Tulokset #132199 (kilpailut #136330)

VVJ

http://kuvat.altervista.org/valjakko/017.html

27.11.2018 / 03.11.2018

Krooknäs (KROO6596)

Lyhyt arvonta

Kisat olivat kaikille avoimet


VRL-11284 Liia

VRL-11284 Liia


21.11.2018 VRL-05175 Natalia


Tulokset

Luokkien määrä: 4 kpl

1. 1. Noviisi koulukoe avoin yksilöille (30 osallistujaa)
1. Liia (VRL-11284) - Vuornan Wäinänen VH17-018-0966
2. Liia (VRL-11284) - Moorgate Flower Socks VH18-024-0114
3. birdie (VRL-14733) - Dyantha's Cashel VH18-046-0107
4. Desmi (VRL-14548) - Jeilin Hönttöväinö
5. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Keisarinna
6. reibili (VRL-10965) - Lily’s Little Twinkle Charm VH18-017-0059
7. half (VRL-11734) - Hagelbergs Vivine VH11-017-0067
8. half (VRL-11734) - Half's ?Saelufu VH18-177-0021
9. Jannica (VRL-04799) - PP's Mindra VH16-028-0176
10. suba (VRL-12468) - Albertslunds Wasaabi VH16-017-0320
11. birdie (VRL-14733) - Ludmilla VH18-096-0001
12. Liia (VRL-11284) - Tuulentuutima VH18-018-1905
13. Oresama (VRL-02753) - Katastrofaalinen Katapultti MET
14. JP (VRL-01948) - Huovilan All My Love
15. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rotunainen
16. reibili (VRL-10965) - Cactus Xylitol KH VH18-017-0056
17. reibili (VRL-10965) - Duanin Catchmeifyoucan VH18-017-0057
18. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Vipeltäjä VH18-018-1894
19. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Neutroni
20. dookie (VRL-04373) - Routaruusun Turmiotanssi VH18-018-1867
21. Layda (VRL-14488) - Zandor v.d. Zanneshof VH17-017-0190
22. suba (VRL-12468) - Derian Elvis VH15-053-0141
23. Oresama (VRL-02753) - Pullagallup
24. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Joosias VH18-018-1895
25. Jannica (VRL-04799) - Afon Emrys VH17-026-0018
26. JP (VRL-01948) - Huovilan Julius
27. JP (VRL-01948) - Huovilan Twinkie
28. suba (VRL-12468) - Derian Gala VH15-053-0006
29. birdie (VRL-14733) - Bronwen Namys VH18-024-0094
30. Jannica (VRL-04799) - Sagavik Jesper VH16-053-0148

2. 2. Noviisi tarkkuuskoe avoin yksilöille (30 osallistujaa)
1. suba (VRL-12468) - Reposaaren Samba VH17-017-0276
2. Oresama (VRL-02753) - Aurelia
3. Nintsu (VRL-01851) - Malissa Dael VH17-024-0091
4. birdie (VRL-14733) - Dyantha's Cashel VH18-046-0107
5. Jannica (VRL-04799) - Afon Emrys VH17-026-0018
6. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rotunainen
7. reibili (VRL-10965) - Ivahymy VH18-018-0658
8. suba (VRL-12468) - Derian Enar VH16-053-0114
9. Liia (VRL-11284) - Tuulentuutima VH18-018-1905
10. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili
11. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Purple Clover VH17-024-0110
12. birdie (VRL-14733) - Bronwen Namys VH18-024-0094
13. Liia (VRL-11284) - Moorgate Flower Socks VH18-024-0114
14. half (VRL-11734) - Hagelbergs Vivine VH11-017-0067
15. Desmi (VRL-14548) - Jeilin Hönttöväinö
16. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749
17. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Vipeltäjä VH18-018-1894
18. birdie (VRL-14733) - Ludmilla VH18-096-0001
19. Jannica (VRL-04799) - Sagavik Jesper VH16-053-0148
20. Oresama (VRL-02753) - Abraham VH18-104-0009
21. Layda (VRL-14488) - Zandor v.d. Zanneshof VH17-017-0190
22. dookie (VRL-04373) - Routaruusun Turmiotanssi VH18-018-1867
23. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Hulabaloo VH17-024-0111
24. Liia (VRL-11284) - Meiramikujan Puusti VH17-018-2223
25. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Neutroni
26. Jannica (VRL-04799) - PP's Mindra VH16-028-0176
27. Oresama (VRL-02753) - Disneyland After Dark
28. half (VRL-11734) - Half's ?Saelufu VH18-177-0021
29. suba (VRL-12468) - Reposaaren Solange VH16-017-0314
30. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Joosias VH18-018-1895

3. 3. Vaativa koulukoe avoin yksilöille (30 osallistujaa)
1. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
2. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Väkipunkku
3. meea (VRL-09844) - Aavesoturi VH17-018-1739
4. Liia (VRL-11284) - Sourcalibur VH18-031-0370
5. suba (VRL-12468) - Derian Unndis VH15-053-0215
6. suba (VRL-12468) - Derian Jolgeir VH14-053-0142
7. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Verne VH16-017-0192
8. birdie (VRL-14733) - Madeira
9. reibili (VRL-10965) - Harakanlento
10. birdie (VRL-14733) - Grigorii
11. reibili (VRL-10965) - Camomilla v.d. Gateaway VH16-017-0088
12. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Pablo VH16-017-0175
13. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla
14. Sussu (VRL-12636) - Grainger VH18-053-0069
15. meea (VRL-09844) - Ihmeidentekijä VH17-018-1738
16. half (VRL-11734) - CHR Darlene VH14-177-0001
17. Jannica (VRL-04799) - Vähäpellon Jääsuklaa VH16-018-2698
18. Liia (VRL-11284) - Vuornan Tomuturpa VH18-018-0584
19. suba (VRL-12468) - Ulvbrud VH15-053-0209
20. meea (VRL-09844) - Kaunon Nonparelli VH17-018-1643
21. half (VRL-11734) - CHR Baron Blood VH12-177-0040
22. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa
23. Liia (VRL-11284) - Maybecks Luzibär VH18-017-0437
24. birdie (VRL-14733) - Waalwijk VH18-040-0056
25. Desmi (VRL-14548) - Torpparin Vasama
26. Sussu (VRL-12636) - Kára
27. reibili (VRL-10965) - Heippalappu
28. Sussu (VRL-12636) - Baldrick VH18-053-0068
29. half (VRL-11734) - Frank Cordero VH12-177-0041
30. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Paronitar

4. 4. Vaativa tarkkuuskoe avoin yksilöille (30 osallistujaa)
1. suba (VRL-12468) - Derian Brynja VH16-053-0118
2. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pöyristes
3. half (VRL-11734) - Javiera v.d. Dionisia VH14-040-0103
4. Jannica (VRL-04799) - Vähäpellon Jääsuklaa VH16-018-2698
5. Liia (VRL-11284) - Sourcalibur VH18-031-0370
6. Sussu (VRL-12636) - Grainger VH18-053-0069
7. Sussu (VRL-12636) - Baldrick VH18-053-0068
8. birdie (VRL-14733) - Grigorii
9. reibili (VRL-10965) - Sadetakkisheikki
10. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa
11. meea (VRL-09844) - Helmiahon Voivilperi VH18-018-0101
12. Liia (VRL-11284) - Vuornan Tomuturpa VH18-018-0584
13. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Paronitar
14. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Väkipunkku
15. meea (VRL-09844) - Vuornan Taikatiera VH18-018-0413
16. birdie (VRL-14733) - Waalwijk VH18-040-0056
17. Liia (VRL-11284) - Maybecks Luzibär VH18-017-0437
18. reibili (VRL-10965) - Nummen Poutatuuli
19. suba (VRL-12468) - Freddy av Kleppur VH15-053-0139
20. birdie (VRL-14733) - Madeira
21. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Vohvelieläin
22. reibili (VRL-10965) - Ahan Semmottis
23. Desmi (VRL-14548) - Torpparin Vasama
24. meea (VRL-09844) - Huvin Havuhuokaus VH18-018-0414
25. suba (VRL-12468) - Derian Thjálfi VH16-053-0117
26. half (VRL-11734) - Houdini GJ VH13-046-0056
27. half (VRL-11734) - Belleza Oege VH14-040-0055
28. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Verne VH16-017-0192
29. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Pablo VH16-017-0175
30. Sussu (VRL-12636) - Kára