Tulokset #138420 (kilpailut #142962)

VVJ

http://bijinkei.net/morkovaara/vvj/vvj41.html

01.05.2019 / 15.04.2019

Mörkövaara (MRKV4038)

Lyhyt arvonta

Kisat olivat kaikille avoimet


VRL-01671 tvisha

VRL-01671 tvisha


16.04.2019 VRL-01671 tvisha


Tulokset

Luokkien määrä: 4 kpl

1. 1. Noviisi koulukoe yksilöille (30 osallistujaa)
1. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Aiyana VH19-017-0121
2. sonya (VRL-09386) - A.D. Jared VH17-046-0025
3. Kida (VRL-08368) - Carajillo Crisp
4. Jannica (VRL-04799) - Alexander HP VH14-017-0538
5. suba (VRL-12468) - Albertslunds Wasaabi VH16-017-0320
6. Jannica (VRL-04799) - Adinan Ninni VH18-018-1155
7. JP (VRL-01948) - Huovilan Idalia
8. Kida (VRL-08368) - Ashmore Syrus
9. Jere (VRL-14433) - Aberthol
10. Jannica (VRL-04799) - Vehkakorven Lady Dream
11. suba (VRL-12468) - Torfrid Karla VH19-053-0019
12. JP (VRL-01948) - Huovilan Linette
13. Sorel (VRL-00884) - Huvin Mint Mission
14. birdie (VRL-14733) - Devils Barbiebird VH18-017-0563
15. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Chikorita VH19-017-0120
16. JP (VRL-01948) - Huovilan Kamomila
17. sonya (VRL-09386) - A.D. Saint Sebastian VH17-026-0093
18. tvisha (VRL-01671) - Kanelikieppi VH19-018-0332
19. sonya (VRL-09386) - Breandan Maél Maédoc VH16-046-0093
20. tvisha (VRL-01671) - Sydänsimpukka VH19-018-0333
21. Sorel (VRL-00884) - Huvin Dewberry
22. birdie (VRL-14733) - Moorgate Eboni VH18-024-0132
23. Kida (VRL-08368) - Burtonwood Epos
24. Viixi (VRL-13923) - Magic Bling CW VH19-017-0132
25. suba (VRL-12468) - Derian Elvis VH15-053-0141
26. Viixi (VRL-13923) - A.D. Ghost Sin VH19-017-0098
27. tvisha (VRL-01671) - Revontuliryöväri VH19-018-0322
28. birdie (VRL-14733) - Mooncloud's Snow Apple VH18-017-0562
29. sarqquu (VRL-04374) - Rocking Like A Hurricane VH18-177-0017
30. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Bagheera VH19-017-0122

2. 2. Noviisi koulukoe yksilöille (30 osallistujaa)
1. sonya (VRL-09386) - Breandan Maél Maédoc VH16-046-0093
2. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Maroon Bell VH19-017-0116
3. sonya (VRL-09386) - A.D. Saint Sebastian VH17-026-0093
4. sarqquu (VRL-04374) - Rocking Like A Hurricane VH18-177-0017
5. suba (VRL-12468) - Derian Enar VH16-053-0114
6. JP (VRL-01948) - Huovilan Robin
7. birdie (VRL-14733) - Moorgate Eboni VH18-024-0132
8. JP (VRL-01948) - Fellbury Sahara Satin
9. Kida (VRL-08368) - Carajillo Crisp
10. Viixi (VRL-13923) - Magic Bling CW VH19-017-0132
11. suba (VRL-12468) - Reposaaren Samba VH17-017-0276
12. Kida (VRL-08368) - Burtonwood Epos
13. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni VH19-018-0372
14. EmmiN. (VRL-03385) - Moongardens Lavinia VH18-017-0379
15. tvisha (VRL-01671) - Riimuvaaran Elokuu VH19-018-0373
16. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Zuriel VH19-017-0115
17. suba (VRL-12468) - Reposaaren Solange VH16-017-0314
18. Jere (VRL-14433) - Aberthol
19. sonya (VRL-09386) - A.D. Jared VH17-046-0025
20. Jannica (VRL-04799) - A.D. Cadbury VH19-057-0009
21. Kida (VRL-08368) - Ashmore Syrus
22. Viixi (VRL-13923) - A.D. Ghost Sin VH19-017-0098
23. birdie (VRL-14733) - Devils Barbiebird VH18-017-0563
24. Jere (VRL-14433) - Dwynwen
25. birdie (VRL-14733) - Mooncloud's Snow Apple VH18-017-0562
26. JP (VRL-01948) - Campino of Yearwood
27. Jannica (VRL-04799) - A.D. Awstin VH19-026-0012
28. Jere (VRL-14433) - Emris 555
29. Jannica (VRL-04799) - A.D. Cactus VH19-028-0013
30. tvisha (VRL-01671) - Hornanhovin Juoruvelho VH19-018-0374

3. 3. Noviisi tarkkuuskoe yksilöille (30 osallistujaa)
1. tvisha (VRL-01671) - Sydänsimpukka VH19-018-0333
2. EmmiN. (VRL-03385) - Sanefields Popper VH18-017-0371
3. EmmiN. (VRL-03385) - Halfrud Declan VH19-017-0113
4. suba (VRL-12468) - Ulvbrud VH15-053-0209
5. suba (VRL-12468) - Derian Unndis VH15-053-0215
6. sonya (VRL-09386) - Tuiskulan Náoimi VH16-046-0126
7. Jannica (VRL-04799) - Vehkakorven Lady Dream
8. Kida (VRL-08368) - Leagrave's Bravos
9. JP (VRL-01948) - Huovilan Odin
10. Knipse (VRL-14657) - Enchantress VH18-017-0604
11. suba (VRL-12468) - Derian Thjálfi VH16-053-0117
12. JP (VRL-01948) - Zethus REB
13. birdie (VRL-14733) - Doyles Just in Time VH18-177-0032
14. sonya (VRL-09386) - Gifted Wishes VH16-244-0029
15. tvisha (VRL-01671) - Revontuliryöväri VH19-018-0322
16. Jere (VRL-14433) - Moorgate Aberiol
17. sonya (VRL-09386) - Cavan’s Corondum VH19-046-0005
18. JP (VRL-01948) - Valyrian Ferrero
19. Jere (VRL-14433) - Glesni
20. Sorel (VRL-00884) - Huvin Dewberry
21. Kida (VRL-08368) - Kingshill Dexter
22. EmmiN. (VRL-03385) - Goldenrod Hummingbird VH18-017-0580
23. Jannica (VRL-04799) - Alexander HP VH14-017-0538
24. Kida (VRL-08368) - Great Geappeloup
25. birdie (VRL-14733) - Broadway Astronaut VH18-104-0032
26. birdie (VRL-14733) - Klees Fashion of the Falcons VH18-177-0033
27. tvisha (VRL-01671) - Kanelikieppi VH19-018-0332
28. Jere (VRL-14433) - Faydra 555
29. Sorel (VRL-00884) - Huvin Mint Mission
30. Jannica (VRL-04799) - Adinan Ninni VH18-018-1155

4. 4. Noviisi tarkkuuskoe yksilöille (29 osallistujaa)
1. Jere (VRL-14433) - Faydra 555
2. Jere (VRL-14433) - Moorgate Aberiol
3. sonya (VRL-09386) - Tuiskulan Náoimi VH16-046-0126
4. tvisha (VRL-01671) - Riimuvaaran Elokuu VH19-018-0373
5. sonya (VRL-09386) - Gifted Wishes VH16-244-0029
6. sonya (VRL-09386) - Cavan’s Corondum VH19-046-0005
7. Kida (VRL-08368) - Kingshill Dexter
8. birdie (VRL-14733) - Klees Fashion of the Falcons VH18-177-0033
9. suba (VRL-12468) - Derian Gerda VH16-053-0119
10. Kida (VRL-08368) - Great Geappeloup
11. birdie (VRL-14733) - Broadway Astronaut VH18-104-0032
12. Jannica (VRL-04799) - A.D. Cadbury VH19-057-0009
13. EmmiN. (VRL-03385) - Reawick Buckbeak VH19-017-0114
14. Crimis (VRL-10480) - Helmiahon Lumimuru VH18-018-2220
15. suba (VRL-12468) - Derian Brynja VH16-053-0118
16. Jere (VRL-14433) - Glesni
17. JP (VRL-01948) - M.B. Maia
18. Jannica (VRL-04799) - A.D. Cactus VH19-028-0013
19. JP (VRL-01948) - Silke v.d. Weerhoeve
20. tvisha (VRL-01671) - Kyyhkynkyynel VH19-018-0384
21. Crimis (VRL-10480) - Turmeltajan Pakkastaivas VH18-018-2037
22. EmmiN. (VRL-03385) - Sciewell Hades VH19-017-0129
23. EmmiN. (VRL-03385) - Cherrybirck Viking VH19-017-0130
24. birdie (VRL-14733) - Doyles Just in Time VH18-177-0032
25. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni VH19-018-0372
26. JP (VRL-01948) - Mooncloud's Tammy
27. Jannica (VRL-04799) - A.D. Awstin VH19-026-0012
28. Kida (VRL-08368) - Leagrave's Bravos
29. suba (VRL-12468) - Freddy av Kleppur VH15-053-0139