Tulokset #140425 (kilpailut #144905)

KERJ

http://hiivuri.altervista.org/2019/kerj/109.html

19.07.2019 / 24.06.2019

Hiivurin Suomenhevoset (HIIV9370)

Lyhyt arvonta

Kisat olivat kaikille avoimet


VRL-14704 enna

VRL-14704 enna


27.06.2019 VRL-01671 tvisha


Tulokset

Luokkien määrä: 5 kpl

1. 1. Aloittelijaluokka (avoin kaikille) (6 osallistujaa)
1. miivi (VRL-13320) - Vainooja VH16-018-1670
2. miivi (VRL-13320) - Turmeltajan Verenvirna
3. Sussu (VRL-12636) - Adalmiina P VH17-018-0875
4. miivi (VRL-13320) - Palon Remes
5. miivi (VRL-13320) - Syrjän Kuolonsyöjä
6. miivi (VRL-13320) - Syrjän Virmeltäjä

2. 2. Harrasteluokka (avoin kaikille) (23 osallistujaa)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Kaunon Pärlafink
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Hallan Hillahaamu VH16-018-2280
3. Dimma (VRL-08204) - Ponipalleron Valma VH17-018-0958
4. sarqquu (VRL-04374) - Syyntakeeton VH18-018-1547
5. Dimma (VRL-08204) - Tuutelistuiskis VH16-018-0750
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Luoteen Muisto VH16-018-2492
7. Sussu (VRL-12636) - Jeilin Karmiinitiikeri VH18-018-1506
8. Lissu T. (VRL-12701) - Ukkoskuiskaus
9. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Herttuatar VH18-018-1774
10. sarqquu (VRL-04374) - Armonantaja VH18-018-1823
11. Sussu (VRL-12636) - Riinalan Viola
12. miivi (VRL-13320) - Tuiskulan Vilmu
13. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri
14. miivi (VRL-13320) - Huvin Marianne
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Pumpulikunkku VH17-018-0689
16. sarqquu (VRL-04374) - Syntisenmakea VH18-018-1851
17. sarqquu (VRL-04374) - Konjakinkaataja VH18-018-1636
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaaranmaan Terhikki VH17-018-0561
19. miivi (VRL-13320) - Syrjän Kohtalonkiertäjä
20. miivi (VRL-13320) - Syrjän Jossitten
21. miivi (VRL-13320) - Vähäpellon Urhea
22. Lissu T. (VRL-12701) - Valkokalma
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Kermikkä VH16-018-2747

3. 3. Tutustumisluokka (avoin kaikille) (27 osallistujaa)
1. miivi (VRL-13320) - Syrjän Veriraha
2. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi
3. sarqquu (VRL-04374) - Suvensuoja VH19-018-0509
4. PJ (VRL-14469) - Tähtiroihu
5. sarqquu (VRL-04374) - Nokikolari VH18-018-1947
6. Dimma (VRL-08204) - Hengenvaaran Hallakka VH16-018-2557
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Piilopulla VH17-018-1699
8. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Inkiväärisumu
9. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Pottupuutarha
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Hevilettipitko VH17-018-0021
11. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505
12. Dimma (VRL-08204) - Tohvelikulkuri VH17-018-0447
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuusniemen Unimurros VH17-018-0598
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Hengenvaaran Kaino-Vieno VH17-018-0952
15. sarqquu (VRL-04374) - Hirnyrkki VH18-018-1766
16. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas
17. miivi (VRL-13320) - Syrjän Suhveli
18. miivi (VRL-13320) - Lupsakan Pietaryrtti
19. sarqquu (VRL-04374) - Haurasvalkeus VH18-018-1946
20. Dimma (VRL-08204) - Mustasuon Reetta
21. miivi (VRL-13320) - Syrjän Ankeuttaja
22. PJ (VRL-14469) - Huvin Hämyharha
23. sarqquu (VRL-04374) - Viinenvaino VH19-018-0510
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruurikki VH17-018-0735
25. Dimma (VRL-08204) - Ruskavaaran Tahmatassu VH18-018-0080
26. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Justus
27. miivi (VRL-13320) - Syrjän Suvisurma

4. 4. Helppo luokka (avoin kaikille) (49 osallistujaa)
1. Sussu (VRL-12636) - Elohiljan Tuiskutyrmäys VH18-018-1609
2. Lissu T. (VRL-12701) - Varjoviima
3. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Onni
4. Dimma (VRL-08204) - Kabareekauhu VH17-018-1501
5. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Maiskutus VH18-018-0632
6. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224
7. miivi (VRL-13320) - Helmiahon Enneuni
8. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Radiaani VH18-018-2021
9. miivi (VRL-13320) - Hirviönhoukutus
10. Lissu T. (VRL-12701) - Varkain Vihitty
11. miivi (VRL-13320) - Miekannielijä
12. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Pakanapyhä
13. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Kerjäläiskuningas
14. Milma (VRL-14149) - Lumiviipymä VH18-018-2154
15. Milma (VRL-14149) - Riimuvaaran Tiikerililja VH19-018-0279
16. miivi (VRL-13320) - Pilkkanilkka
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Ketunleipä VH17-018-2107
18. narri (VRL-06046) - Surukorento
19. miivi (VRL-13320) - Helmiahon Kahvikarpaasi
20. Sussu (VRL-12636) - Riimuvaaran Surusydän VH18-018-1960
21. Dimma (VRL-08204) - Hengenvaaran Vingahdus VH17-018-1500
22. narri (VRL-06046) - Pirteä Persikka
23. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiturmio VH19-018-0529
24. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Räväkkä
25. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Traakki VH18-018-1783
26. narri (VRL-06046) - Turmeltajan Haavakalva
27. sarqquu (VRL-04374) - Roudanluja VH18-018-1700
28. Shannon. (VRL-05645) - Zalaam El Sayed VH18-003-0137
29. Dimma (VRL-08204) - Tasku-Matti VH16-018-0160
30. suba (VRL-12468) - Reposaaren Vilunki VH19-018-0533
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Pirunpolte VH18-018-0049
32. tvisha (VRL-01671) - Vuornan Kuupulla VH19-018-0520
33. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma
34. narri (VRL-06046) - Luutarhuri
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Kettukarkki VH17-018-1555
36. Sussu (VRL-12636) - Huvin Valeunikko VH18-018-0860
37. sarqquu (VRL-04374) - Kaukokatsoja VH18-018-1820
38. sarqquu (VRL-04374) - Keijunkirous VH18-018-1698
39. Tuulia T. (VRL-00084) - Kärmeniemen Lapinhilla VH17-018-1697
40. sarqquu (VRL-04374) - Sirosiipi VH18-018-1734
41. tvisha (VRL-01671) - Turmeltajan Delmia VH19-018-0397
42. narri (VRL-06046) - Pajusade
43. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni VH19-018-0372
44. Sussu (VRL-12636) - Ponipalleron Helheim VH18-018-0435
45. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Sitruunaperhonen VH19-018-0476
46. Sussu (VRL-12636) - Naurava Kulkuri VH18-018-1497
47. sarqquu (VRL-04374) - Vihankylväjä VH18-018-1945
48. Tuulia T. (VRL-00084) - Nupun Marma-Tus VH18-018-1531
49. Dimma (VRL-08204) - Vähäpellon Juhannusuni VH16-018-2740

5. 5. CIC1 (avoin kaikille) (40 osallistujaa)
1. Jesse (VRL-12637) - Teakettle Ghost VH16-209-0013
2. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Elotar VH17-018-1504
3. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pyrypilvi VH18-018-1329
4. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Voipallo VH18-018-0168
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Nerywick Swandance VH15-027-0214
6. sarqquu (VRL-04374) - Vihtatossu VH18-018-1606
7. Lissu T. (VRL-12701) - Tervasaunavihta
8. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Vampyyrinvalkea
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Pellonpekko VH18-018-0382
10. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020
11. Dimma (VRL-08204) - Ruskavaaran Kultanauha VH18-018-0492
12. sarqquu (VRL-04374) - Hopeahaikeus VH18-018-1510
13. Shannon. (VRL-05645) - Wieslaw VH18-003-0244
14. Sussu (VRL-12636) - Evening Star KRN VH18-031-0489
15. miivi (VRL-13320) - Sotamaalauksen Kuusielu
16. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170
17. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Variksenvirne
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Kärmeniemen Odessa VH17-018-1698
19. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195
20. Shannon. (VRL-05645) - Managhi VH18-003-0234
21. Jesse (VRL-12637) - Varjoaika VH19-018-0005
22. miivi (VRL-13320) - Syrjän Varhainen
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Riikinnevan Virnanlehti VH18-018-0051
24. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498
25. Jesse (VRL-12637) - Mr Smarty Pants 5594 xx VH14-006-0524
26. Sussu (VRL-12636) - Satulinnan Suomineito VH15-018-0963
27. Lissu T. (VRL-12701) - Kaihovalkea
28. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Tsaarinhirsi
29. Dimma (VRL-08204) - Rohkean Kaamosaika VH15-018-0422
30. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Villasukka VH18-018-1373
31. PJ (VRL-14469) - Mököttävä Mörkö
32. narri (VRL-06046) - Karmankauppa
33. sarqquu (VRL-04374) - Kristallikyynel VH18-018-1699
34. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Tuulentaittaja VH18-018-1637
35. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallava VH18-018-1374
36. Milma (VRL-14149) - Lorun Vesihelmi VH18-018-1396
37. narri (VRL-06046) - Turmeltajan Idänkauhu
38. Dimma (VRL-08204) - Adinan Karmanhenki VH16-018-1199
39. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209
40. sarqquu (VRL-04374) - Täyskuukirous VH18-018-1638