Tulokset #139671 (kilpailut #143719)

KERJ

http://hiivuri.altervista.org/2019/kerj/84.html

14.06.2019 / 20.05.2019

Hiivurin Suomenhevoset (HIIV9370)

Lyhyt arvonta

Kisat olivat kaikille avoimet


VRL-14704 enna

VRL-14704 enna


08.06.2019 VRL-01671 tvisha


Tulokset

Luokkien määrä: 5 kpl

1. 1. Aloittelijaluokka (avoin kaikille) (16 osallistujaa)
1. Jannica (VRL-04799) - Adinan Kaneliviineri VH17-018-0501
2. jabberjinx (VRL-13570) - Seppäjärven Sudenaikaero VH18-018-2150
3. Eeva (VRL-14793) - King Billy VH19-093-0005
4. Oresama (VRL-02753) - Abraham
5. Jannica (VRL-04799) - Adinan Kissankulman Kauhu VH17-018-0510
6. jabberjinx (VRL-13570) - Seppäjärven Varjolilja VH18-018-2151
7. Jannica (VRL-04799) - Kaneli VH16-018-2422
8. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Dafydd VH16-022-0032
9. Knipse (VRL-14657) - Kosmos VH16-102-0014
10. jabberjinx (VRL-13570) - Brunnby Knucklehedd VH18-024-0116
11. Knipse (VRL-14657) - Raitolan Suklaavanukas VH18-102-0032
12. jabberjinx (VRL-13570) - Seppäjärven Aurinkotuuli VH18-018-2149
13. Eeva (VRL-14793) - Jasmiina VH19-031-0137
14. Tuire (VRL-00345) - Millie's Choice
15. Sussu (VRL-12636) - Adalmiina P VH17-018-0875
16. Viveka (VRL-14534) - Liljelunds Överraskning VH19-029-0007

2. 2. Harrasteluokka (avoin kaikille) (28 osallistujaa)
1. Jannica (VRL-04799) - A.D. Vanilla Vegas VH16-022-0086
2. Sussu (VRL-12636) - Jeilin Karmiinitiikeri VH18-018-1506
3. Viveka (VRL-14534) - Adinan Kaneliässä VH17-018-1579
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Aeronwen VH15-023-0019
5. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Ketkuttaja VH18-018-1673
6. jabberjinx (VRL-13570) - Villahaan Hipatar VH18-018-1517
7. Sussu (VRL-12636) - Riinalan Viola
8. Oresama (VRL-02753) - Peppero RSE
9. Lissu T. (VRL-12701) - Valkokalma
10. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri
11. Knipse (VRL-14657) - Prince Caramel VH18-046-0111
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Hillakka VH17-018-1693
13. Knipse (VRL 14657) - The Lord of Darkness VH18-029-0156
14. jabberjinx (VRL-13570) - Rhaith Liverswort VH18-024-0106
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaaranmaan Terhikki VH17-018-0561
16. Oresama (VRL-02753) - Aurelius
17. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Harmikatti VH18-018-1719
18. jabberjinx (VRL-13570) - Viisikon Hukkaputki VH18-018-1793
19. Oresama (VRL-02753) - Aurelia
20. Knipse (VRL-14657) - Different Mistake VH18-046-0109
21. Oresama (VRL-02753) - Calamity Trigger
22. dookie (VRL-04373) - Rustika VH18-018-0861
23. Viveka (VRL-14534) - Queen of Sunshine Dust VH18-029-0132
24. Jannica (VRL-04799) - Cheminée VH16-027-0163
25. Jannica (VRL-04799) - Adinan Aavelaivan Aavekapteeni VH17-018-0537
26. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Huntuhurmaaja VH18-018-1015
27. Jannica (VRL-04799) - Pikkuvillivadelma VH16-018-1822
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Hallan Hillahaamu VH16-018-2280

3. 3. Tutustumisluokka (avoin kaikille) (32 osallistujaa)
1. dookie (VRL-04373) - Idäntähti VH18-018-1713
2. tvisha (VRL-01671) - Kanelikieppi VH19-018-0332
3. Sussu (VRL-12636) - Riimuvaaran Surusydän VH18-018-1960
4. Eeva (VRL-14793) - Jax VH19-021-0019
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuusniemen Unimurros VH17-018-0598
6. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Sirmiina VH18-018-1630
7. Sussu (VRL-12636) - Naurava Kulkuri VH18-018-1497
8. Jannica (VRL-04799) - KH Gorgeous Suprine VH18-003-0020
9. tvisha (VRL-01671) - Revontuliryöväri VH19-018-0322
10. Eeva (VRL-14793) - Loco VH19-012-0088
11. Sussu (VRL-12636) - Ponipalleron Helheim VH18-018-0435
12. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Varjomuratti VH17-018-0387
13. Jannica (VRL-04799) - V.K.T Majestic Mean ox VH01-003-5934
14. Jannica (VRL-04799) - Limetless VH17-057-0010
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Piilopulla VH17-018-1699
16. Hazel (VRL-14333) - Kamikaze
17. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni VH19-018-0372
18. jabberjinx (VRL-13570) - Lively Tea Time VH18-031-0308
19. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Harmaaviitta VH18-018-1590
20. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tumnus VH18-018-1589
21. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Lupiini VH17-018-0539
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Hengenvaaran Kaino-Vieno VH17-018-0952
23. enna (VRL-14704) - Julma-Roope VH18-018-1090
24. Tuire (VRL-00345) - Kuunlilja VH18-018-1829
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Hevilettipitko VH17-018-0021
26. Hazel (VRL-14333) - Winterbrook Noelle
27. tvisha (VRL-01671) - Sydänsimpukka VH19-018-0333
28. Tuire (VRL-00345) - Hengenvaaran Usvahukka VH18-018-1183
29. Sussu (VRL-12636) - Elohiljan Tuiskutyrmäys VH18-018-1609
30. jabberjinx (VRL-13570) - Chaos Monkey VH18-031-0302
31. jabberjinx (VRL-13570) - Höpönhöpö Hellanlettas VH18-018-1498
32. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas

4. 4. Helppo luokka (avoin kaikille) (40 osallistujaa)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma
2. Jannica (VRL-04799) - Valokylän Viikari VH19-018-0248
3. Lissu T. (VRL-12701) - Nokkosuni
4. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi
5. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea
6. tvisha (VRL-01671) - Kyyhkynkyynel VH19-018-0384
7. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe
8. Jannica (VRL-04799) - Checkmate New Resolution VH19-029-0022
9. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
10. Jenny (VRL-12948) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Clodock VH15-024-0148
12. Lissu T. (VRL-12701) - Varjoviima
13. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Vipeltäjä VH18-018-1894
14. suba (VRL-12468) - Reposaaren Jonninjoutava VH17-018-1068
15. Sussu (VRL-12636) - Huvin Valeunikko VH18-018-0860
16. tvisha (VRL-01671) - Riimuvaaran Elokuu VH19-018-0373
17. jabberjinx (VRL-13570) - Aurora of Lies VH18-031-0307
18. Jannica (VRL-04799) - Valokylän Havina VH19-018-0249
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Auron VH15-026-0030
20. Crimis (VRL-10480) - Kaihon Juhannussurma VH19-018-0003
21. Tuire (VRL-00345) - Herraisä VH18-018-2039
22. dookie (VRL-04373) - Mörkövaaran Pikipäärynä VH18-018-1893
23. jabberjinx (VRL-13570) - Harlequin Over-Clover VH18-031-0350
24. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Myrddin Llewelyn VH19-026-0006
26. tvisha (VRL-01671) - Hornanhovin Juoruvelho VH19-018-0374
27. jabberjinx (VRL-13570) - Liljan Villiviima VH18-018-1480
28. jabberjinx (VRL-13570) - Harlequin Enchantment of Dawn VH18-031-0340
29. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Liekki VH19-018-0260
30. Crimis (VRL-10480) - Helmiahon Lumimuru VH18-018-2220
31. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
32. Crimis (VRL-10480) - Turmeltajan Pakkastaivas VH18-018-2037
33. Sylvi (VRL-08179) - Lappas VH19-018-0136
34. dookie (VRL-04373) - Aavekaiku VH18-018-1712
35. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230
36. Tuulia T. (VRL-00084) - Cefnmoor Citronella VH19-027-0025
37. Hazel (VRL-14333) - Heljäke
38. tvisha (VRL-01671) - Turmeltajan Delmia VH19-018-0397
39. dookie (VRL-04373) - Routaruusun Turmiotanssi VH18-018-1867
40. Jannica (VRL-04799) - Jacky pKH VH18-035-0092

5. 5. CIC1 (avoin kaikille) (39 osallistujaa)
1. Crimis (VRL-10480) - Sotamaalauksen Stadisielu VH18-018-1716
2. Oresama (VRL-02753) - Wannabe Coca-Cola RR
3. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Variksenvirne
4. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Voipallo VH18-018-0168
5. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä
6. Crimis (VRL-10480) - Kurjen Harlekiinihymy VH18-018-1469
7. Hazel (VRL-14333) - Tappurainen
8. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Nerywick Swandance VH15-027-0214
10. Jannica (VRL-04799) - Adinan Tähtianis VH17-018-0617
11. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tunturiturpa VH18-018-1652
12. Sussu (VRL-12636) - Tumpelo VH18-018-0486
13. Jannica (VRL-04799) - Kaihon Horroshumppa VH19-018-0180
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Riikinnevan Virnanlehti VH18-018-0051
15. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Roihuruhtinas VH18-018-1440
16. Oresama (VRL-02753) - Sanchez RR
17. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Evinja VH18-018-0978
18. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Villasukka VH18-018-1373
19. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Tsaarinhirsi
20. dookie (VRL-04373) - Navajan Yönvarjelija VH18-018-1650
21. Eeva (VRL-14793) - Martha VH19-006-0017
22. Sussu (VRL-12636) - Satulinnan Suomineito VH15-018-0963
23. Sussu (VRL-12636) - Evening Star KRN VH18-031-0489
24. Tuire (VRL-00345) - Farbranch Duinseach VH19-069-0003
25. Eeva (VRL-14793) - Isabel VH19-031-0136
26. Viveka (VRL-14534) - Poinsietta VH17-043-0011
27. Crimis (VRL-10480) - Kalman Pahahenki VH18-018-0949
28. Jannica (VRL-04799) - Liljan Unikuva VH19-018-0102
29. Jannica (VRL-04799) - Riimuvaaran Hemuli VH19-018-0212
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Pellonpekko VH18-018-0382
31. Lissu T. (VRL-12701) - Kaihovalkea
32. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209
33. Lissu T. (VRL-12701) - Tervasaunavihta
34. Hazel (VRL-14333) - Lempee
35. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pöyristes
36. Tuire (VRL-00345) - Elovalkea VH18-018-1830
37. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallava VH18-018-1374
38. Elli L. (VRL-14207) - Kaihon Kekrituli VH18-018-1991
39. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Vohvelieläin