Tulokset #152356 (kilpailut #156795)

VVJ

http://eedlas.altervista.org/vl/k/VVJ003.html

13.07.2020 / 10.07.2020

Viljalehto (VILJ2212)

Lyhyt arvonta

Kisat olivat kaikille avoimet


VRL-14880 Eedla S.

VRL-14880 Eedla S.


15.07.2020 VRL-14704 enna


Tulokset

Luokkien määrä: 2 kpl

1. 1. Noviisi koulukoe yksilöille (27 osallistujaa)
1. Dimma (VRL-08204) - Snilli Daffodil VH17-017-0547
2. suba (VRL-12468) - Kvasir av Midgård VH20-053-0036
3. Valo (VRL-14859) - Unen taikaa VH20-046-0018
4. Mona (VRL-14901) - Poed Adalmina VH20-024-0048
5. alina (VRL-14858) - Mairoth Mango Tango VH20-017-0075
6. Lithy (VRL-07127) - Honeysuckle LH VH20-089-0010
7. Valo (VRL-14859) - BAFF Arpegiar Segundorico VH20-236-0007
8. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
9. Pierre (VRL-10531) - Kalskag Vicka
10. Lithy (VRL-07127) - Eiddew Seiriol VH20-026-0043
11. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräneito
12. Knipse (VRL-14657) - Wyat Vanilla Sweetheart VH20-017-0119
13. Valo (VRL-14859) - Chévre de Dzelzain VH20-211-0004
14. Dimma (VRL-08204) - Devil Trigger
15. Knipse (VRL-14657) - Hiivurin Viimetipassa VH19-018-0879
16. alina (VRL-14858) - Mörkövaaran Hopeavelho VH20-018-0113
17. Lithy (VRL-07127) - Astrid Asteroid LH VH20-028-0034
18. Knipse (VRL-14657) - Iloriimi VH20-018-0281
19. Pierre (VRL-10531) - Hedwig v. Vogt
20. Jemiina (VRL-07412) - Kuhdon Korpivadelma VH20-018-0294
21. Eedla S (VRL-14880) - Higgs Muir VH20-017-0150
22. Pierre (VRL-10531) - Kalskag Elekkej
23. Eedla S (VRL-14880) - Raparperitien Kauralla Kulkee VH20-017-0149
24. suba (VRL-12468) - Snusmumrik VH19-028-0037
25. suba (VRL-12468) - Pumpkin Phantom VH19-028-0038
26. Jemiina (VRL-07412) - Vähäpellon Vispikerma VH17-018-1189
27. alina (VRL-14858) - Marshmellow Snowcone VH20-017-019

2. 2. Noviisi kestävyyskoe yksilöille (27 osallistujaa)
1. Knipse (VRL-14657) - Pähkinälaakson Nektariina VH20-018-0453
2. Valo (VRL-14859) - Black Knight VH20-040-0027
3. Dimma (VRL-08204) - Devil Trigger
4. alina (VRL-14858) - Mörkövaaran Hopeavelho VH20-018-0113
5. Eedla S (VRL-14880) - Raparperitien Kauralla Kulkee VH20-017-0149
6. alina (VRL-14858) - Mairoth Mango Tango VH20-017-0075
7. Eedla S. (VRL-14880) – Oompa-Loompa In Loompa Land VH20-017-0136
8. suba (VRL-12468) - Reposaaren Vanja VH19-018-0535
9. Eedla S (VRL-14880) - Higgs Muir VH20-017-0150
10. Pierre (VRL-10531) - Kalskag Oonaugh
11. Valo (VRL-14859) - Shadow's The song of Dragon Roaphass VH20-102-0015
12. Lithy (VRL-07127) - Honeysuckle LH VH20-089-0010
13. Valo (VRL-14859) - Itxaro Iratze Gezane VH20-040-0028
14. Dimma (VRL-08204) - Snilli Daffodil VH17-017-0547
15. Pierre (VRL-10531) - Kalskag Prypjat
16. suba (VRL-12468) - Derian Gerda VH16-053-0119
17. Pierre (VRL-10531) - Kalskag Øyvi
18. Jemiina (VRL-07412) - Vähäpellon Vispikerma VH17-018-1189
19. Lithy (VRL-07127) - Astrid Asteroid LH VH20-028-0034
20. Mona (VRL-14901) - Poed Adalmina VH20-024-0048
21. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräneito
22. suba (VRL-12468) - Kilbern Snufkin VH20-028-0039
23. alina (VRL-14858) - Marshmellow Snowcone VH20-017-019
24. Jemiina (VRL-07412) - Kuhdon Korpivadelma VH20-018-0294
25. Knipse (VRL-14657) - Adinan Minimanu VH17-018-0160
26. Knipse (VRL-14657) - Stoorin Minimiina VH20-018-0454
27. Lithy (VRL-07127) - Eiddew Seiriol VH20-026-0043