Tulokset #138530 (kilpailut #142989)

VVJ

http://bijinkei.net/morkovaara/vvj/vvj68.html

28.05.2019 / 15.04.2019

Mörkövaara (MRKV4038)

Lyhyt arvonta

Kisat olivat kaikille avoimet


VRL-01671 tvisha

VRL-01671 tvisha


17.04.2019 VRL-01671 tvisha


Tulokset

Luokkien määrä: 4 kpl

1. 1. Noviisi koulukoe yksilöille (30 osallistujaa)
1. tvisha (VRL-01671) - Kanelikieppi VH19-018-0332
2. birdie (VRL-14733) - Mooncloud's Snow Apple VH18-017-0562
3. Kida (VRL-08368) - Carajillo Crisp
4. tvisha (VRL-01671) - Revontuliryöväri VH19-018-0322
5. Jannica (VRL-04799) - Adinan Ninni VH18-018-1155
6. Sorel (VRL-00884) - Huvin Mint Mission
7. Sorel (VRL-00884) - Huvin Dewberry
8. sarqquu (VRL-04374) - Rocking Like A Hurricane VH18-177-0017
9. Kida (VRL-08368) - Ashmore Syrus
10. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Aiyana VH19-017-0121
11. sonya (VRL-09386) - A.D. Jared VH17-046-0025
12. JP (VRL-01948) - Huovilan Idalia
13. suba (VRL-12468) - Torfrid Karla VH19-053-0019
14. Jannica (VRL-04799) - Vehkakorven Lady Dream
15. suba (VRL-12468) - Albertslunds Wasaabi VH16-017-0320
16. Kida (VRL-08368) - Burtonwood Epos
17. suba (VRL-12468) - Derian Elvis VH15-053-0141
18. JP (VRL-01948) - Huovilan Kamomila
19. birdie (VRL-14733) - Moorgate Eboni VH18-024-0132
20. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Bagheera VH19-017-0122
21. sonya (VRL-09386) - Breandan Maél Maédoc VH16-046-0093
22. Jannica (VRL-04799) - Alexander HP VH14-017-0538
23. Viixi (VRL-13923) - Magic Bling CW VH19-017-0132
24. Viixi (VRL-13923) - A.D. Ghost Sin VH19-017-0098
25. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Chikorita VH19-017-0120
26. Jere (VRL-14433) - Aberthol
27. tvisha (VRL-01671) - Sydänsimpukka VH19-018-0333
28. sonya (VRL-09386) - A.D. Saint Sebastian VH17-026-0093
29. birdie (VRL-14733) - Devils Barbiebird VH18-017-0563
30. JP (VRL-01948) - Huovilan Linette

2. 2. Noviisi koulukoe yksilöille (30 osallistujaa)
1. JP (VRL-01948) - Campino of Yearwood
2. Jere (VRL-14433) - Aberthol
3. Jannica (VRL-04799) - A.D. Cactus VH19-028-0013
4. birdie (VRL-14733) - Moorgate Eboni VH18-024-0132
5. JP (VRL-01948) - Fellbury Sahara Satin
6. JP (VRL-01948) - Huovilan Robin
7. Jere (VRL-14433) - Emris 555
8. birdie (VRL-14733) - Devils Barbiebird VH18-017-0563
9. Jere (VRL-14433) - Dwynwen
10. sonya (VRL-09386) - A.D. Saint Sebastian VH17-026-0093
11. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni VH19-018-0372
12. Jannica (VRL-04799) - A.D. Cadbury VH19-057-0009
13. suba (VRL-12468) - Derian Enar VH16-053-0114
14. tvisha (VRL-01671) - Hornanhovin Juoruvelho VH19-018-0374
15. Jannica (VRL-04799) - A.D. Awstin VH19-026-0012
16. suba (VRL-12468) - Reposaaren Solange VH16-017-0314
17. Kida (VRL-08368) - Ashmore Syrus
18. Kida (VRL-08368) - Carajillo Crisp
19. sarqquu (VRL-04374) - Rocking Like A Hurricane VH18-177-0017
20. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Zuriel VH19-017-0115
21. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Maroon Bell VH19-017-0116
22. Viixi (VRL-13923) - A.D. Ghost Sin VH19-017-0098
23. tvisha (VRL-01671) - Riimuvaaran Elokuu VH19-018-0373
24. birdie (VRL-14733) - Mooncloud's Snow Apple VH18-017-0562
25. Viixi (VRL-13923) - Magic Bling CW VH19-017-0132
26. EmmiN. (VRL-03385) - Moongardens Lavinia VH18-017-0379
27. sonya (VRL-09386) - Breandan Maél Maédoc VH16-046-0093
28. Kida (VRL-08368) - Burtonwood Epos
29. sonya (VRL-09386) - A.D. Jared VH17-046-0025
30. suba (VRL-12468) - Reposaaren Samba VH17-017-0276

3. 3. Noviisi tarkkuuskoe yksilöille (30 osallistujaa)
1. suba (VRL-12468) - Ulvbrud VH15-053-0209
2. Kida (VRL-08368) - Kingshill Dexter
3. birdie (VRL-14733) - Klees Fashion of the Falcons VH18-177-0033
4. EmmiN. (VRL-03385) - Sanefields Popper VH18-017-0371
5. Knipse (VRL-14657) - Enchantress VH18-017-0604
6. suba (VRL-12468) - Derian Thjálfi VH16-053-0117
7. JP (VRL-01948) - Zethus REB
8. Kida (VRL-08368) - Great Geappeloup
9. Jannica (VRL-04799) - Alexander HP VH14-017-0538
10. Kida (VRL-08368) - Leagrave's Bravos
11. tvisha (VRL-01671) - Revontuliryöväri VH19-018-0322
12. birdie (VRL-14733) - Broadway Astronaut VH18-104-0032
13. Jere (VRL-14433) - Moorgate Aberiol
14. tvisha (VRL-01671) - Kanelikieppi VH19-018-0332
15. sonya (VRL-09386) - Tuiskulan Náoimi VH16-046-0126
16. tvisha (VRL-01671) - Sydänsimpukka VH19-018-0333
17. Sorel (VRL-00884) - Huvin Dewberry
18. sonya (VRL-09386) - Gifted Wishes VH16-244-0029
19. Sorel (VRL-00884) - Huvin Mint Mission
20. EmmiN. (VRL-03385) - Halfrud Declan VH19-017-0113
21. Jannica (VRL-04799) - Adinan Ninni VH18-018-1155
22. suba (VRL-12468) - Derian Unndis VH15-053-0215
23. JP (VRL-01948) - Valyrian Ferrero
24. EmmiN. (VRL-03385) - Goldenrod Hummingbird VH18-017-0580
25. Jannica (VRL-04799) - Vehkakorven Lady Dream
26. Jere (VRL-14433) - Glesni
27. sonya (VRL-09386) - Cavan’s Corondum VH19-046-0005
28. Jere (VRL-14433) - Faydra 555
29. JP (VRL-01948) - Huovilan Odin
30. birdie (VRL-14733) - Doyles Just in Time VH18-177-0032

4. 4. Noviisi tarkkuuskoe yksilöille (29 osallistujaa)
1. birdie (VRL-14733) - Klees Fashion of the Falcons VH18-177-0033
2. suba (VRL-12468) - Derian Brynja VH16-053-0118
3. EmmiN. (VRL-03385) - Cherrybirck Viking VH19-017-0130
4. Jannica (VRL-04799) - A.D. Cactus VH19-028-0013
5. JP (VRL-01948) - Mooncloud's Tammy
6. tvisha (VRL-01671) - Kyyhkynkyynel VH19-018-0384
7. Jere (VRL-14433) - Faydra 555
8. birdie (VRL-14733) - Broadway Astronaut VH18-104-0032
9. Jannica (VRL-04799) - A.D. Cadbury VH19-057-0009
10. EmmiN. (VRL-03385) - Sciewell Hades VH19-017-0129
11. JP (VRL-01948) - M.B. Maia
12. Jere (VRL-14433) - Glesni
13. Jannica (VRL-04799) - A.D. Awstin VH19-026-0012
14. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni VH19-018-0372
15. Crimis (VRL-10480) - Helmiahon Lumimuru VH18-018-2220
16. tvisha (VRL-01671) - Riimuvaaran Elokuu VH19-018-0373
17. JP (VRL-01948) - Silke v.d. Weerhoeve
18. Crimis (VRL-10480) - Turmeltajan Pakkastaivas VH18-018-2037
19. birdie (VRL-14733) - Doyles Just in Time VH18-177-0032
20. Kida (VRL-08368) - Leagrave's Bravos
21. sonya (VRL-09386) - Cavan’s Corondum VH19-046-0005
22. suba (VRL-12468) - Freddy av Kleppur VH15-053-0139
23. Kida (VRL-08368) - Kingshill Dexter
24. sonya (VRL-09386) - Gifted Wishes VH16-244-0029
25. Kida (VRL-08368) - Great Geappeloup
26. suba (VRL-12468) - Derian Gerda VH16-053-0119
27. EmmiN. (VRL-03385) - Reawick Buckbeak VH19-017-0114
28. Jere (VRL-14433) - Moorgate Aberiol
29. sonya (VRL-09386) - Tuiskulan Náoimi VH16-046-0126