Tulokset #145440 (kilpailut #150211)

KRJ

http://karkuranta.marsupieni.net/kisakeskus/k/7259

26.11.2019 / 25.11.2019

Amoral Stud (AMOR9003)

Kisat olivat kaikille avoimet


VRL-00884 Sorel

VRL-00884 Sorel


26.11.2019 VRL-00884 Sorel


Tulokset

Luokkien määrä: 8 kpl

1. Helppo B (alue) (23 osallistujaa)
1. Sorel (VRL-00884) - Here Comes Martyr VH19-011-0232
2. alaera (VRL-13283) - Raparperitaivas HV VH16-018-0352
3. Serena (VRL-09334) - Kaunon Haamu-uninen VH18-018-0454
4. alaera (VRL-13283) - Riiviöiden Rita VH15-018-2174
5. alaera (VRL-13283) - Viehättävän Kulomarja VH15-018-2201
6. alaera (VRL-13283) - Haltiasalon Liekinlahja VH16-018-0155
7. Milja (VRL-00692) - M.B. Osiris VH18-031-0357
8. alaera (VRL-13283) - Viehättävän Vinssi VH15-018-2200
9. Tilda (VRL-12554) - Kallan Acacia VH17-031-0475
10. Serena (VRL-09334) - Jeilin Hukka&Härmäys VH18-018-1153
11. alaera (VRL-13283) - Vaapukan Verneri VH15-018-2175
12. alaera (VRL-13283) - Vaapukan Louhi VH15-018-2176
13. Serena (VRL-09334) - Kaunon Merenkierä VH18-018-0216
14. Milja (VRL-00692) - Gwydrawyr Celyn Gwydderig VH18-026-0146
15. alaera (VRL-13283) - Oldfinion Sinaia VH18-021-0145
16. Serena (VRL-09334) - Jeilin Kultavanttuu VH17-018-2251
17. alaera (VRL-13283) - Viehättävän Tuliukkonen VH16-018-1210
18. Milja (VRL-00692) - Runon Hunsvotti VH18-018-1167
19. Milja (VRL-00692) - Sundance v.d. Romilly VH18-012-0260
20. Heidi N (VRL-01725) - Bouton d'Or VH19-011-0200
21. Serena (VRL-09334) - Kaakkilan Vadelmawaahto VH18-018-0690
22. Mila (VRL-11936) - Pikkumutta VH19-018-1034
23. Serena (VRL-09334) - Jeilin Tiikeritillikka VH18-018-0637

2. Helppo A (alue) (14 osallistujaa)
1. alaera (VRL-13283) - Haltiasalon Tuhka VH15-018-2331
2. VP (VRL-14355) - Kajon Tasavalta VH13-018-0079
3. VP (VRL-14355) - Bogårdin Mahtimaisa VH19-018-1016
4. alaera (VRL-13283) - Hymnin Kyykäärme VH16-018-0742
5. alaera (VRL-13283) - Viehättävän Hopearusko VH16-018-0704
6. Sorel (VRL-00884) - Here Comes Martyr VH19-011-0232
7. alaera (VRL-13283) - Haltiasalon Viikinki VH15-018-2602
8. alaera (VRL-13283) - Hymnin Myrskynmylväys VH16-018-0741
9. alaera (VRL-13283) - Haltiasalon Valhalla VH15-018-2617
10. alaera (VRL-13283) - Synd Scarpan VH15-031-0888
11. alaera (VRL-13283) - Haavelaakson Enkeli VH15-018-2413
12. alaera (VRL-13283) - Viisikon Hattumaakari VH15-018-2173
13. Serena (VRL-09334) - Kaunon Hielmoija VH18-018-1516
14. Tilda (VRL-12554) - Kallan Acacia VH17-031-0475

Hylätyt
Rinaz (VRL-13627) - Trostlos' Rosalinda VH19-044-0081 (Hevosen taso ei ollut riittävä tai se oli liian korkea: lk. 2 vs. hevonen 3)

3. Vaativa B (kansallinen) (6 osallistujaa)
1. Mila (VRL-11936) - Canarian Casanova VH18-031-0463
2. Heidi N (VRL-01725) - Whackjob v. Helmwald VH19-021-0062
3. Milja (VRL-00692) - Paramount v.d. Halor VH18-012-0188
4. alaera (VRL-13283) - Destiny v. Helmwald VH18-021-0138
5. Sorel (VRL-00884) - Spinzar al Braqa VH19-003-0133
6. Nintsu (VRL-01851) - Crane Chernava VH19-023-0049

4. Vaativa A (kansallinen) (5 osallistujaa)
1. alaera (VRL-13283) - Koko Chelm VH17-021-0002
2. alaera (VRL-13283) - Rosenhof Bianka VH15-021-0473
3. Milja (VRL-00692) - Dantari v.d. Halor VH18-012-0187
4. Heidi N (VRL-01725) - Whackjob v. Helmwald VH19-021-0062
5. Sorel (VRL-00884) - Spinzar al Braqa VH19-003-0133

5. Prix St. Georges (kansallinen) (1 osallistujaa)
1. alaera (VRL-13283) - Rosenhof Florette VH16-021-0055

Hylätyt
Rinaz (VRL-13627) - Deischluck VH17-011-0191 (Hevosen taso ei ollut riittävä tai se oli liian korkea: lk. 7 vs. hevonen 8)

6. Intermediate I (kansallinen) (6 osallistujaa)
1. Sorel (VRL-00884) - Crane Cherkessk VH19-013-0062
2. Sorel (VRL-00884) - Everholt Olymphia VH19-013-0057
3. Heidi N (VRL-01725) - Cazenovia Fall VH18-012-0016
4. Sorel (VRL-00884) - Oldfinion Elysian VH19-021-0060
5. Rinaz (VRL-13627) - Deischluck VH17-011-0191
6. Milja (VRL-00692) - Lyric VH15-021-0490

7. Intermediate II (kansallinen) (12 osallistujaa)
1. Sorel (VRL-00884) - Everholt Demorcia VH19-021-0063
2. Sorel (VRL-00884) - Oldfinion Ulltima VH19-013-0063
3. Mila (VRL-11936) - Rowena Mark VH18-031-0271
4. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Waldo VH16-021-0056
5. Heidi N (VRL-01725) - Netalia Aria VH18-021-0085
6. Sorel (VRL-00884) - Lyonia v. Helmwald VH19-044-0085
7. Sorel (VRL-00884) - Everholt Weiltcordéz VH19-048-0037
8. alaera (VRL-13283) - Chelmsford Daisie VH16-021-0417
9. Sorel (VRL-00884) - Crane Cherkessk VH19-013-0062
10. Sorel (VRL-00884) - Everholt Olymphia VH19-013-0057
11. Heidi N (VRL-01725) - Cazenovia Fall VH18-012-0016
12. Sorel (VRL-00884) - Oldfinion Elysian VH19-021-0060

8. Grand Prix (kansallinen) (10 osallistujaa)
1. Heidi N (VRL-01725) - Wolf's Valero VH17-011-0056
2. Sorel (VRL-00884) - CHR Nazanér Riót VH19-033-0028
3. Sorel (VRL-00884) - Oldfinion Organza VH19-013-0054
4. alaera (VRL-13283) - Harmonie LAC VH15-031-0083
5. Sorel (VRL-00884) - Everholt Alpinia VH19-011-0224
6. Sorel (VRL-00884) - Everholt Demorcia VH19-021-0063
7. Sorel (VRL-00884) - Oldfinion Ulltima VH19-013-0063
8. Heidi N (VRL-01725) - Netalia Aria VH18-021-0085
9. Sorel (VRL-00884) - Lyonia v. Helmwald VH19-044-0085
10. Sorel (VRL-00884) - Everholt Weiltcordéz VH19-048-0037