Tulokset #76156 (kilpailut #79762)

VVJ

http://www.huvituksen.net/talli/k/vvj/24.php

03.07.2016 / 30.06.2016

Huvitus (HUVI3969)

Lyhyt arvonta

Kisat olivat kaikille avoimet


VRL-00884 Sorel

VRL-00884 Sorel


02.07.2016 VRL-06904 Creimeide


Tulokset

Luokkien määrä: 4 kpl

1. 1. Noviisi koulukoe yksilöille (40 osallistujaa)
1. Hapero (VRL-06115) - Vaniman Cha-cha-cha VH16-018-0380
2. Emma P. (VRL-06525) - Roaly Simone VH14-104-0036
3. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Lystikäs VH16-018-1085
4. Ireth (VRL-03777) - Elaine
5. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Suoruusu VH16-018-0534
6. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Avella VH16-018-0135
7. Sorel (VRL-00884) - Huvin Scylla VH16-017-0306
8. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Vanilla VH16-018-1078
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Liinaharja VH14-018-0393
10. Miltsu (VRL-05564) - Mälby Sir Piccolo VH13-017-0163
11. Miltsu (VRL-05564) - Sheshoon's Angus VH14-007-0013
12. yaren (VRL-04468) - Tiilikan Kottarainen VH16-018-1290
13. Ireth (VRL-03777) - Mörkövaaran Enneuni VH16-018-1261
14. Emma P. (VRL-06525) - Aibhlinn VH15-046-0205
15. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Nam-Nam VH16-018-1090
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Ikuinen Rakkaus VH14-018-0394
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Haavelaakson Kaipuu VH02-018-9152
18. Emma P. (VRL-06525) - Kaurismäen Batman VH14-017-0374
19. Em. (VRL-02816) - Viisikon Ketunmarja VH16-018-1047
20. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Soturitar
21. Em. (VRL-02816) - Viisikon Roskisprinssi VH16-018-1129
22. Sorel (VRL-00884) - Aidan v.d. Zanneshof VH16-017-0303
23. Emma P. (VRL-06525) - Teerivaaran Vevina VH15-046-0200
24. Sorel (VRL-00884) - Dewdrop Dei VH15-017-0448
25. Milja (VRL-00692) - Tuulenpesän Kaarnikas VH16-018-1257
26. Miltsu (VRL-05564) - Metronome VH13-027-0185
27. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Feeliks VH16-018-1133
28. Ninni H. (VRL-05766) - Kaarnalaivan Kapteeni VH16-018-1028
29. Miltsu (VRL-05564) - Brynjar Rewa VH16-053-0002
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Ellenin Sypressi VH03-018-5927
31. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Nalli Kalliolla
32. Em. (VRL-02816) - Runon Taikatalvi VH15-018-2163
33. funfunHey (VRL-09146) - Carnabhail Rewa
34. Ireth (VRL-03777) - Bailey
35. Em. (VRL-02816) - Pelienkeli MAR
36. Ireth (VRL-03777) - Aljonka VH16-191-0002
37. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Pasianssi VH16-018-0533
38. tvisha (VRL-01671) - Snowdrop v. Moons VH16-017-0259
39. Sorel (VRL-00884) - Gilly v.d. Zanneshof VH16-017-0305
40. Hapero (VRL-06115) - Kadotettu Rajavahti VH16-018-0455

2. 2. Noviisi tarkkuuskoe yksilöille (40 osallistujaa)
1. Emma P. (VRL-06525) - Kaurismäen Batman VH14-017-0374
2. Sorel (VRL-00884) - Huvin Scylla VH16-017-0306
3. Ireth (VRL-03777) - Mörkövaaran Enneuni VH16-018-1261
4. Sonja.P (VRL-06588) - Uudehko KH VH16-017-0218
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Aias Theodore VH03-099-5904
6. tvisha (VRL-01671) - Härdellin Mitro VH16-017-0217
7. Sorel (VRL-00884) - Aidan v.d. Zanneshof VH16-017-0303
8. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Suoruusu VH16-018-0534
9. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Feeliks VH16-018-1133
10. Emma P. (VRL-06525) - Teerivaaran Vevina VH15-046-0200
11. funfunHey (VRL-09146) - Carnabhail Rewa
12. Emma P. (VRL-06525) - Roaly Simone VH14-104-0036
13. Ireth (VRL-03777) - Bailey
14. Sorel (VRL-00884) - Gilly v.d. Zanneshof VH16-017-0305
15. Hapero (VRL-06115) - Kadotettu Rajavahti VH16-018-0455
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Varjoissa Kulkija VH14-018-0388
17. yaren (VRL-04468) - Tiilikan Kottarainen VH16-018-1290
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwrmgattock Heledd VH14-026-0126
19. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Pasianssi VH16-018-0533
20. Em. (VRL-02816) - Runon Taikatalvi VH15-018-2163
21. Miltsu (VRL-05564) - Heavenly Surprise VH12-104-0023
22. Ireth (VRL-03777) - Aljonka VH16-191-0002
23. Sorel (VRL-00884) - Nefertem Dei VH15-017-0447
24. Hapero (VRL-06115) - Vaniman Cha-cha-cha VH16-018-0380
25. Milja (VRL-00692) - Tuulenpesän Kaarnikas VH16-018-1257
26. Miltsu (VRL-05564) - Pablo K VH12-093-0028
27. Sonja.P (VRL-06588) - Wyat Achilles VH16-017-0212
28. tvisha (VRL-01671) - Huvitutin Kermaviili VH16-018-0911
29. Ireth (VRL-03777) - Elaine
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Oliver Twist v.d. Pirunkorpi VH14-017-0451
31. Miltsu (VRL-05564) - Salacious WAR VH12-104-0024
32. Sonja.P (VRL-06588) - Ramzey v.d. Gateaway VH16-017-0206
33. tvisha (VRL-01671) - Kevolehdon Metsänhenki VH16-018-1084
34. Emma P. (VRL-06525) - Aibhlinn VH15-046-0205
35. Em. (VRL-02816) - Pelienkeli MAR
36. Em. (VRL-02816) - Viisikon Roskisprinssi VH16-018-1129
37. Sonja.P (VRL-06588) - Mangon Vanilla Orchid VH16-017-0116
38. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Tuiskutukka VH16-018-0978
39. Em. (VRL-02816) - Viisikon Ketunmarja VH16-018-1047
40. Miltsu (VRL-05564) - Elizabetta van Oroharld VH11-040-0244

3. 3. Vaativa koulukoe yksilöille (40 osallistujaa)
1. Tuulia T. (VRL-00084) - Erland B VH06-028-4684
2. Em. (VRL-02816) - Viisikon Vinkulelu VH16-018-1127
3. Hapero (VRL-06115) - Kauhukuva HV VH16-018-1262
4. Sorel (VRL-00884) - Huvin Radwell VH16-017-0307
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruiskukan Brendan VH14-046-0079
6. Milja (VRL-00692) - Cutieberry VH15-017-0782
7. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Husaari VH16-018-0959
8. Emma P. (VRL-06525) - Conlaoch Conchobhar VH15-046-0207
9. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Jäälatte VH16-018-1173
10. Sonja.P (VRL-06588) - Ymnigs Nordsamisk VH16-017-0143
11. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vimpura VH16-018-1074
12. tvisha (VRL-01671) - Darina Cirein VH16-046-0005
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Hildegard B VH03-028-5950
14. Emma P. (VRL-06525) - Sorcha Ó Cheanndubháin VH15-046-0206
15. Ninni H. (VRL-05766) - Piinaava Pirtti-Hirmu
16. Em. (VRL-02816) - Viisikon Yöruusu VH16-018-1046
17. Sonja.P (VRL-06588) - Ryovar Undrar Var VH16-017-0142
18. Ireth (VRL-03777) - Aikalisä RHK
19. Em. (VRL-02816) - Wiherkankaan Javi VH15-018-0923
20. Miltsu (VRL-05564) - Kingcoed Una VH12-026-0360
21. yaren (VRL-04468) - Ponipalleron Pablo VH16-017-0175
22. tvisha (VRL-01671) - Hypnotic Zella Day VH16-046-0046
23. Em. (VRL-02816) - Viisikon Kuurankukka VH16-018-0434
24. Hapero (VRL-06115) - Hallanarka VH16-018-1213
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Freya Noka VH14-028-0191
26. tvisha (VRL-01671) - Hopeasulka VH16-018-1202
27. Sorel (VRL-00884) - Huvin Lequiné VH12-017-0225
28. Miltsu (VRL-05564) - Capso wyn Meiglh VH13-024-0031
29. Sorel (VRL-00884) - Ferro v.d. Zanneshof VH16-017-0304
30. Miltsu (VRL-05564) - Uvilje NOR VH05-053-4275
31. Emma P. (VRL-06525) - Brivey Chichimecacihuatzin
32. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Huisketar VH16-018-0433
33. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Halvattu
34. Sorel (VRL-00884) - Darius v. Moons VH15-017-0365
35. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Tuulenraivo VH16-018-1118
36. yaren (VRL-04468) - Ponipalleron Miranda VH16-017-0172
37. Sonja.P (VRL-06588) - Wonder Elacalantia FM VH11-017-0295
38. tvisha (VRL-01671) - Blueberrypancake VH16-031-0376
39. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Merkkari VH16-018-1067
40. Emma P. (VRL-06525) - Melankoli

4. 4. Vaativa tarkkuuskoe yksilöille (39 osallistujaa)
1. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Suffeli VH14-017-0573
2. Sorel (VRL-00884) - Remukylän Iines VH12-017-0519
3. Miltsu (VRL-05564) - Kingcoed Una VH12-026-0360
4. Miltsu (VRL-05564) - Uvilje NOR VH05-053-4275
5. tvisha (VRL-01671) - Silvershot VH16-029-0142
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Lasin Saundra VH14-017-0453
7. Sorel (VRL-00884) - Huvin Braxton VH12-017-0631
8. Miltsu (VRL-05564) - Capso wyn Meiglh VH13-024-0031
9. Em. (VRL-02816) - Viisikon Vinkulelu VH16-018-1127
10. Sorel (VRL-00884) - Jawell v. Hardell VH12-017-0505
11. Emma P. (VRL-06525) - Sorcha Ó Cheanndubháin VH15-046-0206
12. Milja (VRL-00692) - Cutieberry VH15-017-0782
13. Hapero (VRL-06115) - Kauhukuva HV VH16-018-1262
14. Sonja.P (VRL-06588) - Ryovar Undrar Var VH16-017-0142
15. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vimpura VH16-018-1074
16. Sonja.P (VRL-06588) - Wonder Elacalantia FM VH11-017-0295
17. Ireth (VRL-03777) - Március Shalott ox
18. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Tuulella Käyvä
19. Emma P. (VRL-06525) - Conlaoch Conchobhar VH15-046-0207
20. tvisha (VRL-01671) - Oldfinion Nitrogen VH16-031-0379
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Violan Kenzo VH06-017-4696
22. Em. (VRL-02816) - Viisikon Kuurankukka VH16-018-0434
23. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Jäälatte VH16-018-1173
24. Sorel (VRL-00884) - Crewan's Redia VH12-017-0514
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cethlydd VH14-026-0198
26. Ireth (VRL-03777) - Carmen
27. tvisha (VRL-01671) - Roscoff Winklegold VH16-027-0052
28. Em. (VRL-02816) - Viisikon Yöruusu VH16-018-1046
29. Emma P. (VRL-06525) - Brivey Chichimecacihuatzin
30. Hapero (VRL-06115) - Hallanarka VH16-018-1213
31. yaren (VRL-04468) - Ponipalleron Pablo VH16-017-0175
32. tvisha (VRL-01671) - Wolf's Cobra Punch VH16-031-0391
33. Sonja.P (VRL-06588) - Ymnigs Nordsamisk VH16-017-0143
34. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kolea
35. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Merkkari VH16-018-1067
36. yaren (VRL-04468) - Ponipalleron Miranda VH16-017-0172
37. Sonja.P (VRL-06588) - Sinhoulyn Vebl v.d. Jewel VH11-017-0299
38. Emma P. (VRL-06525) - Melankoli
39. Em. (VRL-02816) - Wiherkankaan Javi VH15-018-0923