Tulokset #126932 (kilpailut #128934)

VVJ

http://bijinkei.net/morkovaara/vvj/vvj19.html

09.07.2018 / 12.06.2018

Ros Cirein (ROSC1759)

Lyhyt arvonta

Kisat olivat kaikille avoimet


VRL-01671 tvisha

VRL-01671 tvisha


10.07.2018 VRL-01671 tvisha


Tulokset

Luokkien määrä: 4 kpl

1. 1. Noviisi koulukoe yksilöille (49 osallistujaa)
1. Shannon. (VRL-05645) - Jouhen Hurma VH18-018-0621
2. Jannica (VRL-04799) - Sterling Honey VH16-017-0145
3. Vibaja (VRL-00727) - Vera v.d. Groende
4. Vibaja (VRL-00727) - Bruno v.d. Groende
5. Melina (VRL-11408) - Vaniman Rustiikki VH18-018-1095
6. Pierre (VRL-10531) - Kadon Wäinämö
7. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Blackmood VH18-017-0211
8. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Duana VH16-046-0098
9. Melina (VRL-11408) - Runon Tähtihurmos VH18-018-0496
10. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Mysli VH16-018-1364
11. Shannon. (VRL-05645) - Korpikuningas VH18-018-0777
12. Shannon. (VRL-05645) - Fiktion Hurmiohuijari VH17-018-1212
13. Katy (VRL-00102) - Caelfall Charmer VH18-063-0017
14. Jannica (VRL-04799) - Kadotettu Haaveuni VH16-018-2328
15. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Skittles VH18-017-0185
16. tvisha (VRL-01671) - Runon Pitsirölli VH18-018-1141
17. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Jeremia
18. Vibaja (VRL-00727) - Bella v.d. Aswerd
19. Melina (VRL-11408) - Runon Naavaparta VH18-018-0665
20. JP (VRL-01948) - Huovilan Dream Cream
21. Jannica (VRL-04799) - Dyantha's Lochlan
22. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Uniriepu VH16-018-1370
23. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hiatus
24. Shannon. (VRL-05645) - Vennamon Korppi VH15-018-0517
25. Katy (VRL-00102) - Deermore Molly VH18-035-0062
26. JP (VRL-01948) - Huovilan Si Jolie
27. JP (VRL-01948) - Huovilan Dolly
28. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiliiga VH18-018-1154
29. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kuikaus
30. Katy (VRL-00102) - A.D. River Darkness VH18-063-0018
31. JP (VRL-01948) - Huovilan Oliver
32. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Savumarja VH18-018-1168
33. felissa (VRL-04000) - Yentel Primrose VH16-017-0381
34. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Kinuskikissa
35. Katy (VRL-00102) - Ardakil Maple VH18-035-0063
36. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kansas
37. EmmiN. (VRL-03385) - Paldingham Dylan VH18-017-0212
38. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Draqula VH18-017-0186
39. felissa (VRL-04000) - Yentel Dolores VH16-017-0570
40. Pierre (VRL-10531) - Mini-Ukko VH15-018-1333
41. Vibaja (VRL-00727) - Rosalie v.d. Stoerede
42. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Huikee VH18-018-1169
43. Vibaja (VRL-00727) - Marius v.d. Meinhemert
44. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Griselda VH16-046-0108
45. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Creamflurry VH18-017-0213
46. Shannon. (VRL-05645) - Fiktion Jouhi VH16-018-0530
47. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Tervaomena VH18-018-1182
48. Katy (VRL-00102) - Hopewood Joy VH18-035-0045
49. Melina (VRL-11408) - Runon Monaliisa VH18-018-0840

2. 2. Noviisi tarkkuuskoe yksilöille (49 osallistujaa)
1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Wäinämö
2. Katy (VRL-00102) - Ardakil Maple VH18-035-0063
3. Jannica (VRL-04799) - Sterling Honey VH16-017-0145
4. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Mysli VH16-018-1364
5. Vibaja (VRL-00727) - Vera v.d. Groende
6. Katy (VRL-00102) - Caelfall Charmer VH18-063-0017
7. Melina (VRL-11408) - Vaniman Rustiikki VH18-018-1095
8. Shannon. (VRL-05645) - Fiktion Hurmiohuijari VH17-018-1212
9. Katy (VRL-00102) - Hopewood Joy VH18-035-0045
10. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Duana VH16-046-0098
11. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kuikaus
12. Shannon. (VRL-05645) - Korpikuningas VH18-018-0777
13. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Blackmood VH18-017-0211
14. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hiatus
15. Vibaja (VRL-00727) - Bruno v.d. Groende
16. tvisha (VRL-01671) - Runon Pitsirölli VH18-018-1141
17. Melina (VRL-11408) - Runon Naavaparta VH18-018-0665
18. Shannon. (VRL-05645) - Jouhen Hurma VH18-018-0621
19. JP (VRL-01948) - Mooncloud's Almond Crush
20. Katy (VRL-00102) - Deermore Molly VH18-035-0062
21. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Uniriepu VH16-018-1370
22. Vibaja (VRL-00727) - Rosalie v.d. Stoerede
23. Jannica (VRL-04799) - Dyantha's Lochlan
24. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Skittles VH18-017-0185
25. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Tervaomena VH18-018-1182
26. JP (VRL-01948) - Hanneke v.d. Zanneshof
27. JP (VRL-01948) - Glowmoor Rosannah
28. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Draqula VH18-017-0186
29. Jannica (VRL-04799) - Kadotettu Haaveuni VH16-018-2328
30. Melina (VRL-11408) - Runon Tähtihurmos VH18-018-0496
31. Vibaja (VRL-00727) - Marius v.d. Meinhemert
32. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Creamflurry VH18-017-0213
33. Melina (VRL-11408) - Runon Monaliisa VH18-018-0840
34. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Griselda VH16-046-0108
35. Vibaja (VRL-00727) - Bella v.d. Aswerd
36. Shannon. (VRL-05645) - Fiktion Jouhi VH16-018-0530
37. JP (VRL-01948) - Dreameater Dei
38. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kansas
39. Katy (VRL-00102) - A.D. River Darkness VH18-063-0018
40. JP (VRL-01948) - Idya Icarus
41. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Savumarja VH18-018-1168
42. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Kinuskikissa
43. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Huikee VH18-018-1169
44. EmmiN. (VRL-03385) - Paldingham Dylan VH18-017-0212
45. felissa (VRL-04000) - Yentel Dolores VH16-017-0570
46. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiliiga VH18-018-1154
47. Shannon. (VRL-05645) - Vennamon Korppi VH15-018-0517
48. felissa (VRL-04000) - Yentel Primrose VH16-017-0381
49. Pierre (VRL-10531) - Mini-Ukko VH15-018-1333

3. 3. Vaativa koulukoe yksilöille (26 osallistujaa)
1. Vibaja (VRL-00727) - Yvonne v.d. Liengeind
2. Meri (VRL-13039) - Naurun Rikkinäinen VH18-018-1102
3. tvisha (VRL-01671) - Lorun Kornetti VH18-018-1162
4. Vibaja (VRL-00727) - Clara v.d. Wisveld
5. Vibaja (VRL-00727) - Charly v.d. Bergdijk
6. Vibaja (VRL-00727) - Thabor v.d. Valbsje
7. EmmiN. (VRL-03385) - Mangon Monster Mash
8. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Verne VH16-017-0192
9. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Br?on VH16-046-0099
10. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Pablo VH16-017-0175
11. EmmiN. (VRL-03385) - Huvin Racliff
12. tvisha (VRL-01671) - Metka Merenneito VH18-018-1173
13. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Affinity
14. Vibaja (VRL-00727) - Välähdyksen Tenho VH02-017-3015
15. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kesäkissa VH18-018-0843
16. Jannica (VRL-04799) - Päivärinteen Tamara VH14-017-0663
17. Jannica (VRL-04799) - Vähäpellon Jääsuklaa VH16-018-2698
18. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
19. felissa (VRL-04000) - Breandan Andrai VH17-046-0015
20. felissa (VRL-04000) - VF Smaragd VH17-046-0091
21. felissa (VRL-04000) - Casey Allouette VH16-046-0072
22. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Glazed Blueberry VH17-017-0517
23. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Flame Dust VH18-017-0077
24. Jannica (VRL-04799) - Lille Brilled VH16-028-0253
25. felissa (VRL-04000) - M?ir?n Cirein VH16-046-0084
26. tvisha (VRL-01671) - Kalman Linnanritari VH18-018-1143

4. 4. Vaativa tarkkuuskoe yksilöille (26 osallistujaa)
1. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Verne VH16-017-0192
2. Vibaja (VRL-00727) - Clara v.d. Wisveld
3. felissa (VRL-04000) - Breandan Andrai VH17-046-0015
4. felissa (VRL-04000) - VF Smaragd VH17-046-0091
5. EmmiN. (VRL-03385) - Huvin Racliff
6. Vibaja (VRL-00727) - Yvonne v.d. Liengeind
7. tvisha (VRL-01671) - Lorun Kornetti VH18-018-1162
8. tvisha (VRL-01671) - Kalman Linnanritari VH18-018-1143
9. tvisha (VRL-01671) - Metka Merenneito VH18-018-1173
10. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kesäkissa VH18-018-0843
11. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
12. Meri (VRL-13039) - Naurun Rikkinäinen VH18-018-1102
13. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Br?on VH16-046-0099
14. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Glazed Blueberry VH17-017-0517
15. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Flame Dust VH18-017-0077
16. Vibaja (VRL-00727) - Välähdyksen Tenho VH02-017-3015
17. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Pablo VH16-017-0175
18. EmmiN. (VRL-03385) - Mangon Monster Mash
19. Jannica (VRL-04799) - Päivärinteen Tamara VH14-017-0663
20. felissa (VRL-04000) - Casey Allouette VH16-046-0072
21. felissa (VRL-04000) - M?ir?n Cirein VH16-046-0084
22. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Affinity
23. Jannica (VRL-04799) - Lille Brilled VH16-028-0253
24. Vibaja (VRL-00727) - Thabor v.d. Valbsje
25. Vibaja (VRL-00727) - Charly v.d. Bergdijk
26. Jannica (VRL-04799) - Vähäpellon Jääsuklaa VH16-018-2698