Tulokset #76154 (kilpailut #79760)

VVJ

http://www.huvituksen.net/talli/k/vvj/22.php

01.07.2016 / 30.06.2016

Huvitus (HUVI3969)

Lyhyt arvonta

Kisat olivat kaikille avoimet


VRL-00884 Sorel

VRL-00884 Sorel


02.07.2016 VRL-06904 Creimeide


Tulokset

Luokkien määrä: 4 kpl

1. 1. Noviisi koulukoe yksilöille (40 osallistujaa)
1. Miltsu (VRL-05564) - Mälby Sir Piccolo VH13-017-0163
2. Hapero (VRL-06115) - Vaniman Cha-cha-cha VH16-018-0380
3. Em. (VRL-02816) - Pelienkeli MAR
4. Miltsu (VRL-05564) - Sheshoon's Angus VH14-007-0013
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Ellenin Sypressi VH03-018-5927
6. Ireth (VRL-03777) - Bailey
7. Sorel (VRL-00884) - Huvin Scylla VH16-017-0306
8. Sorel (VRL-00884) - Gilly v.d. Zanneshof VH16-017-0305
9. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Suoruusu VH16-018-0534
10. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Nam-Nam VH16-018-1090
11. Em. (VRL-02816) - Viisikon Roskisprinssi VH16-018-1129
12. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Feeliks VH16-018-1133
13. Sorel (VRL-00884) - Dewdrop Dei VH15-017-0448
14. Emma P. (VRL-06525) - Kaurismäen Batman VH14-017-0374
15. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Avella VH16-018-0135
16. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Vanilla VH16-018-1078
17. Miltsu (VRL-05564) - Metronome VH13-027-0185
18. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Nalli Kalliolla
19. Hapero (VRL-06115) - Kadotettu Rajavahti VH16-018-0455
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Liinaharja VH14-018-0393
21. Sorel (VRL-00884) - Aidan v.d. Zanneshof VH16-017-0303
22. funfunHey (VRL-09146) - Carnabhail Rewa
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Haavelaakson Kaipuu VH02-018-9152
24. Emma P. (VRL-06525) - Teerivaaran Vevina VH15-046-0200
25. Emma P. (VRL-06525) - Aibhlinn VH15-046-0205
26. Emma P. (VRL-06525) - Roaly Simone VH14-104-0036
27. Ninni H. (VRL-05766) - Kaarnalaivan Kapteeni VH16-018-1028
28. yaren (VRL-04468) - Tiilikan Kottarainen VH16-018-1290
29. Miltsu (VRL-05564) - Brynjar Rewa VH16-053-0002
30. tvisha (VRL-01671) - Snowdrop v. Moons VH16-017-0259
31. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Pasianssi VH16-018-0533
32. Ireth (VRL-03777) - Aljonka VH16-191-0002
33. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Lystikäs VH16-018-1085
34. Em. (VRL-02816) - Runon Taikatalvi VH15-018-2163
35. Ireth (VRL-03777) - Mörkövaaran Enneuni VH16-018-1261
36. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Soturitar
37. Em. (VRL-02816) - Viisikon Ketunmarja VH16-018-1047
38. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Ikuinen Rakkaus VH14-018-0394
39. Milja (VRL-00692) - Tuulenpesän Kaarnikas VH16-018-1257
40. Ireth (VRL-03777) - Elaine

2. 2. Noviisi tarkkuuskoe yksilöille (40 osallistujaa)
1. Sorel (VRL-00884) - Nefertem Dei VH15-017-0447
2. Em. (VRL-02816) - Viisikon Ketunmarja VH16-018-1047
3. Em. (VRL-02816) - Viisikon Roskisprinssi VH16-018-1129
4. yaren (VRL-04468) - Tiilikan Kottarainen VH16-018-1290
5. Emma P. (VRL-06525) - Aibhlinn VH15-046-0205
6. Em. (VRL-02816) - Runon Taikatalvi VH15-018-2163
7. tvisha (VRL-01671) - Huvitutin Kermaviili VH16-018-0911
8. Miltsu (VRL-05564) - Heavenly Surprise VH12-104-0023
9. Sorel (VRL-00884) - Gilly v.d. Zanneshof VH16-017-0305
10. Ireth (VRL-03777) - Bailey
11. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Feeliks VH16-018-1133
12. Sorel (VRL-00884) - Huvin Scylla VH16-017-0306
13. Hapero (VRL-06115) - Vaniman Cha-cha-cha VH16-018-0380
14. Em. (VRL-02816) - Pelienkeli MAR
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwrmgattock Heledd VH14-026-0126
16. tvisha (VRL-01671) - Kevolehdon Metsänhenki VH16-018-1084
17. tvisha (VRL-01671) - Härdellin Mitro VH16-017-0217
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Aias Theodore VH03-099-5904
19. Sonja.P (VRL-06588) - Wyat Achilles VH16-017-0212
20. Ireth (VRL-03777) - Elaine
21. Sorel (VRL-00884) - Aidan v.d. Zanneshof VH16-017-0303
22. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Pasianssi VH16-018-0533
23. Hapero (VRL-06115) - Kadotettu Rajavahti VH16-018-0455
24. Sonja.P (VRL-06588) - Uudehko KH VH16-017-0218
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Varjoissa Kulkija VH14-018-0388
26. funfunHey (VRL-09146) - Carnabhail Rewa
27. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Tuiskutukka VH16-018-0978
28. Miltsu (VRL-05564) - Elizabetta van Oroharld VH11-040-0244
29. Ireth (VRL-03777) - Aljonka VH16-191-0002
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Oliver Twist v.d. Pirunkorpi VH14-017-0451
31. Emma P. (VRL-06525) - Roaly Simone VH14-104-0036
32. Milja (VRL-00692) - Tuulenpesän Kaarnikas VH16-018-1257
33. Emma P. (VRL-06525) - Teerivaaran Vevina VH15-046-0200
34. Emma P. (VRL-06525) - Kaurismäen Batman VH14-017-0374
35. Miltsu (VRL-05564) - Salacious WAR VH12-104-0024
36. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Suoruusu VH16-018-0534
37. Ireth (VRL-03777) - Mörkövaaran Enneuni VH16-018-1261
38. Miltsu (VRL-05564) - Pablo K VH12-093-0028
39. Sonja.P (VRL-06588) - Mangon Vanilla Orchid VH16-017-0116
40. Sonja.P (VRL-06588) - Ramzey v.d. Gateaway VH16-017-0206

3. 3. Vaativa koulukoe yksilöille (40 osallistujaa)
1. yaren (VRL-04468) - Ponipalleron Miranda VH16-017-0172
2. yaren (VRL-04468) - Ponipalleron Pablo VH16-017-0175
3. Sorel (VRL-00884) - Huvin Radwell VH16-017-0307
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Hildegard B VH03-028-5950
5. Emma P. (VRL-06525) - Brivey Chichimecacihuatzin
6. Miltsu (VRL-05564) - Capso wyn Meiglh VH13-024-0031
7. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Merkkari VH16-018-1067
8. tvisha (VRL-01671) - Hypnotic Zella Day VH16-046-0046
9. Emma P. (VRL-06525) - Melankoli
10. Sorel (VRL-00884) - Ferro v.d. Zanneshof VH16-017-0304
11. Sonja.P (VRL-06588) - Ryovar Undrar Var VH16-017-0142
12. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vimpura VH16-018-1074
13. Sonja.P (VRL-06588) - Ymnigs Nordsamisk VH16-017-0143
14. Hapero (VRL-06115) - Kauhukuva HV VH16-018-1262
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Freya Noka VH14-028-0191
16. tvisha (VRL-01671) - Blueberrypancake VH16-031-0376
17. Em. (VRL-02816) - Viisikon Yöruusu VH16-018-1046
18. Emma P. (VRL-06525) - Conlaoch Conchobhar VH15-046-0207
19. Miltsu (VRL-05564) - Kingcoed Una VH12-026-0360
20. Em. (VRL-02816) - Viisikon Kuurankukka VH16-018-0434
21. tvisha (VRL-01671) - Hopeasulka VH16-018-1202
22. Hapero (VRL-06115) - Hallanarka VH16-018-1213
23. Sorel (VRL-00884) - Huvin Lequiné VH12-017-0225
24. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Jäälatte VH16-018-1173
25. Milja (VRL-00692) - Cutieberry VH15-017-0782
26. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Halvattu
27. Em. (VRL-02816) - Wiherkankaan Javi VH15-018-0923
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Erland B VH06-028-4684
29. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Tuulenraivo VH16-018-1118
30. Emma P. (VRL-06525) - Sorcha Ó Cheanndubháin VH15-046-0206
31. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Huisketar VH16-018-0433
32. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Husaari VH16-018-0959
33. Sonja.P (VRL-06588) - Wonder Elacalantia FM VH11-017-0295
34. Miltsu (VRL-05564) - Uvilje NOR VH05-053-4275
35. Em. (VRL-02816) - Viisikon Vinkulelu VH16-018-1127
36. Ninni H. (VRL-05766) - Piinaava Pirtti-Hirmu
37. Sorel (VRL-00884) - Darius v. Moons VH15-017-0365
38. tvisha (VRL-01671) - Darina Cirein VH16-046-0005
39. Ireth (VRL-03777) - Aikalisä RHK
40. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruiskukan Brendan VH14-046-0079

4. 4. Vaativa tarkkuuskoe yksilöille (39 osallistujaa)
1. Hapero (VRL-06115) - Kauhukuva HV VH16-018-1262
2. Emma P. (VRL-06525) - Sorcha Ó Cheanndubháin VH15-046-0206
3. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vimpura VH16-018-1074
4. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Tuulella Käyvä
5. Em. (VRL-02816) - Wiherkankaan Javi VH15-018-0923
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cethlydd VH14-026-0198
7. Ireth (VRL-03777) - Carmen
8. yaren (VRL-04468) - Ponipalleron Miranda VH16-017-0172
9. Sonja.P (VRL-06588) - Ymnigs Nordsamisk VH16-017-0143
10. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Merkkari VH16-018-1067
11. Milja (VRL-00692) - Cutieberry VH15-017-0782
12. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Jäälatte VH16-018-1173
13. Miltsu (VRL-05564) - Uvilje NOR VH05-053-4275
14. Sorel (VRL-00884) - Jawell v. Hardell VH12-017-0505
15. tvisha (VRL-01671) - Silvershot VH16-029-0142
16. Sorel (VRL-00884) - Remukylän Iines VH12-017-0519
17. tvisha (VRL-01671) - Oldfinion Nitrogen VH16-031-0379
18. Em. (VRL-02816) - Viisikon Kuurankukka VH16-018-0434
19. Emma P. (VRL-06525) - Brivey Chichimecacihuatzin
20. Miltsu (VRL-05564) - Capso wyn Meiglh VH13-024-0031
21. Em. (VRL-02816) - Viisikon Yöruusu VH16-018-1046
22. Sonja.P (VRL-06588) - Wonder Elacalantia FM VH11-017-0295
23. Hapero (VRL-06115) - Hallanarka VH16-018-1213
24. yaren (VRL-04468) - Ponipalleron Pablo VH16-017-0175
25. Em. (VRL-02816) - Viisikon Vinkulelu VH16-018-1127
26. Emma P. (VRL-06525) - Melankoli
27. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kolea
28. Sonja.P (VRL-06588) - Ryovar Undrar Var VH16-017-0142
29. tvisha (VRL-01671) - Roscoff Winklegold VH16-027-0052
30. Sonja.P (VRL-06588) - Sinhoulyn Vebl v.d. Jewel VH11-017-0299
31. Miltsu (VRL-05564) - Kingcoed Una VH12-026-0360
32. Tuulia T. (VRL-00084) - Violan Kenzo VH06-017-4696
33. Sorel (VRL-00884) - Huvin Braxton VH12-017-0631
34. Ireth (VRL-03777) - Március Shalott ox
35. tvisha (VRL-01671) - Wolf's Cobra Punch VH16-031-0391
36. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Suffeli VH14-017-0573
37. Tuulia T. (VRL-00084) - Lasin Saundra VH14-017-0453
38. Emma P. (VRL-06525) - Conlaoch Conchobhar VH15-046-0207
39. Sorel (VRL-00884) - Crewan's Redia VH12-017-0514