Utu VH17-018-0846
7. Melina (VRL-11408) - Runon Illusia VH17-018-1139
8. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Norriska VH17-018-0843
9. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
10. Natalia (VRL-05175) - Schizophrenia VH14-021-0615
11. Melina (VRL-11408) - Vuornan Bambikiss VH17-017-0285
12. Siguri (VRL-11290) - Vähäpellon Haamuaatto VH16-018-2757
13. tvisha (VRL-01671) - Cinnamon Bun HV
14. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216
15. Enni (VRL-09601) - Tuulenpesän Muskotti VH17-018-0847
16. Ireth (VRL-03777) - Rook VH15-063-0017
17. Vibaja (VRL-00727) - Vernal Equinox
18. Enni (VRL-09601) - Hortensian Rohtosumu VH17-018-1141
19. JP (VRL-01948) - Campcroft Mercury
20. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Valessa VH17-018-0834
21. Siguri (VRL-11290) - Pirunkorven Kastepisara VH14-018-0818
22. Aino (VRL-14510) - Hattuvaaran Pikku Myy VH17-018-1030
23. JP (VRL-01948) - Juliet of Yearwood
24. Natalia (VRL-05175) - Brazil Beat VH12-031-0545
25. Sorel (VRL-00884) - Kermarastas VH17-018-1219
26. JP (VRL-01948) - Tyfors Unique
27. Vibaja (VRL-00727) - Mooncloud's Appelsin
28. Ireth (VRL-03777) - Namys Almost Samba VH17-244-0013
29. Sorel (VRL-00884) - Haavelaakson Kuutar
30. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Sudensielu VH17-018-0824

2. 2. Noviisi tarkkuuskoe yksilöille (30 osallistujaa)
1. JP (VRL-01948) - Huovilan Remiro
2. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Norriska VH17-018-0843
3. Melina (VRL-11408) - Vuornan Bambikiss VH17-017-0285
4. tvisha (VRL-01671) - Tähtiensota VH17-018-1094
5. Sorel (VRL-00884) - Haavelaakson Kuutar
6. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216
7. tvisha (VRL-01671) - Black Flash Cirein VH17-017-0299
8. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Utu VH17-018-0846
9. Siguri (VRL-11290) - Vähäpellon Haamuaatto VH16-018-2757
10. Natalia (VRL-05175) - Schizophrenia VH14-021-0615
11. JP (VRL-01948) - Parolan Iiris
12. Vibaja (VRL-00727) - Arctic Red
13. JP (VRL-01948) - A.D. Rosy Affair
14. miivi (VRL-13320) - Vähäpellon Vihuri
15. miivi (VRL-13320) - Tuulenpesän Kuolinsyy
16. tvisha (VRL-01671) - Cinnamon Bun HV
17. Sorel (VRL-00884) - Kermarastas VH17-018-1219
18. Melina (VRL-11408) - Runon Illusia VH17-018-1139
19. Enni (VRL-09601) - Hortensian Rohtosumu VH17-018-1141
20. miivi (VRL-13320) - Vähäpellon Kaamostaivas
21. Enni (VRL-09601) - Tuulenpesän Muskotti VH17-018-0847
22. Natalia (VRL-05175) - Brazil Beat VH12-031-0545
23. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Valessa VH17-018-0834
24. Siguri (VRL-11290) - Pirunkorven Kastepisara VH14-018-0818
25. Ireth (VRL-03777) - Boymoor River Reign VH17-104-0024
26. Ireth (VRL-03777) - Pevensey Tea Tales VH17-104-0023
27. Aino (VRL-14510) - Hattuvaaran Pikku Myy VH17-018-1030
28. Vibaja (VRL-00727) - Vernal Equinox
29. Vibaja (VRL-00727) - Mooncloud's Appelsin
30. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Sudensielu VH17-018-0824

3. 3. Vaativa koulukoe yksilöille (30 osallistujaa)
1. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
2. Sorel (VRL-00884) - Harhakuvitelma VH17-018-1076
3. Sorel (VRL-00884) - Mehtämieli VH17-018-1075
4. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Virna
5. Jemiina (VRL-07412) - Kuuralehdon Flynn Rider VH17-018-1143
6. Hapero (VRL-06115) - Huvitutin Torkku VH17-018-0822
7. Siguri (VRL-11290) - Armenia Karus
8. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
9. Jere (VRL-14433) - Fiktion Juoni VH17-018-1137
10. Enni (VRL-09601) - Kettulan Lapikas VH17-018-0869
11. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Topias VH17-018-0845
12. Natalia (VRL-05175) - Etupelko VH13-018-0126
13. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Troy
14. Siguri (VRL-11290) - Hämminki VH14-018-0153
15. Jannica (VRL-04799) - Gwirion LO VH16-022-0057
16. Jemiina (VRL-07412) - Sixx Zizzofrenix MET VH14-017-0482
17. Anarchy (VRL-14465) - Eartha v.d. Ó hAodha VH17-040-0002
18. Sorel (VRL-00884) - Yentel Million Miles VH17-017-0274
19. Natalia (VRL-05175) - Pilviprinsessa VH17-018-0921
20. Jannica (VRL-04799) - Lille Brilled VH16-028-0253
21. Anarchy (VRL-14465) - Windyn Tiger VH06-040-1953
22. Siguri (VRL-11290) - Dalziel Karus
23. Jemiina (VRL-07412) - Dyantha's Grand Slam VH17-046-0035
24. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaara Siperia VH17-018-0844
25. Enni (VRL-09601) - Suvikannel VH17-018-0849
26. tvisha (VRL-01671) - Rainbow Dash Cirein VH17-031-0398
27. Jannica (VRL-04799) - Amren Dafydd Arwel VH17-026-0017
28. Enni (VRL-09601) - Maakahinen VH17-018-0848
29. Natalia (VRL-05175) - Pilvipelko
30. Anarchy (VRL-14465) - Black Lady Tiffany HL VH04-040-0161

4. 4. Vaativa tarkkuuskoe yksilöille (30 osallistujaa)
1. Jemiina (VRL-07412) - Sixx Zizzofrenix MET VH14-017-0482
2. Natalia (VRL-05175) - Pilviprinsessa VH17-018-0921
3. tvisha (VRL-01671) - Rainbow Dash Cirein VH17-031-0398
4. Natalia (VRL-05175) - Etupelko VH13-018-0126
5. Siguri (VRL-11290) - Dalziel Karus
6. Siguri (VRL-11290) - Hämminki VH14-018-0153
7. tvisha (VRL-01671) - Tähtiensota VH17-018-1094
8. Anarchy (VRL-14465) - Black Lady Tiffany HL VH04-040-0161
9. Jere (VRL-14433) - Fiktion Juoni VH17-018-1137
10. Natalia (VRL-05175) - Pilvipelko
11. Hapero (VRL-06115) - Huvitutin Torkku VH17-018-0822
12. Enni (VRL-09601) - Kettulan Lapikas VH17-018-0869
13. Jemiina (VRL-07412) - Dyantha's Grand Slam VH17-046-0035
14. Jannica (VRL-04799) - Gwirion LO VH16-022-0057
15. Sorel (VRL-00884) - Yentel Million Miles VH17-017-0274
16. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaara Siperia VH17-018-0844
17. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Troy
18. Sorel (VRL-00884) - Harhakuvitelma VH17-018-1076
19. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Virna
20. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Topias VH17-018-0845
21. Jemiina (VRL-07412) - Kuuralehdon Flynn Rider VH17-018-1143
22. Siguri (VRL-11290) - Armenia Karus
23. Enni (VRL-09601) - Suvikannel VH17-018-0849
24. Anarchy (VRL-14465) - Windyn Tiger VH06-040-1953
25. Jannica (VRL-04799) - Lille Brilled VH16-028-0253
26. Enni (VRL-09601) - Maakahinen VH17-018-0848
27. Sorel (VRL-00884) - Mehtämieli VH17-018-1075
28. Jannica (VRL-04799) - Amren Dafydd Arwel VH17-026-0017
29. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399
30. Anarchy (VRL-14465) - Eartha v.d. Ó hAodha VH17-040-0002