Tulokset #144681 (kilpailut #149095)

KERJ

http://hurina.net/sh/kisat/kerj/2019/144.html

04.11.2019 / 31.10.2019

Hiivurin Suomenhevoset (HIIV9370)

Lyhyt arvonta

Kisat olivat kaikille avoimet


VRL-14704 enna

VRL-14704 enna


02.11.2019 VRL-00692 Milja


Tulokset

Luokkien määrä: 3 kpl

1. 1. Harrasteluokka (avoin kaikille) (24 osallistujaa)
1. Tuire (VRL-00345) - Kyöstin Valonkantaja VH19-018-0614
2. jabberjinx (VRL-13570) - Seppäjärven Varjolilja VH18-018-2151
3. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Sinihalla VH19-018-0811
4. Tuire (VRL-00345) - Hukka-Surmaaja VH19-018-0980
5. jabberjinx (VRL-13570) - Jeilin Pahahalla VH18-018-2136
6. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Vempula
7. Lissu T. (VRL-12701) - Ukkoskuiskaus
8. Pierre (VRL-10531) - Kadon Opaali
9. Tuire (VRL-00345) - Sotamaalauksen Tiikeritär VH19-018-0502
10. Alex (VRL-13834) - Dutchess' Fortunate Kiona VH18-046-0132
11. Siguri (VRL-11290) - Joikumaan Hilla VH19-018-0975
12. Pierre (VRL-10531) - Pärren Nips&Naps
13. Siguri (VRL-11290) - Joikumaan Havu VH19-018-0976
14. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
15. Siguri (VRL-11290) - Kontiainen VH16-018-1580
16. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
17. Pierre (VRL-10531) - Hornanhovin Jäljitelmä
18. Siguri (VRL-11290) - Mysteria VH19-018-0606
19. Siguri (VRL-11290) - Taivaankulkija VH19-018-0605
20. Reprobate (VRL-01333) - Patrick VH19-029-0068
21. Pierre (VRL-10531) - Vappulan Ulpukka
22. Eeva (VRL-14793) – Hjalmar Truett VH18-053-0073
23. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Pahatuomi VH19-018-0807
24. Lissu T. (VRL-12701) - Kaunon Pärlafink

2. 2. Tutustumisluokka (avoin kaikille) (19 osallistujaa)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Jatkoroikka
2. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Vaapukka
3. Pierre (VRL-10531) - Hengenvaaran Häive
4. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Harmikatti VH18-018-1719
5. Satu (VRL-12808) - Herranhukka VH19-018-0925
6. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hiatus
7. Kioja (VRL-13006) - Pikkupellon Morning Glory VH18-024-0129
8. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Ensirouta VH19-018-0813
9. Satu (VRL-12808) - Tiilikan Sumuharja VH16-018-0897
10. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia
11. jabberjinx (VRL-13570) - Chaos Monkey VH18-031-0302
12. Siguri (VRL-11290) - Narietta VH16-018-0203
13. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Koiranlieko VH19-018-0816
14. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Täpärä
15. Satu (VRL-12808) - Harmittoman Joska VH16-018-0885
16. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Pottupuutarha
17. felissa (VRL-04000) - Midsummer Magic Dream VH18-029-0109
18. Siguri (VRL-11290) - Sudetar VH17-018-1471
19. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Koiranvirka VH18-018-2050

3. 3. Helppo (avoin kaikille) (46 osallistujaa)
1. Siguri (VRL-11290) - Lapinhaiku VH19-018-0594
2. jabberjinx (VRL-13570) - Villahaan Hipatar VH18-018-1517
3. Crimis (VRL-10480) - Sotamaalauksen Stadisielu VH18-018-1716
4. Eeva (VRL-14793) – Merituuli VH19-060-0005
5. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Ristorantte
6. Siguri (VRL-11290) - Hawthorn Araglas VH17-035-0065
7. Siguri (VRL-11290) - Artemis VH19-018-0608
8. Crimis (VRL-10480) - Sulosointuja VH19-018-0448
9. Eeva (VRL-14793) – Ansalankain VH19-018-0490
10. felissa (VRL-04000) - Jeilin Pullapitkopentele VH19-018-0889
11. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Dawnbreaker VH18-029-0163
12. Satu (VRL-12808) - Kärmeniemen Jenkkikeisari VH19-018-0825
13. Pierre (VRL-10531) - Kadon Aikele
14. Kioja (VRL-13006) - Gwyndolin of Swildie VH19-071-0001
15. Crimis (VRL-10480) - Herra Hukkanen VH19-018-0455
16. Kida (VRL-08368) - Navajan Surukastanja VH19-018-0545
17. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Aurinkotovi VH19-018-0765
18. Siguri (VRL-11290) - Sumuharjun Valton VH19-018-0609
19. Pierre (VRL-10531) - Kaarnan Kepponen
20. Reprobate (VRL-01333) - Gin Fairuza VH13-001-0099
21. Satu (VRL-12808) - Kilvan Karletta VH19-018-0849
22. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Ruutikreivi VH19-018-0744
23. Kida (VRL-08368) - Taikapölyn Jalokivivaras VH19-018-0547
24. Eeva (VRL-14793) – Enkelsuru VH19-018-0288
25. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Syystaikoja VH19-018-0866
26. Satu (VRL-12808) - Hornanhovin Lakutaika VH19-018-0921
27. felissa (VRL-04000) - Ponipalleron Riesaksi VH18-018-0967
28. Satu (VRL-12808) - Isilmë VH16-023-0020
29. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Vikatikki
30. Lissu T. (VRL-12701) - Luutarhuri
31. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kasakka
32. jabberjinx (VRL-13570) - Kuuralehdon Villisirkus VH19-018-0769
33. Pierre (VRL-10531) - Vokotti
34. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka
35. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Kerjäläiskuningas
36. Crimis (VRL-10480) - Mörkövaaran Kirsikkakirppu VH19-018-0504
37. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Juorukyyhky VH19-018-0927
38. Pierre (VRL-10531) - Navajan Veriappelsiini
39. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Irvikissa
40. felissa (VRL-04000) - Kuinkas Sitten Kävikään VH18-102-0006
41. Siguri (VRL-11290) - Myrskyvahti VH19-018-0613
42. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Revontulia
43. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Sydänsuruja VH19-018-0827
44. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749
45. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Huippupulma VH19-018-0766
46. felissa (VRL-04000) - Cantaloupe Anf VH15-027-0275