Tulokset #140426 (kilpailut #144906)

KERJ

http://hiivuri.altervista.org/2019/kerj/110.html

20.07.2019 / 24.06.2019

Hiivurin Suomenhevoset (HIIV9370)

Lyhyt arvonta

Kisat olivat kaikille avoimet


VRL-14704 enna

VRL-14704 enna


27.06.2019 VRL-01671 tvisha


Tulokset

Luokkien määrä: 5 kpl

1. 1. Aloittelijaluokka (avoin kaikille) (6 osallistujaa)
1. miivi (VRL-13320) - Turmeltajan Verenvirna
2. miivi (VRL-13320) - Palon Remes
3. Sussu (VRL-12636) - Adalmiina P VH17-018-0875
4. miivi (VRL-13320) - Syrjän Virmeltäjä
5. miivi (VRL-13320) - Syrjän Kuolonsyöjä
6. miivi (VRL-13320) - Vainooja VH16-018-1670

2. 2. Harrasteluokka (avoin kaikille) (23 osallistujaa)
1. miivi (VRL-13320) - Vähäpellon Urhea
2. miivi (VRL-13320) - Syrjän Jossitten
3. Lissu T. (VRL-12701) - Ukkoskuiskaus
4. Sussu (VRL-12636) - Riinalan Viola
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Luoteen Muisto VH16-018-2492
6. Lissu T. (VRL-12701) - Kaunon Pärlafink
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Hallan Hillahaamu VH16-018-2280
8. sarqquu (VRL-04374) - Konjakinkaataja VH18-018-1636
9. Sussu (VRL-12636) - Jeilin Karmiinitiikeri VH18-018-1506
10. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri
11. sarqquu (VRL-04374) - Syyntakeeton VH18-018-1547
12. Dimma (VRL-08204) - Tuutelistuiskis VH16-018-0750
13. sarqquu (VRL-04374) - Armonantaja VH18-018-1823
14. sarqquu (VRL-04374) - Syntisenmakea VH18-018-1851
15. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Herttuatar VH18-018-1774
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Kermikkä VH16-018-2747
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Pumpulikunkku VH17-018-0689
18. miivi (VRL-13320) - Huvin Marianne
19. Lissu T. (VRL-12701) - Valkokalma
20. Dimma (VRL-08204) - Ponipalleron Valma VH17-018-0958
21. miivi (VRL-13320) - Syrjän Kohtalonkiertäjä
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaaranmaan Terhikki VH17-018-0561
23. miivi (VRL-13320) - Tuiskulan Vilmu

3. 3. Tutustumisluokka (avoin kaikille) (27 osallistujaa)
1. Dimma (VRL-08204) - Ruskavaaran Tahmatassu VH18-018-0080
2. PJ (VRL-14469) - Huvin Hämyharha
3. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Inkiväärisumu
4. sarqquu (VRL-04374) - Suvensuoja VH19-018-0509
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Piilopulla VH17-018-1699
6. miivi (VRL-13320) - Syrjän Suvisurma
7. Dimma (VRL-08204) - Tohvelikulkuri VH17-018-0447
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Hevilettipitko VH17-018-0021
9. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas
10. sarqquu (VRL-04374) - Viinenvaino VH19-018-0510
11. sarqquu (VRL-04374) - Nokikolari VH18-018-1947
12. sarqquu (VRL-04374) - Haurasvalkeus VH18-018-1946
13. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Justus
14. miivi (VRL-13320) - Syrjän Veriraha
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruurikki VH17-018-0735
16. miivi (VRL-13320) - Syrjän Ankeuttaja
17. Dimma (VRL-08204) - Hengenvaaran Hallakka VH16-018-2557
18. sarqquu (VRL-04374) - Hirnyrkki VH18-018-1766
19. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505
20. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Pottupuutarha
21. Dimma (VRL-08204) - Mustasuon Reetta
22. miivi (VRL-13320) - Syrjän Suhveli
23. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi
24. miivi (VRL-13320) - Lupsakan Pietaryrtti
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuusniemen Unimurros VH17-018-0598
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Hengenvaaran Kaino-Vieno VH17-018-0952
27. PJ (VRL-14469) - Tähtiroihu

4. 4. Helppo luokka (avoin kaikille) (49 osallistujaa)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Varjoviima
2. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Pakanapyhä
3. Dimma (VRL-08204) - Kabareekauhu VH17-018-1501
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Kettukarkki VH17-018-1555
5. tvisha (VRL-01671) - Turmeltajan Delmia VH19-018-0397
6. Milma (VRL-14149) - Lumiviipymä VH18-018-2154
7. suba (VRL-12468) - Reposaaren Vilunki VH19-018-0533
8. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Räväkkä
9. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Sitruunaperhonen VH19-018-0476
10. sarqquu (VRL-04374) - Keijunkirous VH18-018-1698
11. sarqquu (VRL-04374) - Sirosiipi VH18-018-1734
12. Sussu (VRL-12636) - Naurava Kulkuri VH18-018-1497
13. Sussu (VRL-12636) - Huvin Valeunikko VH18-018-0860
14. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Onni
15. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Radiaani VH18-018-2021
16. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Kerjäläiskuningas
17. tvisha (VRL-01671) - Vuornan Kuupulla VH19-018-0520
18. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Timanttiturmio VH19-018-0529
19. miivi (VRL-13320) - Helmiahon Kahvikarpaasi
20. miivi (VRL-13320) - Pilkkanilkka
21. Milma (VRL-14149) - Riimuvaaran Tiikerililja VH19-018-0279
22. Dimma (VRL-08204) - Hengenvaaran Vingahdus VH17-018-1500
23. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224
24. narri (VRL-06046) - Luutarhuri
25. sarqquu (VRL-04374) - Vihankylväjä VH18-018-1945
26. Lissu T. (VRL-12701) - Varkain Vihitty
27. Dimma (VRL-08204) - Tasku-Matti VH16-018-0160
28. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma
29. Sussu (VRL-12636) - Ponipalleron Helheim VH18-018-0435
30. Sussu (VRL-12636) - Riimuvaaran Surusydän VH18-018-1960
31. narri (VRL-06046) - Turmeltajan Haavakalva
32. tvisha (VRL-01671) - Kievarinkujan Taikatyrni VH19-018-0372
33. miivi (VRL-13320) - Hirviönhoukutus
34. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Traakki VH18-018-1783
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Nupun Marma-Tus VH18-018-1531
36. narri (VRL-06046) - Surukorento
37. sarqquu (VRL-04374) - Kaukokatsoja VH18-018-1820
38. Sussu (VRL-12636) - Elohiljan Tuiskutyrmäys VH18-018-1609
39. narri (VRL-06046) - Pirteä Persikka
40. Tuulia T. (VRL-00084) - Kärmeniemen Lapinhilla VH17-018-1697
41. narri (VRL-06046) - Pajusade
42. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Maiskutus VH18-018-0632
43. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Pirunpolte VH18-018-0049
44. miivi (VRL-13320) - Helmiahon Enneuni
45. Dimma (VRL-08204) - Vähäpellon Juhannusuni VH16-018-2740
46. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Ketunleipä VH17-018-2107
47. sarqquu (VRL-04374) - Roudanluja VH18-018-1700
48. miivi (VRL-13320) - Miekannielijä
49. Shannon. (VRL-05645) - Zalaam El Sayed VH18-003-0137

5. 5. CIC1 (avoin kaikille) (40 osallistujaa)
1. miivi (VRL-13320) - Syrjän Varhainen
2. sarqquu (VRL-04374) - Kristallikyynel VH18-018-1699
3. sarqquu (VRL-04374) - Täyskuukirous VH18-018-1638
4. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Tsaarinhirsi
5. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020
6. Milma (VRL-14149) - Lorun Vesihelmi VH18-018-1396
7. Lissu T. (VRL-12701) - Kaihovalkea
8. narri (VRL-06046) - Turmeltajan Idänkauhu
9. Jesse (VRL-12637) - Teakettle Ghost VH16-209-0013
10. Lissu T. (VRL-12701) - Ristikallion Variksenvirne
11. narri (VRL-06046) - Karmankauppa
12. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Voipallo VH18-018-0168
13. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Vampyyrinvalkea
14. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Villasukka VH18-018-1373
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209
16. Shannon. (VRL-05645) - Wieslaw VH18-003-0244
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Pellonpekko VH18-018-0382
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Nerywick Swandance VH15-027-0214
19. Lissu T. (VRL-12701) - Tervasaunavihta
20. Dimma (VRL-08204) - Rohkean Kaamosaika VH15-018-0422
21. Sussu (VRL-12636) - Satulinnan Suomineito VH15-018-0963
22. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498
23. Dimma (VRL-08204) - Ruskavaaran Kultanauha VH18-018-0492
24. Shannon. (VRL-05645) - Managhi VH18-003-0234
25. Dimma (VRL-08204) - Adinan Karmanhenki VH16-018-1199
26. sarqquu (VRL-04374) - Hopeahaikeus VH18-018-1510
27. Jesse (VRL-12637) - Mr Smarty Pants 5594 xx VH14-006-0524
28. Sussu (VRL-12636) - Evening Star KRN VH18-031-0489
29. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Kärmeniemen Odessa VH17-018-1698
31. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Elotar VH17-018-1504
32. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170
33. sarqquu (VRL-04374) - Vihtatossu VH18-018-1606
34. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallava VH18-018-1374
35. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Tuulentaittaja VH18-018-1637
36. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pyrypilvi VH18-018-1329
37. Jesse (VRL-12637) - Varjoaika VH19-018-0005
38. Tuulia T. (VRL-00084) - Riikinnevan Virnanlehti VH18-018-0051
39. miivi (VRL-13320) - Sotamaalauksen Kuusielu
40. PJ (VRL-14469) - Mököttävä Mörkö