Tulokset #138528 (kilpailut #142988)

VVJ

http://bijinkei.net/morkovaara/vvj/vvj67.html

27.05.2019 / 15.04.2019

Mörkövaara (MRKV4038)

Lyhyt arvonta

Kisat olivat kaikille avoimet


VRL-01671 tvisha

VRL-01671 tvisha


17.04.2019 VRL-01671 tvisha


Tulokset

Luokkien määrä: 4 kpl

1. 1. Noviisi koulukoe yksilöille (30 osallistujaa)
1. Sorel (VRL-00884) - Huvin Mint Mission
2. sonya (VRL-09386) - A.D. Saint Sebastian VH17-026-0093
3. Jere (VRL-14433) - Aberthol
4. Kida (VRL-08368) - Carajillo Crisp
5. Viixi (VRL-13923) - Magic Bling CW VH19-017-0132
6. tvisha (VRL-01671) - Sydänsimpukka VH19-018-0333
7. birdie (VRL-14733) - Mooncloud's Snow Apple VH18-017-0562
8. JP (VRL-01948) - Huovilan Kamomila
9. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Bagheera VH19-017-0122
10. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Aiyana VH19-017-0121
11. Jannica (VRL-04799) - Vehkakorven Lady Dream
12. sonya (VRL-09386) - Breandan Maél Maédoc VH16-046-0093
13. Kida (VRL-08368) - Ashmore Syrus
14. Jannica (VRL-04799) - Adinan Ninni VH18-018-1155
15. suba (VRL-12468) - Torfrid Karla VH19-053-0019
16. Sorel (VRL-00884) - Huvin Dewberry
17. tvisha (VRL-01671) - Revontuliryöväri VH19-018-0322
18. suba (VRL-12468) - Albertslunds Wasaabi VH16-017-0320
19. sarqquu (VRL-04374) - Rocking Like A Hurricane VH18-177-0017
20. Jannica (VRL-04799) - Alexander HP VH14-017-0538
21. Viixi (VRL-13923) - A.D. Ghost Sin VH19-017-0098
22. tvisha (VRL-01671) - Kanelikieppi VH19-018-0332
23. birdie (VRL-14733) - Moorgate Eboni VH18-024-0132
24. JP (VRL-01948) - Huovilan Idalia
25. birdie (VRL-14733) - Devils Barbiebird VH18-017-0563
26. suba (VRL-12468) - Derian Elvis VH15-053-0141
27. JP (VRL-01948) - Huovilan Linette
28. sonya (VRL-09386) - A.D. Jared VH17-046-0025
29. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Chikorita VH19-017-0120
30. Kida (VRL-08368) - Burtonwood Epos

2. 2. Noviisi koulukoe yksilöille (30 osallistujaa)
1. tvisha (VRL-01671) - Riimuvaaran Elokuu VH19-018-0373
2. Jannica (VRL-04799) - A.D. Cadbury VH19-057-0009
3. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni VH19-018-0372
4. suba (VRL-12468) - Reposaaren Samba VH17-017-0276
5. birdie (VRL-14733) - Mooncloud's Snow Apple VH18-017-0562
6. Kida (VRL-08368) - Carajillo Crisp
7. Viixi (VRL-13923) - Magic Bling CW VH19-017-0132
8. Viixi (VRL-13923) - A.D. Ghost Sin VH19-017-0098
9. suba (VRL-12468) - Derian Enar VH16-053-0114
10. sonya (VRL-09386) - Breandan Maél Maédoc VH16-046-0093
11. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Maroon Bell VH19-017-0116
12. sonya (VRL-09386) - A.D. Saint Sebastian VH17-026-0093
13. JP (VRL-01948) - Fellbury Sahara Satin
14. Jere (VRL-14433) - Emris 555
15. Kida (VRL-08368) - Burtonwood Epos
16. Kida (VRL-08368) - Ashmore Syrus
17. tvisha (VRL-01671) - Hornanhovin Juoruvelho VH19-018-0374
18. JP (VRL-01948) - Campino of Yearwood
19. Jere (VRL-14433) - Dwynwen
20. Jere (VRL-14433) - Aberthol
21. sarqquu (VRL-04374) - Rocking Like A Hurricane VH18-177-0017
22. suba (VRL-12468) - Reposaaren Solange VH16-017-0314
23. birdie (VRL-14733) - Moorgate Eboni VH18-024-0132
24. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Zuriel VH19-017-0115
25. JP (VRL-01948) - Huovilan Robin
26. birdie (VRL-14733) - Devils Barbiebird VH18-017-0563
27. Jannica (VRL-04799) - A.D. Cactus VH19-028-0013
28. EmmiN. (VRL-03385) - Moongardens Lavinia VH18-017-0379
29. sonya (VRL-09386) - A.D. Jared VH17-046-0025
30. Jannica (VRL-04799) - A.D. Awstin VH19-026-0012

3. 3. Noviisi tarkkuuskoe yksilöille (30 osallistujaa)
1. Sorel (VRL-00884) - Huvin Mint Mission
2. sonya (VRL-09386) - Cavan’s Corondum VH19-046-0005
3. birdie (VRL-14733) - Klees Fashion of the Falcons VH18-177-0033
4. JP (VRL-01948) - Valyrian Ferrero
5. JP (VRL-01948) - Zethus REB
6. Kida (VRL-08368) - Leagrave's Bravos
7. EmmiN. (VRL-03385) - Halfrud Declan VH19-017-0113
8. Jere (VRL-14433) - Moorgate Aberiol
9. EmmiN. (VRL-03385) - Goldenrod Hummingbird VH18-017-0580
10. tvisha (VRL-01671) - Kanelikieppi VH19-018-0332
11. EmmiN. (VRL-03385) - Sanefields Popper VH18-017-0371
12. Jere (VRL-14433) - Faydra 555
13. Jannica (VRL-04799) - Alexander HP VH14-017-0538
14. suba (VRL-12468) - Ulvbrud VH15-053-0209
15. Sorel (VRL-00884) - Huvin Dewberry
16. suba (VRL-12468) - Derian Thjálfi VH16-053-0117
17. Kida (VRL-08368) - Great Geappeloup
18. suba (VRL-12468) - Derian Unndis VH15-053-0215
19. Knipse (VRL-14657) - Enchantress VH18-017-0604
20. sonya (VRL-09386) - Tuiskulan Náoimi VH16-046-0126
21. Jannica (VRL-04799) - Vehkakorven Lady Dream
22. Kida (VRL-08368) - Kingshill Dexter
23. birdie (VRL-14733) - Broadway Astronaut VH18-104-0032
24. sonya (VRL-09386) - Gifted Wishes VH16-244-0029
25. JP (VRL-01948) - Huovilan Odin
26. Jere (VRL-14433) - Glesni
27. birdie (VRL-14733) - Doyles Just in Time VH18-177-0032
28. Jannica (VRL-04799) - Adinan Ninni VH18-018-1155
29. tvisha (VRL-01671) - Revontuliryöväri VH19-018-0322
30. tvisha (VRL-01671) - Sydänsimpukka VH19-018-0333

4. 4. Noviisi tarkkuuskoe yksilöille (29 osallistujaa)
1. Jere (VRL-14433) - Moorgate Aberiol
2. Jannica (VRL-04799) - A.D. Awstin VH19-026-0012
3. birdie (VRL-14733) - Broadway Astronaut VH18-104-0032
4. JP (VRL-01948) - M.B. Maia
5. EmmiN. (VRL-03385) - Reawick Buckbeak VH19-017-0114
6. sonya (VRL-09386) - Gifted Wishes VH16-244-0029
7. EmmiN. (VRL-03385) - Sciewell Hades VH19-017-0129
8. sonya (VRL-09386) - Cavan’s Corondum VH19-046-0005
9. JP (VRL-01948) - Mooncloud's Tammy
10. Kida (VRL-08368) - Leagrave's Bravos
11. sonya (VRL-09386) - Tuiskulan Náoimi VH16-046-0126
12. tvisha (VRL-01671) - Kyyhkynkyynel VH19-018-0384
13. suba (VRL-12468) - Derian Gerda VH16-053-0119
14. Kida (VRL-08368) - Great Geappeloup
15. Crimis (VRL-10480) - Helmiahon Lumimuru VH18-018-2220
16. Jere (VRL-14433) - Faydra 555
17. birdie (VRL-14733) - Doyles Just in Time VH18-177-0032
18. tvisha (VRL-01671) - Riimuvaaran Elokuu VH19-018-0373
19. EmmiN. (VRL-03385) - Cherrybirck Viking VH19-017-0130
20. suba (VRL-12468) - Freddy av Kleppur VH15-053-0139
21. Jannica (VRL-04799) - A.D. Cactus VH19-028-0013
22. Kida (VRL-08368) - Kingshill Dexter
23. Jere (VRL-14433) - Glesni
24. birdie (VRL-14733) - Klees Fashion of the Falcons VH18-177-0033
25. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni VH19-018-0372
26. Crimis (VRL-10480) - Turmeltajan Pakkastaivas VH18-018-2037
27. Jannica (VRL-04799) - A.D. Cadbury VH19-057-0009
28. JP (VRL-01948) - Silke v.d. Weerhoeve
29. suba (VRL-12468) - Derian Brynja VH16-053-0118