Tulokset #133636 (kilpailut #137813)

KERJ

https://shkisa.webs.com/kentta/kerj070.htm

25.12.2018 / 15.12.2018

Kadon Kartano (KADO1489)

Lyhyt arvonta

Kisat olivat kaikille avoimet


VRL-10531 Pierre

VRL-10531 Pierre


23.12.2018 VRL-05544 neon


Tulokset

Luokkien määrä: 2 kpl

1. 1. Harrasteluokka (avoin kaikille) (21 osallistujaa)
1. Tanja (VRL-07777) - Kery's Kurayami x VH05-034-3473
2. dookie (VRL-04373) - Pisarapiirto VH18-018-0443
3. Pierre (VRL-10531) - Vähäpellon Pakina
4. dookie (VRL-04373) - Rustika VH18-018-0861
5. Tanja (VRL-07777) - Mana RVC xx VH05-006-4461
6. Anna (VRL-14657) - Prince Caramel VH18-046-0111
7. Jannica (VRL-04799) - Quizle VH16-028-0024
8. Miltsu (VRL-05564) - Andrea Caracas VH16-061-0002
9. birdie (VRL-14733) - Ragnar VH18-053-0070
10. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Ketkuttaja VH18-018-1673
11. Jannica (VRL-04799) - Fiktion Nella VH15-018-2259
12. Tuire (VRL-00345) - A.D. Wonderland VH17-053-0035
13. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hallusinaatio
14. Elva (VRL-14586) - Vipu-Nen
15. birdie (VRL-14733) - Lagertha
16. birdie (VRL-14733) - Hallvard
17. Miltsu (VRL-05564) - RWR Curse Reversed VH16-034-0001
18. Pierre (VRL-10531) - Tvillin Tikitti
19. Tanja (VRL-07777) - C Mightoak VH06-006-8347
20. Miltsu (VRL-05564) - Kisenda Rewa VH16-057-0001
21. Jannica (VRL-04799) - Clovercutt Soda Pop VH15-027-0212

2. 2. Helppo (avoin kaikille) (27 osallistujaa)
1. Ilona (VRL-14757) - Fridan Tohveliprinssi VH18-018-2174
2. Tanja (VRL-07777) - Trabarian's Arisutokuratto VH03-021-1509
3. Jannica (VRL-04799) - Jacky pKH VH18-035-0092
4. Miltsu (VRL-05564) - Emerentia VH15-018-2630
5. Pierre (VRL-10531) - Ilon Poksu
6. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118
7. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hurmanharmi VH18-018-1514
8. Kida (VRL-08368) - Koistilan Rommikaneli VH18-018-1813
9. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813
10. birdie (VRL-14733) - Gerda VH18-011-0253
11. dookie (VRL-04373) - Vähäpellon Hallaneito VH18-018-0746
12. birdie (VRL-14733) - Mercury VH18-057-0008
13. Jannica (VRL-04799) - Erkinheimon Kapteeni
14. Pierre (VRL-10531) - Kaarnan Kepponen
15. Decne (VRL-00785) - Kalman Leikkimieli VH18-018-2228
16. Tanja (VRL-07777) - Millenium Mi VH11-031-0100
17. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Vadelmaviineri VH18-018-1487
18. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472
19. Miltsu (VRL-05564) - Tohveli VH15-018-0213
20. Miltsu (VRL-05564) - Streetscape Feig VH13-006-0034
21. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224
22. birdie (VRL-14733) - Radiation
23. Jannica (VRL-04799) - Adinan Ninni VH18-018-1155
24. Pierre (VRL-10531) - Kadon Sirkli
25. Tanja (VRL-07777) - Trabarian's Izumi Ikazuchi VH03-021-3257
26. Decne (VRL-00785) - Kashiya
27. Tuire (VRL-00345) - Firelily VH13-178-0003