Tulokset #131502 (kilpailut #136317)

VVJ

http://kuvat.altervista.org/valjakko/007.html

17.11.2018 / 03.11.2018

Krooknäs (KROO6596)

Lyhyt arvonta

Kisat olivat kaikille avoimet


VRL-11284 Liia

VRL-11284 Liia


04.11.2018 VRL-00692 Milja


Tulokset

Luokkien määrä: 4 kpl

1. 1. Noviisi koulukoe avoin yksilöille (30 osallistujaa)
1. birdie (VRL-14733) - Dyantha's Cashel VH18-046-0107
2. reibili (VRL-10965) - Duanin Catchmeifyoucan VH18-017-0057
3. half (VRL-11734) - Half's ?Saelufu VH18-177-0021
4. suba (VRL-12468) - Derian Gala VH15-053-0006
5. birdie (VRL-14733) - Ludmilla VH18-096-0001
6. Jannica (VRL-04799) - Afon Emrys VH17-026-0018
7. Desmi (VRL-14548) - Jeilin Hönttöväinö
8. JP (VRL-01948) - Huovilan All My Love
9. Liia (VRL-11284) - Moorgate Flower Socks VH18-024-0114
10. Jannica (VRL-04799) - Sagavik Jesper VH16-053-0148
11. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Neutroni
12. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rotunainen
13. JP (VRL-01948) - Huovilan Twinkie
14. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Vipeltäjä VH18-018-1894
15. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Keisarinna
16. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Joosias VH18-018-1895
17. JP (VRL-01948) - Huovilan Julius
18. Liia (VRL-11284) - Vuornan Wäinänen VH17-018-0966
19. suba (VRL-12468) - Derian Elvis VH15-053-0141
20. reibili (VRL-10965) - Lily’s Little Twinkle Charm VH18-017-0059
21. birdie (VRL-14733) - Bronwen Namys VH18-024-0094
22. Layda (VRL-14488) - Zandor v.d. Zanneshof VH17-017-0190
23. dookie (VRL-04373) - Routaruusun Turmiotanssi VH18-018-1867
24. Jannica (VRL-04799) - PP's Mindra VH16-028-0176
25. suba (VRL-12468) - Albertslunds Wasaabi VH16-017-0320
26. Liia (VRL-11284) - Tuulentuutima VH18-018-1905
27. half (VRL-11734) - Hagelbergs Vivine VH11-017-0067
28. Oresama (VRL-02753) - Katastrofaalinen Katapultti MET
29. Oresama (VRL-02753) - Pullagallup
30. reibili (VRL-10965) - Cactus Xylitol KH VH18-017-0056

2. 2. Noviisi tarkkuuskoe avoin yksilöille (30 osallistujaa)
1. Liia (VRL-11284) - Tuulentuutima VH18-018-1905
2. Desmi (VRL-14548) - Jeilin Hönttöväinö
3. half (VRL-11734) - Hagelbergs Vivine VH11-017-0067
4. suba (VRL-12468) - Derian Enar VH16-053-0114
5. Oresama (VRL-02753) - Disneyland After Dark
6. birdie (VRL-14733) - Ludmilla VH18-096-0001
7. Liia (VRL-11284) - Moorgate Flower Socks VH18-024-0114
8. reibili (VRL-10965) - Ivahymy VH18-018-0658
9. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rotunainen
10. Layda (VRL-14488) - Zandor v.d. Zanneshof VH17-017-0190
11. birdie (VRL-14733) - Dyantha's Cashel VH18-046-0107
12. half (VRL-11734) - Half's ?Saelufu VH18-177-0021
13. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Vipeltäjä VH18-018-1894
14. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Purple Clover VH17-024-0110
15. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Neutroni
16. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Hulabaloo VH17-024-0111
17. Oresama (VRL-02753) - Aurelia
18. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili
19. Oresama (VRL-02753) - Abraham VH18-104-0009
20. suba (VRL-12468) - Reposaaren Samba VH17-017-0276
21. birdie (VRL-14733) - Bronwen Namys VH18-024-0094
22. Jannica (VRL-04799) - Afon Emrys VH17-026-0018
23. Jannica (VRL-04799) - PP's Mindra VH16-028-0176
24. Jannica (VRL-04799) - Sagavik Jesper VH16-053-0148
25. Nintsu (VRL-01851) - Malissa Dael VH17-024-0091
26. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749
27. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Joosias VH18-018-1895
28. suba (VRL-12468) - Reposaaren Solange VH16-017-0314
29. Liia (VRL-11284) - Meiramikujan Puusti VH17-018-2223
30. dookie (VRL-04373) - Routaruusun Turmiotanssi VH18-018-1867

3. 3. Vaativa koulukoe avoin yksilöille (30 osallistujaa)
1. Liia (VRL-11284) - Sourcalibur VH18-031-0370
2. suba (VRL-12468) - Derian Jolgeir VH14-053-0142
3. birdie (VRL-14733) - Madeira
4. Liia (VRL-11284) - Vuornan Tomuturpa VH18-018-0584
5. Sussu (VRL-12636) - Grainger VH18-053-0069
6. half (VRL-11734) - CHR Darlene VH14-177-0001
7. birdie (VRL-14733) - Waalwijk VH18-040-0056
8. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
9. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Pablo VH16-017-0175
10. Sussu (VRL-12636) - Kára
11. reibili (VRL-10965) - Heippalappu
12. suba (VRL-12468) - Derian Unndis VH15-053-0215
13. Desmi (VRL-14548) - Torpparin Vasama
14. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Verne VH16-017-0192
15. reibili (VRL-10965) - Camomilla v.d. Gateaway VH16-017-0088
16. birdie (VRL-14733) - Grigorii
17. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa
18. meea (VRL-09844) - Aavesoturi VH17-018-1739
19. half (VRL-11734) - CHR Baron Blood VH12-177-0040
20. meea (VRL-09844) - Ihmeidentekijä VH17-018-1738
21. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla
22. meea (VRL-09844) - Kaunon Nonparelli VH17-018-1643
23. Liia (VRL-11284) - Maybecks Luzibär VH18-017-0437
24. half (VRL-11734) - Frank Cordero VH12-177-0041
25. reibili (VRL-10965) - Harakanlento
26. suba (VRL-12468) - Ulvbrud VH15-053-0209
27. Jannica (VRL-04799) - Vähäpellon Jääsuklaa VH16-018-2698
28. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Väkipunkku
29. Sussu (VRL-12636) - Baldrick VH18-053-0068
30. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Paronitar

4. 4. Vaativa tarkkuuskoe avoin yksilöille (30 osallistujaa)
1. Sussu (VRL-12636) - Kára
2. half (VRL-11734) - Javiera v.d. Dionisia VH14-040-0103
3. half (VRL-11734) - Houdini GJ VH13-046-0056
4. reibili (VRL-10965) - Ahan Semmottis
5. Sussu (VRL-12636) - Baldrick VH18-053-0068
6. Desmi (VRL-14548) - Torpparin Vasama
7. meea (VRL-09844) - Vuornan Taikatiera VH18-018-0413
8. reibili (VRL-10965) - Nummen Poutatuuli
9. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Verne VH16-017-0192
10. birdie (VRL-14733) - Madeira
11. Jannica (VRL-04799) - Vähäpellon Jääsuklaa VH16-018-2698
12. suba (VRL-12468) - Derian Thjálfi VH16-053-0117
13. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Väkipunkku
14. Liia (VRL-11284) - Sourcalibur VH18-031-0370
15. reibili (VRL-10965) - Sadetakkisheikki
16. suba (VRL-12468) - Derian Brynja VH16-053-0118
17. half (VRL-11734) - Belleza Oege VH14-040-0055
18. Liia (VRL-11284) - Vuornan Tomuturpa VH18-018-0584
19. meea (VRL-09844) - Huvin Havuhuokaus VH18-018-0414
20. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Vohvelieläin
21. Sussu (VRL-12636) - Grainger VH18-053-0069
22. meea (VRL-09844) - Helmiahon Voivilperi VH18-018-0101
23. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa
24. birdie (VRL-14733) - Grigorii
25. suba (VRL-12468) - Freddy av Kleppur VH15-053-0139
26. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pöyristes
27. Liia (VRL-11284) - Maybecks Luzibär VH18-017-0437
28. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Paronitar
29. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Pablo VH16-017-0175
30. birdie (VRL-14733) - Waalwijk VH18-040-0056