Tulokset #131936 (kilpailut #136449)

VVJ

http://reibilin.arkku.net/ratsut/VVJ/vvj190.html

16.11.2018 / 05.11.2018

Ristikallion Suomenhevoset (RIST4253)

Lyhyt arvonta

Kisat olivat kaikille avoimet


VRL-10965 reibili

VRL-10965 reibili


14.11.2018 VRL-00692 Milja


Tulokset

Luokkien määrä: 4 kpl

1. 1. Noviisi koulukoe yksilöille (50 osallistujaa)
1. suba (VRL-12468) - Derian Gala VH15-053-0006
2. Ireth (VRL-03777) - Namys Starry Sky VH18-063-0049
3. suba (VRL-12468) - Derian Elvis VH15-053-0141
4. half (VRL-11734) - Half's ?Saelufu VH18-177-0021
5. Jaana K. (VRL-03669) - Dolce v. Duren VH15-040-0059
6. Liia (VRL-11284) - Moorgate Flower Socks VH18-024-0114
7. jabberjinx (VRL-13570) - Viisikon Hukkaputki VH18-018-1793
8. Jaana K. (VRL-03669) - Vadonja v. Duren VH15-040-0059
9. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Suruhuippu VH18-018-1468
10. reibili (VRL-10965) - Supina
11. Liia (VRL-11284) - Tihkulan Huurahyrinä VH18-018-2061
12. suba (VRL-12468) - Reposaaren Samba VH17-017-0276
13. Desmi (VRL-14548) - Soulmies
14. Liia (VRL-11284) - Meiramikujan Puusti VH17-018-2223
15. suba (VRL-12468) - Reposaaren Solange VH16-017-0314
16. half (VRL-11734) - Hagelbergs Vivine VH11-017-0067
17. Ireth (VRL-03777) - Karamellikeisari VH17-018-0935
18. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Neutroni
19. jabberjinx (VRL-13570) - Harlequin Enchantment of Dawn VH18-031-0340
20. Jaana K. (VRL-03669) - Tiilikan Rover VH15-017-0290
21. Ireth (VRL-03777) - Nelia VH14-026-0028
22. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Joosias VH18-018-1895
23. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Inspis
24. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Harmikatti VH18-018-1719
25. Liia (VRL-11284) - Tuulentuutima VH18-018-1905
26. Desmi (VRL-14548) - Druidilehdon Minerva
27. dookie (VRL-04373) - Routaruusun Turmiotanssi VH18-018-1867
28. birdie (VRL-14733) - Mainistir Eimhín
29. dookie (VRL-04373) - Mörkövaaran Pikipäärynä VH18-018-1893
30. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Vipeltäjä VH18-018-1894
31. Liia (VRL-11284) - Pläsipään Kutales VH18-018-2058
32. JP (VRL-01948) - Huovilan Dolly
33. reibili (VRL-10965) - Ponipalleron Räikkönen VH18-018-0479
34. JP (VRL-01948) - Je Suis Prest Dei
35. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rotunainen
36. Ireth (VRL-03777) - Sotamaalauksen Taivaankantaja VH18-018-1661
37. JP (VRL-01948) - Huovilan Julius
38. Desmi (VRL-14548) - Jeilin Hönttöväinö
39. suba (VRL-12468) - Albertslunds Wasaabi VH16-017-0320
40. Jaana K. (VRL-03669) - Vuornan Tobio
41. JP (VRL-01948) - Huovilan Twinkie
42. reibili (VRL-10965) - Instaprinsessa
43. reibili (VRL-10965) - Suolapähkinänpusuinen
44. jabberjinx (VRL-13570) - Liljan Villiviima VH18-018-1480
45. birdie (VRL-14733) - Bronwen Namys VH18-024-0094
46. birdie (VRL-14733) - Dyantha's Cashel VH18-046-0107
47. birdie (VRL-14733) - Craanford Ashton
48. Ireth (VRL-03777) - Kaihon Sudenmorsian VH18-018-1849
49. birdie (VRL-14733) - Ludmilla VH18-096-0001
50. JP (VRL-01948) - Huovilan All My Love

2. 2. Noviisi tarkkuuskoe yksilöille (50 osallistujaa)
1. half (VRL-11734) - Half's ?Saelufu VH18-177-0021
2. suba (VRL-12468) - Reposaaren Samba VH17-017-0276
3. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Inspis
4. dookie (VRL-04373) - Routaruusun Turmiotanssi VH18-018-1867
5. Nikki (VRL-14085) - Gloomsdale Jon Bon Jovi
6. Desmi (VRL-14548) - Soulmies
7. half (VRL-11734) - Hagelbergs Vivine VH11-017-0067
8. birdie (VRL-14733) - Craanford Ashton
9. reibili (VRL-10965) - Instaprinsessa
10. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Vipeltäjä VH18-018-1894
11. suba (VRL-12468) - Derian Elvis VH15-053-0141
12. jabberjinx (VRL-13570) - Fridan Blairsol VH18-017-0426
13. meea (VRL-09844) - Tuulenpesän Kuisku VH18-018-0411
14. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rotunainen
15. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Joosias VH18-018-1895
16. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Neutroni
17. Ireth (VRL-03777) - Nerywick Riverwind VH16-063-0025
18. jabberjinx (VRL-13570) - Lily's Dreamcatcher VH18-017-0439
19. Jaana K. (VRL-03669) - Mustasuon Unihäiriö
20. birdie (VRL-14733) - Bronwen Namys VH18-024-0094
21. Ireth (VRL-03777) - Namys Marigold VH18-104-0023
22. meea (VRL-09844) - Runon Inkanelli VH18-018-0960
23. dookie (VRL-04373) - Mörkövaaran Pikipäärynä VH18-018-1893
24. birdie (VRL-14733) - Dyantha's Cashel VH18-046-0107
25. Ireth (VRL-03777) - Boymoor River Reign VH17-104-0024
26. Jaana K. (VRL-03669) - Vehkakorven Blue Belle
27. Jaana K. (VRL-03669) - Huvin Sentinel
28. Desmi (VRL-14548) - Druidilehdon Minerva
29. Liia (VRL-11284) - Tihkulan Huurahyrinä VH18-018-2061
30. Ireth (VRL-03777) - Nerywick Cuddle Monster VH16-092-0024
31. jabberjinx (VRL-13570) - Maybecks Shady Red VH18-017-0440
32. birdie (VRL-14733) - Mainistir Eimhín
33. Jaana K. (VRL-03669) - PP's Kennedy VH17-017-0222
34. suba (VRL-12468) - Albertslunds Wasaabi VH16-017-0320
35. reibili (VRL-10965) - Ponipalleron Räikkönen VH18-018-0479
36. Liia (VRL-11284) - Moorgate Flower Socks VH18-024-0114
37. Ireth (VRL-03777) - Seppäjärven Yllättäjä VH17-018-1459
38. Desmi (VRL-14548) - Jeilin Hönttöväinö
39. jabberjinx (VRL-13570) - Wyat Cloud Cuckoo VH18-017-0480
40. suba (VRL-12468) - Reposaaren Solange VH16-017-0314
41. jabberjinx (VRL-13570) - Vuornan Coral Creek VH18-017-0441
42. reibili (VRL-10965) - Supina
43. Liia (VRL-11284) - Meiramikujan Puusti VH17-018-2223
44. Liia (VRL-11284) - Tuulentuutima VH18-018-1905
45. Teppo(VRL-13558) - Hjalmar Truett VH18-053-0073
46. reibili (VRL-10965) - Suolapähkinänpusuinen
47. Jaana K. (VRL-03669) - Huvin Noctis
48. birdie (VRL-14733) - Ludmilla VH18-096-0001
49. Liia (VRL-11284) - Pläsipään Kutales VH18-018-2058
50. suba (VRL-12468) - Derian Gala VH15-053-0006

3. 3. Vaativa koulukoe yksilöille (50 osallistujaa)
1. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Väkipunkku
2. birdie (VRL-14733) - Waalwijk VH18-040-0056
3. Jaana K. (VRL-03669) - Vähäpellon Unihalvaus
4. birdie (VRL-14733) - Madeira
5. Liia (VRL-11284) - Huovilan Cookie Crumble VH18-017-0473
6. birdie (VRL-14733) - Grigorii
7. reibili (VRL-10965) - Pirsketti
8. Ireth (VRL-03777) - Namys Vandalism VH18-244-0004
9. jabberjinx (VRL-13570) - Kaakkurin Yösydännä VH18-018-1492
10. jabberjinx (VRL-13570) - Foxtrail Aloe VH15-031-1217
11. Lucie (VRL-01441) - Juultje v.d. Zanneshof VH14-017-0521
12. meea (VRL-09844) - Ihmeidentekijä VH17-018-1738
13. suba (VRL-12468) - Ulvbrud VH15-053-0209
14. Ireth (VRL-03777) - Solar Eclipse Namys VH17-244-0014
15. Liia (VRL-11284) - Maybecks Luzibär VH18-017-0437
16. half (VRL-11734) - Javiera v.d. Dionisia VH14-040-0103
17. Ireth (VRL-03777) - Namys Deeann VH18-089-0018
18. Desmi (VRL-14548) - Torpparin Vasama
19. birdie (VRL-14733) - Aindriú
20. meea (VRL-09844) - Aavesoturi VH17-018-1739
21. Ireth (VRL-03777) - Brunilda II VH18-033-0072
22. Liia (VRL-11284) - Vuornan Tomuturpa VH18-018-0584
23. Lucie (VRL-01441) - Edenelle Nancy VH03-017-6079
24. reibili (VRL-10965) - Niinun Alviina
25. suba (VRL-12468) - Derian Brynja VH16-053-0118
26. half (VRL-11734) - CHR Darlene VH14-177-0001
27. Jaana K. (VRL-03669) - Halldórr av Rågkross VH13-053-0139
28. Liia (VRL-11284) - Huovilan Pontiac VH18-017-0472
29. Jaana K. (VRL-03669) - Ponipalleron Pandia VH17-017-0027
30. half (VRL-11734) - Frank Cordero VH12-177-0041
31. meea (VRL-09844) - Kaunon Nonparelli VH17-018-1643
32. Jaana K. (VRL-03669) - Ruttunuttu
33. Jaana K. (VRL-03669) - Faustino II ABG
34. reibili (VRL-10965) - Pursimestari
35. meea (VRL-09844) - Helmiahon Voivilperi VH18-018-0101
36. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Paronitar
37. meea (VRL-09844) - Huvin Havuhuokaus VH18-018-0414
38. Lucie (VRL-01441) - Mangon Fairlie VH15-017-0217
39. reibili (VRL-10965) - Vähäjään Marmor
40. half (VRL-11734) - Belleza Oege VH14-040-0055
41. jabberjinx (VRL-13570) - Jinxing CENS VH16-031-0717
42. reibili (VRL-10965) - Hukanhelmen Kuiskina
43. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749
44. half (VRL-11734) - CHR Baron Blood VH12-177-0040
45. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Crazy for Crust VH18-017-0496
46. suba (VRL-12468) - Derian Unndis VH15-053-0215
47. birdie (VRL-14733) - Miass
48. Ireth (VRL-03777) - Vaniman Lahjakäpy VH18-018-1970
49. suba (VRL-12468) - Derian Enar VH16-053-0114
50. suba (VRL-12468) - Derian Thjálfi VH16-053-0117

4. 4. Vaativa tarkkuuskoe yksilöille (48 osallistujaa)
1. reibili (VRL-10965) - Niinun Alviina
2. Lucie (VRL-01441) - Brynhild Nanna VH15-053-0208
3. birdie (VRL-14733) - Miass
4. Desmi (VRL-14548) - Torpparin Vasama
5. Jaana K. (VRL-03669) - Ruttunuttu
6. reibili (VRL-10965) - Pursimestari
7. birdie (VRL-14733) - Madeira
8. Liia (VRL-11284) - Maybecks Luzibär VH18-017-0437
9. reibili (VRL-10965) - Vähäjään Marmor
10. birdie (VRL-14733) - Grigorii
11. Jaana K. (VRL-03669) - Ponipalleron Pandia VH17-017-0027
12. half (VRL-11734) - Renfred LAC VH11-017-0751
13. half (VRL-11734) - Iduna Pike VH13-046-0055
14. suba (VRL-12468) - Derian Kelda VH15-053-0049
15. meea (VRL-09844) - Ihmeidentekijä VH17-018-1738
16. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Crazy for Crust VH18-017-0496
17. Ireth (VRL-03777) - Sultain of Swildie VH18-071-0017
18. meea (VRL-09844) - Vuornan Taikatiera VH18-018-0413
19. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Paronitar
20. Lucie (VRL-01441) - Jogrim av Rågkross VH14-053-0086
21. Liia (VRL-11284) - Huovilan Pontiac VH18-017-0472
22. meea (VRL-09844) - Helmiahon Voivilperi VH18-018-0101
23. birdie (VRL-14733) - Aindriú
24. Ireth (VRL-03777) - Vaniman Lahjakäpy VH18-018-1970
25. Liia (VRL-11284) - Vuornan Tomuturpa VH18-018-0584
26. suba (VRL-12468) - Freddy av Kleppur VH15-053-0139
27. meea (VRL-09844) - Huvin Havuhuokaus VH18-018-0414
28. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Väkipunkku
29. Lucie (VRL-01441) - Siofra Dei VH14-017-0478
30. Ireth (VRL-03777) - Namys Deeann VH18-089-0018
31. Jaana K. (VRL-03669) - Halldórr av Rågkross VH13-053-0139
32. Liia (VRL-11284) - Huovilan Cookie Crumble VH18-017-0473
33. Jaana K. (VRL-03669) - Vähäpellon Unihalvaus
34. birdie (VRL-14733) - Waalwijk VH18-040-0056
35. Ireth (VRL-03777) - Namys Somhairle VH18-046-0106
36. suba (VRL-12468) - Derian Eilif VH16-053-0120
37. Lucie (VRL-01441) - Brynhild Hedda VH15-053-0207
38. reibili (VRL-10965) - Pirsketti
39. Jaana K. (VRL-03669) - Faustino II ABG
40. meea (VRL-09844) - Aavesoturi VH17-018-1739
41. half (VRL-11734) - Christen v. Pijnboompit VH11-053-0009
42. suba (VRL-12468) - Derian Gerda VH16-053-0119
43. Lucie (VRL-01441) - Sagavik Haldor VH17-053-0057
44. suba (VRL-12468) - Derian Svenn VH15-053-0214
45. Ireth (VRL-03777) - Brigid of Swildie VH16-071-0035
46. half (VRL-11734) - Thorfinna v. Pijnboompit VH11-053-0017
47. reibili (VRL-10965) - Hukanhelmen Kuiskina
48. half (VRL-11734) - Houdini GJ VH13-046-0056