Tulokset #145023 (kilpailut #149897)

KRJ

http://karkuranta.marsupieni.net/kisakeskus/k/7180

11.11.2019 / 10.11.2019

Everholt Estate (EVER4304)

Kisat olivat kaikille avoimet


VRL-00884 Sorel

VRL-00884 Sorel


11.11.2019 VRL-00884 Sorel


Tulokset

Luokkien määrä: 12 kpl

1. Helppo B (seura) (15 osallistujaa)
1. Tuire (VRL-00345) - Derian Bianka VH19-267-0002
2. Tuire (VRL-00345) - Kyöstin Valonkantaja VH19-018-0614
3. Knipse (VRL-14657) - Carac VH19-285-0007
4. VP (VRL-14355) - Kajon Tasavalta VH13-018-0079
5. Terhi (VRL-01403) - Jane fan Wolthers VH13-040-0506
6. Terhi (VRL-01403) - Rixt fan Wolthers VH13-040-0507
7. Tuire (VRL-00345) - Likan Palomies VH19-018-0616
8. Terhi (VRL-01403) - Sjoke fan Wolthers VH13-040-0508
9. Terhi (VRL-01403) - Ferdau fan Voorster VH13-040-0504
10. Terhi (VRL-01403) - Meinou fan Voorster VH13-040-0502
11. Terhi (VRL-01403) - Aikje fan Voorster VH13-040-0505
12. Terhi (VRL-01403) - Mentha fan Wolthers VH13-040-0509
13. Terhi (VRL-01403) - Saaske fan Voorster VH13-040-0503
14. Terhi (VRL-01403) - Sine fan Maart VH13-040-0501
15. Terhi (VRL-01403) - Sjerkje fan Maart VH13-040-0500

2. Helppo A (seura) (16 osallistujaa)
1. Tuire (VRL-00345) - Derian Bianka VH19-267-0002
2. VP (VRL-14355) - Bogårdin Kekrikepponen VH19-018-1011
3. Tuire (VRL-00345) - Kyöstin Valonkantaja VH19-018-0614
4. Knipse (VRL-14657) - Carac VH19-285-0007
5. Tuire (VRL-00345) - Likan Palomies VH19-018-0616
6. Terhi (VRL-01403) - Yeske fan Declark VH13-040-0493
7. Terhi (VRL-01403) - Jerta fan Declark VH13-040-0491
8. Terhi (VRL-01403) - Tiechje fan Maart VH13-040-0499
9. Terhi (VRL-01403) - Litte fan Bleom VH13-040-0497
10. Terhi (VRL-01403) - Rena fan Bleom VH13-040-0495
11. Terhi (VRL-01403) - Hesje fan Declark VH13-040-0492
12. Terhi (VRL-01403) - Jentske fan Bleom VH13-040-0496
13. Terhi (VRL-01403) - Tamke fan Maart VH13-040-0498
14. VP (VRL-14355) - Kajon Tasavalta VH13-018-0079
15. Terhi (VRL-01403) - Sygrid fan Bleom VH13-040-0494
16. Terhi (VRL-01403) - Houke fan Declark VH13-040-0490

3. Helppo B (alue) (14 osallistujaa)
1. VP (VRL-14355) - Villahaan Kuurankuje VH19-018-0967
2. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Centaur VH19-022-0032
3. Knipse (VRL-14657) - Linette VH19-023-0062
4. VP (VRL-14355) - Bogårdin Kekrikepponen VH19-018-1011
5. Terhi (VRL-01403) - Jaapje fan Swarr VH13-040-0483
6. Terhi (VRL-01403) - Rientje fan Zende VH13-040-0480
7. Terhi (VRL-01403) - Kreel fan Kiestra VH13-040-0489
8. Terhi (VRL-01403) - Hedwig fan Swarr VH13-040-0482
9. Terhi (VRL-01403) - Repke fan Kiestra VH13-040-0486
10. Terhi (VRL-01403) - Yarda fan Swarr VH13-040-0485
11. Terhi (VRL-01403) - Idwer fan Swarr VH13-040-0484
12. Terhi (VRL-01403) - Loutsje fan Zende VH13-040-0481
13. Terhi (VRL-01403) - Palskje fan Kiestra VH13-040-0487
14. Terhi (VRL-01403) - Lotsje fan Kiestra VH13-040-0488

4. Helppo A (alue) (13 osallistujaa)
1. VP (VRL-14355) - Villahaan Kuurankuje VH19-018-0967
2. Knipse (VRL-14657) - Tirith Winnie VH19-021-0053
3. Pierre (VRL-10531) - Czenge VH19-064-0001
4. Terhi (VRL-01403) - Kristel VH13-040-0008
5. Terhi (VRL-01403) - Marichje VH13-040-0017
6. Terhi (VRL-01403) - Baafke VH13-040-0014
7. Terhi (VRL-01403) - Dortchen VH13-040-0009
8. Terhi (VRL-01403) - Judichje VH13-040-0019
9. Terhi (VRL-01403) - Piterkje VH13-040-0011
10. Terhi (VRL-01403) - Brechtie VH13-040-0015
11. Terhi (VRL-01403) - Jappekje VH13-040-0021
12. Terhi (VRL-01403) - Barendsje VH13-040-0020
13. Terhi (VRL-01403) - Leonora VH13-040-0016

5. Vaativa B (alue) (8 osallistujaa)
1. Knipse (VRL-14657) - Oldfinion Stark Violet VH19-013-0043
2. Sorel (VRL-00884) - Oldfinion Elysian VH19-021-0060
3. Knipse (VRL-14657) - Rowandell Bahram VH19-031-0289
4. Amanda (VRL-10878) - Zantouna RE VH19-230-0007
5. Amanda (VRL-10878) - Scylla von Lark VH19-230-0011
6. Natalia (VRL-05175) - Sinevan Butterscotch VH19-031-0172
7. Terhi (VRL-01403) - Berenda VH13-040-0012
8. Terhi (VRL-01403) - Heizeltse VH13-040-0018

6. Helppo A (kansallinen) (10 osallistujaa)
1. VP (VRL-14355) - Bogårdin Pikantti VH19-018-0968
2. Sorel (VRL-00884) - Everholt Weiltcordéz VH19-048-0037
3. Knipse (VRL-14657) - Jasinine Rewa VH19-013-0041
4. Sorel (VRL-00884) - Everholt Olymphia VH19-013-0057
5. Knipse (VRL-14657) - Total Trouble F VH19-031-0288
6. Sorel (VRL-00884) - Crane Cherkessk VH19-013-0062
7. Sorel (VRL-00884) - Oldfinion Elysian VH19-021-0060
8. Amanda (VRL-10878) - Zantouna RE VH19-230-0007
9. Amanda (VRL-10878) - Scylla von Lark VH19-230-0011
10. Natalia (VRL-05175) - Sinevan Butterscotch VH19-031-0172

7. Vaativa B (kansallinen) (12 osallistujaa)
1. Pierre (VRL-10531) - Arraxxor d'Alvino VH19-033-0009
2. Amanda (VRL-10878) - Dawnfrost Wilda VH19-048-0033
3. Sorel (VRL-00884) - Everholt Demorcia VH19-021-0063
4. Sorel (VRL-00884) - Everholt Alpinia VH19-011-0224
5. Sorel (VRL-00884) - Lyonia v. Helmwald VH19-044-0085
6. Natalia (VRL-05175) - Oldfinion Remerio VH19-013-0030
7. Terhi (VRL-01403) - Zee Beroerte VH11-040-0095
8. Sorel (VRL-00884) - Oldfinion Ulltima VH19-013-0063
9. Pierre (VRL-10531) - Stens Garrett VH18-010-0021
10. Sorel (VRL-00884) - Everholt Weiltcordéz VH19-048-0037
11. Sorel (VRL-00884) - Everholt Olymphia VH19-013-0057
12. Sorel (VRL-00884) - Crane Cherkessk VH19-013-0062

8. Vaativa A (kansallinen) (12 osallistujaa)
1. Sorel (VRL-00884) - CHR Nazanér Riót VH19-033-0028
2. Sorel (VRL-00884) - Oldfinion Organza VH19-013-0054
3. Amanda (VRL-10878) - Teufelskreis VH19-230-0010
4. Amanda (VRL-10878) - Rogneda v. Lark VH19-230-0009
5. Pierre (VRL-10531) - Stillegaards Herreha VH18-010-0020
6. Amanda (VRL-10878) - Dawnfrost Wilda VH19-048-0033
7. Sorel (VRL-00884) - Everholt Demorcia VH19-021-0063
8. Sorel (VRL-00884) - Everholt Alpinia VH19-011-0224
9. Sorel (VRL-00884) - Lyonia v. Helmwald VH19-044-0085
10. Natalia (VRL-05175) - Oldfinion Remerio VH19-013-0030
11. Terhi (VRL-01403) - Zee Beroerte VH11-040-0095
12. Sorel (VRL-00884) - Oldfinion Ulltima VH19-013-0063

9. Prix St. Georges (kansallinen) (6 osallistujaa)
1. Sorel (VRL-00884) - Goldentanz VH16-013-0019
2. Natalia (VRL-05175) - Hidebehind VH19-006-0031
3. Sorel (VRL-00884) - Karminrot VH17-011-0181
4. Sorel (VRL-00884) - CHR Nazanér Riót VH19-033-0028
5. Sorel (VRL-00884) - Oldfinion Organza VH19-013-0054
6. Amanda (VRL-10878) - Rogneda v. Lark VH19-230-0009

Hylätyt
Amanda (VRL-10878) - Teufelskreis VH19-230-0010 (Hevonen oli liian nuori tälle tasolle: lk. minimi-ikä 7v vs. hevonen 6v)

10. Intermediate I (kansallinen) (6 osallistujaa)
1. Amanda (VRL-10878) - Pernicious VH19-013-0044
2. Sorel (VRL-00884) - Everholt Karminkroon VH19-011-0198
3. Pierre (VRL-10531) - Amoral Ramirez VH18-033-0049
4. Sorel (VRL-00884) - Goldentanz VH16-013-0019
5. Natalia (VRL-05175) - Hidebehind VH19-006-0031
6. Sorel (VRL-00884) - Karminrot VH17-011-0181

11. Intermediate II (kansallinen) (3 osallistujaa)
1. Amanda (VRL-10878) - Sonatina Wolf VH19-013-0034
2. Amanda (VRL-10878) - Riveron VH19-013-0037
3. Sorel (VRL-00884) - Everholt Karminkroon VH19-011-0198

12. Grand Prix (kansallinen) (3 osallistujaa)
1. Pierre (VRL-10531) - Signity Prime VH18-139-0017
2. Amanda (VRL-10878) - Sonatina Wolf VH19-013-0034
3. Amanda (VRL-10878) - Riveron VH19-013-0037