Tulokset #136020 (kilpailut #140717)

KRJ

http://karkuranta.marsupieni.net/kisakeskus/k/6345

19.02.2019 / 18.02.2019

Everholt Estate (EVER4304)

Kisat olivat kaikille avoimet


VRL-00884 Sorel

VRL-00884 Sorel


19.02.2019 VRL-00884 Sorel


Tulokset

Luokkien määrä: 11 kpl

1. Helppo A (seura) (12 osallistujaa)
1. Anarchy (VRL-14465) - Asid Nitrig VH18-024-0135
2. Meiju K. (VRL-12530) - Mettämiehen Ketohanhikki VH18-018-0783
3. Anne (VRL-06858) - Kastilaisten Kirsikka VH19-018-0093
4. Nerita (VRL-12557) - Machine Gun Kelly VH19-164-0003
5. Nerita (VRL-12557) - Hug-O-Meter Arr VH19-164-0002
6. Nerita (VRL-12557) - Melody Fall VH19-164-0004
7. Nerita (VRL-12557) - Nexus Arr VH19-164-0001
8. meera (VRL-14752) - Festive VH19-011-0024
9. Nerita (VRL-12557) - Ravenscroft Daymareduck VH19-027-0007
10. meera (VRL-14752) - Follywise VH19-031-0074
11. meera (VRL-14752) - Off Tropic VH19-044-0012
12. Meiju K. (VRL-12530) - Gwalch Mabli VH19-025-0001

Hylätyt
Pierre (VRL-10531) - Kadon Affekti VH18-018-2283 (Hevosen taso ei ollut riittävä tai se oli liian korkea: lk. 0 vs. hevonen 2)

2. Helppo C (alue) (21 osallistujaa)
1. Anarchy (VRL-14465) - Ffug Peredur VH19-022-0003
2. Tanja (VRL-07777) - Wunderfinder VH19-090-0001
3. Kida (VRL-08368) - Maverick VH19-011-0025
4. Pierre (VRL-10531) - Kadon Affekti VH18-018-2283
5. Anarchy (VRL-14465) - Fortunate Son VH19-022-0004
6. Kida (VRL-08368) - Syrin VH19-011-0026
7. Sorel (VRL-00884) - Crane Sinlightenmen VH19-011-0021
8. Kida (VRL-08368) - Morwena VH19-011-0027
9. Anne (VRL-06858) - Kaarnan Salaliitto VH18-018-1035
10. Kida (VRL-08368) - Cape Coral VH19-011-0028
11. Anne (VRL-06858) - Saariston Poikkeus VH18-018-1927
12. Kida (VRL-08368) - Luanda VH19-011-0031
13. Nerita (VRL-12557) - Mistletoe Kiss VH18-029-0056
14. Anne (VRL-06858) - Saariston Kreemi VH18-018-0332
15. Anne (VRL-06858) - Pumpulityttö VH18-018-1041
16. Nerita (VRL-12557) - The Romantic Era VH18-164-0002
17. Nerita (VRL-12557) - Balan's Cry Me A River VH18-029-0055
18. Nerita (VRL-12557) - Grammer's Kerli VH18-164-0001
19. Anne (VRL-06858) - Paapuuri SUS VH19-018-0057
20. Meiju K. (VRL-12530) - Mettämiehen Ketohanhikki VH18-018-0783
21. Meiju K. (VRL-12530) - Gwalch Mabli VH19-025-0001

3. Helppo A (alue) (20 osallistujaa)
1. HM (VRL-00096) - Fatima VH19-021-0005
2. Anne (VRL-06858) - JB Agartha VH17-031-0660
3. Anarchy (VRL-14465) - Ffug Peredur VH19-022-0003
4. Kida (VRL-08368) - Perpignan VH19-011-0029
5. Tanja (VRL-07777) - Wunderfinder VH19-090-0001
6. Pierre (VRL-10531) - Stillegaards Herreha VH18-010-0020
7. Anne (VRL-06858) - Vähäpellon Ristinolla VH17-018-0750
8. Nerita (VRL-12557) - Cinnamoroll Itchy Witchy VH19-029-0025
9. Kida (VRL-08368) - Maverick VH19-011-0025
10. Anne (VRL-06858) - Saariston Sadepiiska VH18-018-1181
11. Kida (VRL-08368) - Apona VH19-011-0030
12. Pierre (VRL-10531) - Stens Garrett VH18-010-0021
13. Anarchy (VRL-14465) - Fortunate Son VH19-022-0004
14. Anne (VRL-06858) - Rosegarden's Magician VH18-031-0207
15. Kida (VRL-08368) - Syrin VH19-011-0026
16. Anne (VRL-06858) - Airelle Rouge VH18-031-0172
17. Sorel (VRL-00884) - Crane Sinlightenmen VH19-011-0021
18. Kida (VRL-08368) - Morwena VH19-011-0027
19. Kida (VRL-08368) - Cape Coral VH19-011-0028
20. Kida (VRL-08368) - Luanda VH19-011-0031

Hylätyt
Ponnie (VRL-14761) - Storyteller's Jackass VH16-035-0042 (Hevosen taso ei ollut riittävä tai se oli liian korkea: lk. 2 vs. hevonen 4)
Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kryptoni VH18-018-1569 (Hevosen taso ei ollut riittävä tai se oli liian korkea: lk. 2 vs. hevonen 3)

4. Vaativa B (alue) (19 osallistujaa)
1. Anne (VRL-06858) - JB Mildmay VH18-031-0378
2. Anne (VRL-06858) - JB Despina VH18-031-0376
3. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Hämyinen VH17-018-1640
4. Kida (VRL-08368) - Sinestra VH19-029-0015
5. Kida (VRL-08368) - Marshmellow VH19-029-0013
6. Kida (VRL-08368) - Honeycomb VH19-029-0012
7. Anne (VRL-06858) - Pitsiunelma VH18-018-0930
8. Nerita (VRL-12557) - Magica de Spell Cinn VH17-029-0098
9. Sorel (VRL-00884) - Hiprakan Kätyri VH19-018-0099
10. Anne (VRL-06858) - Seppäjärven Ruskatango VH18-018-1928
11. Anne (VRL-06858) - Elohiljan Moskova VH18-018-0931
12. Meiju K. (VRL-12530) - Oldfinion Actuate Vittoria VH16-013-0189
13. Kida (VRL-08368) - Elmo Kelmo BVK VH19-011-0041
14. HM (VRL-00096) - Praimfaya VH19-012-0025
15. Anne (VRL-06858) - Saariston Arpapeli VH18-018-1929
16. Anne (VRL-06858) - JB Painting Stars VH18-031-0377
17. HM (VRL-00096) - Fatima VH19-021-0005
18. Kida (VRL-08368) - Perpignan VH19-011-0029
19. Kida (VRL-08368) - Apona VH19-011-0030

Hylätyt
Sorel (VRL-00884) - Amalthea VH16-013-0037 (Hevosen taso ei ollut riittävä tai se oli liian korkea: lk. 3 vs. hevonen 4)
Ponnie (VRL-14761) - Storyteller's Jackass VH16-035-0042 (Hevosen taso ei ollut riittävä tai se oli liian korkea: lk. 3 vs. hevonen 4)
Nerita (VRL-12557) - Fame's Legolas VH17-027-0012 (Hevosella ei ole riittävää säkäkorkeutta)
Kida (VRL-08368) - Deisy VH19-029-0010 (Hevosen taso ei ollut riittävä tai se oli liian korkea: lk. 3 vs. hevonen 4)
Jere (VRL-14433) - Penny Lane Fall VH18-012-0245 (Hevosen taso ei ollut riittävä tai se oli liian korkea: lk. 3 vs. hevonen 4)

5. Helppo A (kansallinen) (39 osallistujaa)
1. Sorel (VRL-00884) - Cruel Crimson VH16-013-0032
2. Anarchy (VRL-14465) - Master of Slaves RIB VH18-044-0069
3. Sorel (VRL-00884) - Helodie VH16-044-0030
4. Anne (VRL-06858) - Saariston Sulamaton VH18-018-1039
5. Anne (VRL-06858) - JB Lukewarm VH18-031-0208
6. Kida (VRL-08368) - Nougat VH19-029-0014
7. Meiju K. (VRL-12530) - A.D. Caramia VH18-031-0161
8. Sorel (VRL-00884) - Enchante VH16-013-0040
9. Anarchy (VRL-14465) - Cynwyd Gwenno VH19-022-0008
10. Anne (VRL-06858) - Aittohaaran Kaaoskoi VH18-018-0333
11. Kida (VRL-08368) - Wyona VH19-029-0016
12. Kida (VRL-08368) - Deisy VH19-029-0010
13. Sorel (VRL-00884) - Amalthea VH16-013-0037
14. Nenna (VRL-02377) - Sundvalls Ceasar VH14-028-0046
15. Nenna (VRL-02377) - Torolf HIP VH12-028-0015
16. Nenna (VRL-02377) - Dahlgårds Rafir VH13-028-0184
17. Kida (VRL-08368) - Sinestra VH19-029-0015
18. Kida (VRL-08368) - Marshmellow VH19-029-0013
19. Kida (VRL-08368) - Honeycomb VH19-029-0012
20. Nenna (VRL-02377) - Arvidssons Gert VH14-028-0047
21. Nenna (VRL-02377) - Staffan Elit VH11-028-0168
22. Anarchy (VRL-14465) - Townhill Pelles VH19-022-0006
23. Sorel (VRL-00884) - Hiprakan Kätyri VH19-018-0099
24. Anarchy (VRL-14465) - Lynessa Saer VH19-022-0010
25. Anarchy (VRL-14465) - Maerdy Bronant VH19-022-0011
26. Anarchy (VRL-14465) - Blackwood Llandeilo VH19-022-0013
27. Nenna (VRL-02377) - Tiilikan Leijonakuningas VH14-028-0167
28. Nenna (VRL-02377) - Karkurannan Krohom VH14-028-0146
29. Nenna (VRL-02377) - Vien Chewbacca VH14-028-0177
30. Nenna (VRL-02377) - This Moment VH13-028-0186
31. Anarchy (VRL-14465) - Gromer Keira VH19-022-0009
32. Meiju K. (VRL-12530) - Oldfinion Actuate Vittoria VH16-013-0189
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Hopewood Fair Fiona VH18-035-0161
34. Anarchy (VRL-14465) - Winnifred Llannor VH19-022-0007
35. Anarchy (VRL-14465) - Gogyvwlch Steffan VH19-022-0005
36. Kida (VRL-08368) - Elmo Kelmo BVK VH19-011-0041
37. Anarchy (VRL-14465) - Gwenifer Fithen VH19-022-0012
38. Nenna (VRL-02377) - Herngen Olav VH13-028-0182
39. HM (VRL-00096) - Praimfaya VH19-012-0025

Hylätyt
meera (VRL-14752) - Solidago Bowmore VH19-031-0011 (Hevosen taso ei ollut riittävä tai se oli liian korkea: lk. 4 vs. hevonen 5)

6. Vaativa B (kansallinen) (35 osallistujaa)
1. Anne (VRL-06858) - Kielokummun Kehuttu VH18-018-0336
2. Tanja (VRL-07777) - Ahrixia EX VH13-003-0183
3. Anne (VRL-06858) - Virmalan Värttinä VH18-018-0334
4. HM (VRL-00096) - Anke VH19-012-0039
5. Nenna (VRL-02377) - Ponipalleron Valeria VH17-018-0215
6. Anne (VRL-06858) - JB Japetus VH18-031-0209
7. Tanja (VRL-07777) - Thalia Nerea Z4 VH11-040-0101
8. Kida (VRL-08368) - Kernfield Balmuir VH19-029-0019
9. Sorel (VRL-00884) - Faberine VH16-013-0041
10. Anne (VRL-06858) - Oldfinion Sir London VH18-021-0066
11. Anne (VRL-06858) - JB Berryboost VH18-031-0195
12. Tanja (VRL-07777) - Ziziti Zephyria EX VH13-003-0179
13. Tanja (VRL-07777) - Kery's Kurayami x VH05-034-3473
14. Tinsu (VRL-12410) - Kaunon Marrasleidi VH17-018-2009
15. Kida (VRL-08368) - Everholt Weillette VH19-011-0040
16. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Valttikortti VH16-018-2505
17. Sorel (VRL-00884) - Dashawn VH16-044-0022
18. HM (VRL-00096) - Altano vd Halor VH19-012-0032
19. Tanja (VRL-07777) - Ush de Ashe la Sona EX VH13-003-0180
20. Nenna (VRL-02377) - Vaniman Lilette VH17-018-1831
21. Anne (VRL-06858) - ML Latoya VH12-031-0161
22. Meiju K. (VRL-12530) - Hushabye v.d. Romilly VH17-012-0082
23. Anne (VRL-06858) - JB Undertale VH18-031-0196
24. Kida (VRL-08368) - Austin VH19-029-0011
25. Nerita (VRL-12557) - Temptation Island Cinn VH17-029-0099
26. Tanja (VRL-07777) - Nuuhku's Madani ox VH05-003-7067
27. Tanja (VRL-07777) - Katifa Zan ox VH06-003-6181
28. Kida (VRL-08368) - Kernfield Marble VH19-029-0020
29. Sorel (VRL-00884) - Cruel Crimson VH16-013-0032
30. Nenna (VRL-02377) - Ponipalleron Kaunatar VH17-018-1037
31. Sorel (VRL-00884) - Helodie VH16-044-0030
32. Kida (VRL-08368) - Nougat VH19-029-0014
33. Meiju K. (VRL-12530) - A.D. Caramia VH18-031-0161
34. Sorel (VRL-00884) - Enchante VH16-013-0040
35. Kida (VRL-08368) - Wyona VH19-029-0016

7. Vaativa A (kansallinen) (29 osallistujaa)
1. Meiju K. (VRL-12530) - Lamia al Amir VH16-003-0289
2. Kida (VRL-08368) - Chocolate Winie VH19-031-0062
3. HM (VRL-00096) - Titus vd Halor VH19-012-0038
4. Anne (VRL-06858) - ML Love Deluxe VH11-031-0623
5. Kida (VRL-08368) - Spirit Winie VH19-031-0070
6. Anne (VRL-06858) - JB Deathdrone VH18-031-0194
7. HM (VRL-00096) - Sir Winston VH19-076-0001
8. HM (VRL-00096) - Wosquera VH19-012-0037
9. Anne (VRL-06858) - Sepp's Nuclear VH18-031-0071
10. Kida (VRL-08368) - Routine F VH19-031-0023
11. Tanja (VRL-07777) - Abicinia la Fenma EX VH13-003-0181
12. Meiju K. (VRL-12530) - Frione RGE VH16-012-0398
13. Kida (VRL-08368) - Superior Winie VH19-031-0072
14. HM (VRL-00096) - Pantomine F VH19-031-0049
15. Anne (VRL-06858) - JB Annihilation VH17-031-0455
16. Anne (VRL-06858) - JB Devil Grass VH18-031-0171
17. Anne (VRL-06858) - Liljan Kuunkajo VH18-018-0717
18. Anne (VRL-06858) - Pheobe v.d. Zelos VH18-031-0068
19. Tanja (VRL-07777) - Ahrixia EX VH13-003-0183
20. HM (VRL-00096) - Anke VH19-012-0039
21. Tanja (VRL-07777) - Thalia Nerea Z4 VH11-040-0101
22. Sorel (VRL-00884) - Faberine VH16-013-0041
23. Tanja (VRL-07777) - Kery's Kurayami x VH05-034-3473
24. Kida (VRL-08368) - Everholt Weillette VH19-011-0040
25. Sorel (VRL-00884) - Dashawn VH16-044-0022
26. HM (VRL-00096) - Altano vd Halor VH19-012-0032
27. Meiju K. (VRL-12530) - Hushabye v.d. Romilly VH17-012-0082
28. Tanja (VRL-07777) - Nuuhku's Madani ox VH05-003-7067
29. Tanja (VRL-07777) - Katifa Zan ox VH06-003-6181

Hylätyt
Tanja (VRL-07777) - Ziziti Zephyria EX VH13-003-0179 (Hevosella ei ole riittävää säkäkorkeutta)
Tanja (VRL-07777) - Ush de Ashe la Sona EX VH13-003-0180 (Hevosella ei ole riittävää säkäkorkeutta)
Pierre (VRL-10531) - Amoral Ramirez VH18-033-0049 (Hevosen taso ei ollut riittävä tai se oli liian korkea: lk. 6 vs. hevonen 7)
Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Sirpaleena VH16-018-2506 (Hevosella ei ole riittävää säkäkorkeutta)

8. Prix St. Georges (kansallinen) (27 osallistujaa)
1. Kida (VRL-08368) - Cabery Silvers VH19-011-0009
2. Meiju K. (VRL-12530) - Stark Acharnées VH17-031-0049
3. Anne (VRL-06858) - JB Chrysus VH17-031-0611
4. Meiju K. (VRL-12530) - Clara Under Capricorn VH17-012-0028
5. Kida (VRL-08368) - Cadmus Winie VH19-031-0058
6. Anne (VRL-06858) - JB Penumbra VH18-031-0070
7. Jere (VRL-14433) - Sybin v.d. Nevelnor VH18-012-0228
8. Anne (VRL-06858) - JB Sun and Steel VH18-031-0089
9. Anne (VRL-06858) - Xcalber VH17-031-0610
10. Meiju K. (VRL-12530) - B'Cutiesaur VH16-011-0476
11. HM (VRL-00096) - Rowandell Calida VH19-031-0048
12. Tanja (VRL-07777) - Ancient de Grant VH06-044-9684
13. HM (VRL-00096) - Cardigan v.d. Halor VH19-012-0035
14. Jannica (VRL-04799) - Dalton VH16-013-0192
15. HM (VRL-00096) - Wonderboy I VH19-012-0030
16. HM (VRL-00096) - Jamila F VH19-021-0006
17. Anne (VRL-06858) - A.D. Unsleepy VH18-031-0067
18. Kida (VRL-08368) - Chocolate Winie VH19-031-0062
19. HM (VRL-00096) - Titus vd Halor VH19-012-0038
20. Kida (VRL-08368) - Spirit Winie VH19-031-0070
21. HM (VRL-00096) - Sir Winston VH19-076-0001
22. HM (VRL-00096) - Wosquera VH19-012-0037
23. Kida (VRL-08368) - Routine F VH19-031-0023
24. Tanja (VRL-07777) - Abicinia la Fenma EX VH13-003-0181
25. Meiju K. (VRL-12530) - Frione RGE VH16-012-0398
26. Kida (VRL-08368) - Superior Winie VH19-031-0072
27. HM (VRL-00096) - Pantomine F VH19-031-0049

Hylätyt
Sorel (VRL-00884) - Quintessa VH16-013-0044 (Hevosen taso ei ollut riittävä tai se oli liian korkea: lk. 7 vs. hevonen 8)
Jere (VRL-14433) - Wyrda Tineri VH18-012-0224 (Hevosen taso ei ollut riittävä tai se oli liian korkea: lk. 7 vs. hevonen 8)

9. Intermediate I (kansallinen) (21 osallistujaa)
1. Anne (VRL-06858) - JB Stardome VH17-031-0661
2. Meiju K. (VRL-12530) - Wincare's Neapolis VH13-021-0455
3. Meiju K. (VRL-12530) - Mistress of All Evil VH16-031-1002
4. Meiju K. (VRL-12530) - Cobalt Blues VH13-031-0113
5. HM (VRL-00096) - Lisandra VH19-012-0033
6. Anarchy (VRL-14465) - Maximina VH18-303-0009
7. HM (VRL-00096) - Cressandra vd Halor VH19-012-0034
8. Kida (VRL-08368) - Laroux Clover VH19-121-0006
9. HM (VRL-00096) - What A Treasure VH19-012-0026
10. Sorel (VRL-00884) - Quintessa VH16-013-0044
11. Kida (VRL-08368) - Cabery Silvers VH19-011-0009
12. Meiju K. (VRL-12530) - Stark Acharnées VH17-031-0049
13. Meiju K. (VRL-12530) - Clara Under Capricorn VH17-012-0028
14. Kida (VRL-08368) - Cadmus Winie VH19-031-0058
15. Meiju K. (VRL-12530) - B'Cutiesaur VH16-011-0476
16. HM (VRL-00096) - Rowandell Calida VH19-031-0048
17. Tanja (VRL-07777) - Ancient de Grant VH06-044-9684
18. HM (VRL-00096) - Cardigan v.d. Halor VH19-012-0035
19. Jannica (VRL-04799) - Dalton VH16-013-0192
20. HM (VRL-00096) - Wonderboy I VH19-012-0030
21. HM (VRL-00096) - Jamila F VH19-021-0006

Hylätyt
Jere (VRL-14433) - Chikchick VH18-031-0152 (Hevosen taso ei ollut riittävä tai se oli liian korkea: lk. 8 vs. hevonen 9)

10. Intermediate II (kansallinen) (21 osallistujaa)
1. Anne (VRL-06858) - Disturbed Necrodancer VH16-031-0580
2. HM (VRL-00096) - Neverending Dream VH19-012-0029
3. Anne (VRL-06858) - JB Ducat VH17-031-0324
4. Anne (VRL-06858) - Zodiac VH17-031-0323
5. Meiju K. (VRL-12530) - Ce's Ferrralia VH17-011-0035
6. HM (VRL-00096) - EC Chantico VH19-012-0036
7. Pierre (VRL-10531) - Signity Prime VH18-139-0017
8. Anne (VRL-06858) - Titanium F VH17-031-0328
9. Meiju K. (VRL-12530) - Grimnirnacht PB VH13-044-0220
10. Pierre (VRL-10531) - Midway Prime VH18-066-0004
11. Meiju K. (VRL-12530) - Scarlet Witch CENS VH16-013-0128
12. Anne (VRL-06858) - JB Heavens VH17-031-0539
13. Meiju K. (VRL-12530) - Adrien VH17-031-0048
14. Meiju K. (VRL-12530) - Oldfinion Alrik VH16-021-0503
15. HM (VRL-00096) - Mozart vd Halor VH19-012-0028
16. Meiju K. (VRL-12530) - Mistress of All Evil VH16-031-1002
17. Meiju K. (VRL-12530) - Cobalt Blues VH13-031-0113
18. HM (VRL-00096) - Lisandra VH19-012-0033
19. HM (VRL-00096) - Cressandra vd Halor VH19-012-0034
20. Kida (VRL-08368) - Laroux Clover VH19-121-0006
21. HM (VRL-00096) - What A Treasure VH19-012-0026

Hylätyt
Tinsu (VRL-12410) - A.D. MilkyWay VH16-031-0435 (Hevosen taso ei ollut riittävä tai se oli liian korkea: lk. 9 vs. hevonen 10)
Meiju K. (VRL-12530) - Wincare's Neapolis VH13-021-0455 (Hevonen oli liian nuori tälle tasolle: lk. minimi-ikä 8v vs. hevonen 7v)
Anarchy (VRL-14465) - Maximina VH18-303-0009 (Hevonen oli liian nuori tälle tasolle: lk. minimi-ikä 8v vs. hevonen 7v)

11. Grand Prix (kansallinen) (22 osallistujaa)
1. Anne (VRL-06858) - JB Deathlure VH17-031-0251
2. Tinsu (VRL-12410) - A.D. MilkyWay VH16-031-0435
3. Jere (VRL-14433) - Quack van de Hertz VH18-012-0114
4. HM (VRL-00096) - Rossini VH18-121-0071
5. HM (VRL-00096) - Armont Caruso VH18-012-0294
6. HM (VRL-00096) - Great Affair VH18-012-0295
7. HM (VRL-00096) - Sardonic Evita VH18-012-0297
8. Meiju K. (VRL-12530) - Stinder's Apricot Label VH15-013-0008
9. HM (VRL-00096) - Vendetta vd Brant VH18-012-0300
10. Anne (VRL-06858) - Disturbed Necrodancer VH16-031-0580
11. HM (VRL-00096) - Neverending Dream VH19-012-0029
12. Anne (VRL-06858) - JB Ducat VH17-031-0324
13. Anne (VRL-06858) - Zodiac VH17-031-0323
14. Meiju K. (VRL-12530) - Ce's Ferrralia VH17-011-0035
15. HM (VRL-00096) - EC Chantico VH19-012-0036
16. Anne (VRL-06858) - Titanium F VH17-031-0328
17. Meiju K. (VRL-12530) - Grimnirnacht PB VH13-044-0220
18. Meiju K. (VRL-12530) - Scarlet Witch CENS VH16-013-0128
19. Anne (VRL-06858) - JB Heavens VH17-031-0539
20. Meiju K. (VRL-12530) - Adrien VH17-031-0048
21. Meiju K. (VRL-12530) - Oldfinion Alrik VH16-021-0503
22. HM (VRL-00096) - Mozart vd Halor VH19-012-0028