Tulokset #145107 (kilpailut #149975)

KRJ

http://karkuranta.marsupieni.net/kisakeskus/k/7221

20.11.2019 / 14.11.2019

Everholt Estate (EVER4304)

Kisat olivat kaikille avoimet


VRL-00884 Sorel

VRL-00884 Sorel


15.11.2019 VRL-00884 Sorel


Tulokset

Luokkien määrä: 7 kpl

1. Helppo D (seura) (13 osallistujaa)
1. sonya (VRL-09386) - Afternoon Gold Vegas VH19-021-0028
2. Terhi (VRL-01403) - Jane fan Wolthers VH13-040-0506
3. Terhi (VRL-01403) - Rixt fan Wolthers VH13-040-0507
4. Terhi (VRL-01403) - Sjoke fan Wolthers VH13-040-0508
5. Terhi (VRL-01403) - Ferdau fan Voorster VH13-040-0504
6. Terhi (VRL-01403) - Meinou fan Voorster VH13-040-0502
7. Terhi (VRL-01403) - Aikje fan Voorster VH13-040-0505
8. Terhi (VRL-01403) - Mentha fan Wolthers VH13-040-0509
9. Terhi (VRL-01403) - Saaske fan Voorster VH13-040-0503
10. Sorel (VRL-00884) - Spinzar al Braqa VH19-003-0133
11. Terhi (VRL-01403) - Sjerkje fan Maart VH13-040-0500
12. Terhi (VRL-01403) - Sine fan Maart VH13-040-0501
13. sonya (VRL-09386) - Phantasio VH19-044-0018

2. Helppo C (seura) (13 osallistujaa)
1. sonya (VRL-09386) - Afternoon Gold Vegas VH19-021-0028
2. Terhi (VRL-01403) - Repke fan Kiestra VH13-040-0486
3. Terhi (VRL-01403) - Rena fan Bleom VH13-040-0495
4. Terhi (VRL-01403) - Yarda fan Swarr VH13-040-0485
5. Terhi (VRL-01403) - Hesje fan Declark VH13-040-0492
6. Terhi (VRL-01403) - Jentske fan Bleom VH13-040-0496
7. Terhi (VRL-01403) - Eageltsje VH11-040-0245
8. Sorel (VRL-00884) - Spinzar al Braqa VH19-003-0133
9. Terhi (VRL-01403) - Sygrid fan Bleom VH13-040-0494
10. Terhi (VRL-01403) - Palskje fan Kiestra VH13-040-0487
11. Terhi (VRL-01403) - Lotsje fan Kiestra VH13-040-0488
12. Terhi (VRL-01403) - Houke fan Declark VH13-040-0490
13. sonya (VRL-09386) - Phantasio VH19-044-0018

3. Vaativa A (kansallinen) (20 osallistujaa)
1. Kida (VRL-08368) - Eos VH19-044-0041
2. Assi (VRL-01285) - Kruunun Lachrymose VH19-011-0005
3. Sorel (VRL-00884) - Everholt Weiltcordéz VH19-048-0037
4. Kida (VRL-08368) - Verso Sampson VH19-048-0009
5. sonya (VRL-09386) - Leonardo Fern VH19-021-0017
6. Natalia (VRL-05175) - Oldfinion Remerio VH19-013-0030
7. Sorel (VRL-00884) - Everholt Olymphia VH19-013-0057
8. Sorel (VRL-00884) - Crane Cherkessk VH19-013-0062
9. Sorel (VRL-00884) - Oldfinion Elysian VH19-021-0060
10. Assi (VRL-01285) - Kruunun Allure Noir VH18-021-0188
11. Amanda (VRL-10878) - Zantouna RE VH19-230-0007
12. Amanda (VRL-10878) - Paragon VH19-013-0067
13. sonya (VRL-09386) - Rosemary v. Helmwald VH19-011-0103
14. Amanda (VRL-10878) - Scylla von Lark VH19-230-0011
15. Kida (VRL-08368) - Verso Gabbana VH19-076-0009
16. Kida (VRL-08368) - Verso Waldorff VH19-013-0027
17. Kida (VRL-08368) - Verso Windango VH19-044-0043
18. sonya (VRL-09386) - Marang v. Helmwald VH19-011-0222
19. Tanja (VRL-07777) - Thalisa Zio Wiya VH19-040-0044
20. sonya (VRL-09386) - Desired Loyalty VH19-021-0023

4. Prix St. Georges (kansallinen) (22 osallistujaa)
1. Amanda (VRL-10878) - Dawnfrost Wilda VH19-048-0033
2. Kida (VRL-08368) - Verso Chocolatini VH19-011-0154
3. Sorel (VRL-00884) - Everholt Alpinia VH19-011-0224
4. Kida (VRL-08368) - Guava v. Helmwald VH19-011-0117
5. Sorel (VRL-00884) - Everholt Demorcia VH19-021-0063
6. Tanja (VRL-07777) - Wunderfinder VH19-090-0001
7. Kida (VRL-08368) - Gold Coast Ion VH15-031-1096
8. Sorel (VRL-00884) - Oldfinion Ulltima VH19-013-0063
9. sonya (VRL-09386) - Felina v.d. Halor VH19-021-0030
10. Sorel (VRL-00884) - Lyonia v. Helmwald VH19-044-0085
11. Amanda (VRL-10878) - Teufelskreis VH19-230-0010
12. Kida (VRL-08368) - Da Vinci Ion VH15-031-0305
13. Kida (VRL-08368) - Verso Chin Chin VH19-011-0175
14. Kida (VRL-08368) - Eos VH19-044-0041
15. Sorel (VRL-00884) - Everholt Weiltcordéz VH19-048-0037
16. Kida (VRL-08368) - Verso Sampson VH19-048-0009
17. sonya (VRL-09386) - Leonardo Fern VH19-021-0017
18. Natalia (VRL-05175) - Oldfinion Remerio VH19-013-0030
19. Sorel (VRL-00884) - Everholt Olymphia VH19-013-0057
20. Sorel (VRL-00884) - Crane Cherkessk VH19-013-0062
21. Sorel (VRL-00884) - Oldfinion Elysian VH19-021-0060
22. Amanda (VRL-10878) - Zantouna RE VH19-230-0007

Hylätyt
Amanda (VRL-10878) - Paragon VH19-013-0067 (Hevonen oli liian nuori tälle tasolle: lk. minimi-ikä 7v vs. hevonen 6v)

5. Intermediate I (kansallinen) (23 osallistujaa)
1. Kida (VRL-08368) - Verso Purple Haze VH19-011-0153
2. sonya (VRL-09386) - Carlisle v. Helmwald VH19-011-0042
3. Kida (VRL-08368) - Verso Copper VH19-011-0160
4. Natalia (VRL-05175) - Hidebehind VH19-006-0031
5. sonya (VRL-09386) - 4th Dimension v. Helmwald VH19-011-0045
6. Sorel (VRL-00884) - Oldfinion Organza VH19-013-0054
7. Sorel (VRL-00884) - CHR Nazanér Riót VH19-033-0028
8. Amanda (VRL-10878) - Rogneda v. Lark VH19-230-0009
9. Kida (VRL-08368) - Verso Key Lime VH19-011-0152
10. sonya (VRL-09386) - Burlyhill Maleficent VH19-011-0078
11. Amanda (VRL-10878) - Dawnfrost Wilda VH19-048-0033
12. Kida (VRL-08368) - Verso Chocolatini VH19-011-0154
13. Sorel (VRL-00884) - Everholt Alpinia VH19-011-0224
14. Kida (VRL-08368) - Guava v. Helmwald VH19-011-0117
15. Sorel (VRL-00884) - Everholt Demorcia VH19-021-0063
16. Tanja (VRL-07777) - Wunderfinder VH19-090-0001
17. Kida (VRL-08368) - Gold Coast Ion VH15-031-1096
18. Sorel (VRL-00884) - Oldfinion Ulltima VH19-013-0063
19. sonya (VRL-09386) - Felina v.d. Halor VH19-021-0030
20. Sorel (VRL-00884) - Lyonia v. Helmwald VH19-044-0085
21. Amanda (VRL-10878) - Teufelskreis VH19-230-0010
22. Kida (VRL-08368) - Da Vinci Ion VH15-031-0305
23. Kida (VRL-08368) - Verso Chin Chin VH19-011-0175

6. Intermediate II (kansallinen) (12 osallistujaa)
1. Kida (VRL-08368) - Brokeback Eisblick VH16-013-0145
2. Sorel (VRL-00884) - Goldentanz VH16-013-0019
3. sonya (VRL-09386) - Helmwald Warrior VH19-011-0048
4. Sorel (VRL-00884) - Karminrot VH17-011-0181
5. Kida (VRL-08368) - Verso Purple Haze VH19-011-0153
6. sonya (VRL-09386) - Carlisle v. Helmwald VH19-011-0042
7. Kida (VRL-08368) - Verso Copper VH19-011-0160
8. sonya (VRL-09386) - 4th Dimension v. Helmwald VH19-011-0045
9. Sorel (VRL-00884) - Oldfinion Organza VH19-013-0054
10. Sorel (VRL-00884) - CHR Nazanér Riót VH19-033-0028
11. Kida (VRL-08368) - Verso Key Lime VH19-011-0152
12. sonya (VRL-09386) - Burlyhill Maleficent VH19-011-0078

Hylätyt
Natalia (VRL-05175) - Hidebehind VH19-006-0031 (Hevonen oli liian nuori tälle tasolle: lk. minimi-ikä 8v vs. hevonen 7v)
Amanda (VRL-10878) - Rogneda v. Lark VH19-230-0009 (Hevonen oli liian nuori tälle tasolle: lk. minimi-ikä 8v vs. hevonen 7v)

7. Grand Prix (kansallinen) (6 osallistujaa)
1. Amanda (VRL-10878) - Riveron VH19-013-0037
2. Sorel (VRL-00884) - Everholt Karminkroon VH19-011-0198
3. Kida (VRL-08368) - Brokeback Eisblick VH16-013-0145
4. Sorel (VRL-00884) - Goldentanz VH16-013-0019
5. sonya (VRL-09386) - Helmwald Warrior VH19-011-0048
6. Sorel (VRL-00884) - Karminrot VH17-011-0181