Tulokset #76157 (kilpailut #79763)

VVJ

http://www.huvituksen.net/talli/k/vvj/25.php

04.07.2016 / 30.06.2016

Huvitus (HUVI3969)

Lyhyt arvonta

Kisat olivat kaikille avoimet


VRL-00884 Sorel

VRL-00884 Sorel


02.07.2016 VRL-06904 Creimeide


Tulokset

Luokkien määrä: 4 kpl

1. 1. Noviisi koulukoe yksilöille (40 osallistujaa)
1. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Soturitar
2. Em. (VRL-02816) - Runon Taikatalvi VH15-018-2163
3. Miltsu (VRL-05564) - Brynjar Rewa VH16-053-0002
4. Milja (VRL-00692) - Tuulenpesän Kaarnikas VH16-018-1257
5. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Pasianssi VH16-018-0533
6. Emma P. (VRL-06525) - Roaly Simone VH14-104-0036
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Liinaharja VH14-018-0393
8. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Nam-Nam VH16-018-1090
9. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Suoruusu VH16-018-0534
10. Emma P. (VRL-06525) - Teerivaaran Vevina VH15-046-0200
11. Miltsu (VRL-05564) - Sheshoon's Angus VH14-007-0013
12. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Lystikäs VH16-018-1085
13. Em. (VRL-02816) - Viisikon Roskisprinssi VH16-018-1129
14. Ireth (VRL-03777) - Aljonka VH16-191-0002
15. Em. (VRL-02816) - Viisikon Ketunmarja VH16-018-1047
16. Sorel (VRL-00884) - Aidan v.d. Zanneshof VH16-017-0303
17. Sorel (VRL-00884) - Gilly v.d. Zanneshof VH16-017-0305
18. Sorel (VRL-00884) - Huvin Scylla VH16-017-0306
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Haavelaakson Kaipuu VH02-018-9152
20. tvisha (VRL-01671) - Snowdrop v. Moons VH16-017-0259
21. Emma P. (VRL-06525) - Aibhlinn VH15-046-0205
22. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Feeliks VH16-018-1133
23. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Avella VH16-018-0135
24. Miltsu (VRL-05564) - Metronome VH13-027-0185
25. Ireth (VRL-03777) - Mörkövaaran Enneuni VH16-018-1261
26. Ninni H. (VRL-05766) - Kaarnalaivan Kapteeni VH16-018-1028
27. Ireth (VRL-03777) - Elaine
28. Emma P. (VRL-06525) - Kaurismäen Batman VH14-017-0374
29. Hapero (VRL-06115) - Kadotettu Rajavahti VH16-018-0455
30. Miltsu (VRL-05564) - Mälby Sir Piccolo VH13-017-0163
31. yaren (VRL-04468) - Tiilikan Kottarainen VH16-018-1290
32. Em. (VRL-02816) - Pelienkeli MAR
33. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Vanilla VH16-018-1078
34. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Ikuinen Rakkaus VH14-018-0394
35. Ireth (VRL-03777) - Bailey
36. Hapero (VRL-06115) - Vaniman Cha-cha-cha VH16-018-0380
37. Sorel (VRL-00884) - Dewdrop Dei VH15-017-0448
38. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Nalli Kalliolla
39. Tuulia T. (VRL-00084) - Ellenin Sypressi VH03-018-5927
40. funfunHey (VRL-09146) - Carnabhail Rewa

2. 2. Noviisi tarkkuuskoe yksilöille (40 osallistujaa)
1. Emma P. (VRL-06525) - Aibhlinn VH15-046-0205
2. tvisha (VRL-01671) - Härdellin Mitro VH16-017-0217
3. Hapero (VRL-06115) - Vaniman Cha-cha-cha VH16-018-0380
4. Milja (VRL-00692) - Tuulenpesän Kaarnikas VH16-018-1257
5. Ireth (VRL-03777) - Elaine
6. Em. (VRL-02816) - Viisikon Ketunmarja VH16-018-1047
7. Miltsu (VRL-05564) - Heavenly Surprise VH12-104-0023
8. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Feeliks VH16-018-1133
9. yaren (VRL-04468) - Tiilikan Kottarainen VH16-018-1290
10. Em. (VRL-02816) - Runon Taikatalvi VH15-018-2163
11. Ireth (VRL-03777) - Aljonka VH16-191-0002
12. tvisha (VRL-01671) - Huvitutin Kermaviili VH16-018-0911
13. Emma P. (VRL-06525) - Kaurismäen Batman VH14-017-0374
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwrmgattock Heledd VH14-026-0126
15. Emma P. (VRL-06525) - Roaly Simone VH14-104-0036
16. Sorel (VRL-00884) - Huvin Scylla VH16-017-0306
17. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Pasianssi VH16-018-0533
18. Hapero (VRL-06115) - Kadotettu Rajavahti VH16-018-0455
19. Em. (VRL-02816) - Pelienkeli MAR
20. Sonja.P (VRL-06588) - Ramzey v.d. Gateaway VH16-017-0206
21. Em. (VRL-02816) - Viisikon Roskisprinssi VH16-018-1129
22. Sonja.P (VRL-06588) - Mangon Vanilla Orchid VH16-017-0116
23. Ireth (VRL-03777) - Bailey
24. Sorel (VRL-00884) - Nefertem Dei VH15-017-0447
25. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Tuiskutukka VH16-018-0978
26. funfunHey (VRL-09146) - Carnabhail Rewa
27. Sorel (VRL-00884) - Gilly v.d. Zanneshof VH16-017-0305
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Varjoissa Kulkija VH14-018-0388
29. Ireth (VRL-03777) - Mörkövaaran Enneuni VH16-018-1261
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Aias Theodore VH03-099-5904
31. tvisha (VRL-01671) - Kevolehdon Metsänhenki VH16-018-1084
32. Sorel (VRL-00884) - Aidan v.d. Zanneshof VH16-017-0303
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Oliver Twist v.d. Pirunkorpi VH14-017-0451
34. Miltsu (VRL-05564) - Salacious WAR VH12-104-0024
35. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Suoruusu VH16-018-0534
36. Sonja.P (VRL-06588) - Uudehko KH VH16-017-0218
37. Emma P. (VRL-06525) - Teerivaaran Vevina VH15-046-0200
38. Miltsu (VRL-05564) - Elizabetta van Oroharld VH11-040-0244
39. Sonja.P (VRL-06588) - Wyat Achilles VH16-017-0212
40. Miltsu (VRL-05564) - Pablo K VH12-093-0028

3. 3. Vaativa koulukoe yksilöille (40 osallistujaa)
1. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Tuulenraivo VH16-018-1118
2. Miltsu (VRL-05564) - Kingcoed Una VH12-026-0360
3. Emma P. (VRL-06525) - Brivey Chichimecacihuatzin
4. yaren (VRL-04468) - Ponipalleron Miranda VH16-017-0172
5. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Jäälatte VH16-018-1173
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Hildegard B VH03-028-5950
7. Sonja.P (VRL-06588) - Wonder Elacalantia FM VH11-017-0295
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruiskukan Brendan VH14-046-0079
9. Milja (VRL-00692) - Cutieberry VH15-017-0782
10. Em. (VRL-02816) - Wiherkankaan Javi VH15-018-0923
11. tvisha (VRL-01671) - Hypnotic Zella Day VH16-046-0046
12. Hapero (VRL-06115) - Kauhukuva HV VH16-018-1262
13. Em. (VRL-02816) - Viisikon Yöruusu VH16-018-1046
14. Ireth (VRL-03777) - Aikalisä RHK
15. Sonja.P (VRL-06588) - Ryovar Undrar Var VH16-017-0142
16. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Huisketar VH16-018-0433
17. Sorel (VRL-00884) - Huvin Lequiné VH12-017-0225
18. Emma P. (VRL-06525) - Sorcha Ó Cheanndubháin VH15-046-0206
19. Sorel (VRL-00884) - Huvin Radwell VH16-017-0307
20. tvisha (VRL-01671) - Blueberrypancake VH16-031-0376
21. Miltsu (VRL-05564) - Capso wyn Meiglh VH13-024-0031
22. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vimpura VH16-018-1074
23. Ninni H. (VRL-05766) - Piinaava Pirtti-Hirmu
24. Sorel (VRL-00884) - Ferro v.d. Zanneshof VH16-017-0304
25. Emma P. (VRL-06525) - Conlaoch Conchobhar VH15-046-0207
26. yaren (VRL-04468) - Ponipalleron Pablo VH16-017-0175
27. Sorel (VRL-00884) - Darius v. Moons VH15-017-0365
28. tvisha (VRL-01671) - Hopeasulka VH16-018-1202
29. tvisha (VRL-01671) - Darina Cirein VH16-046-0005
30. Sonja.P (VRL-06588) - Ymnigs Nordsamisk VH16-017-0143
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Erland B VH06-028-4684
32. Em. (VRL-02816) - Viisikon Vinkulelu VH16-018-1127
33. Em. (VRL-02816) - Viisikon Kuurankukka VH16-018-0434
34. Hapero (VRL-06115) - Hallanarka VH16-018-1213
35. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Husaari VH16-018-0959
36. Miltsu (VRL-05564) - Uvilje NOR VH05-053-4275
37. Emma P. (VRL-06525) - Melankoli
38. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Merkkari VH16-018-1067
39. Tuulia T. (VRL-00084) - Freya Noka VH14-028-0191
40. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Halvattu

4. 4. Vaativa tarkkuuskoe yksilöille (39 osallistujaa)
1. yaren (VRL-04468) - Ponipalleron Miranda VH16-017-0172
2. Em. (VRL-02816) - Viisikon Kuurankukka VH16-018-0434
3. Sonja.P (VRL-06588) - Wonder Elacalantia FM VH11-017-0295
4. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Merkkari VH16-018-1067
5. Hapero (VRL-06115) - Hallanarka VH16-018-1213
6. yaren (VRL-04468) - Ponipalleron Pablo VH16-017-0175
7. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vimpura VH16-018-1074
8. Sorel (VRL-00884) - Jawell v. Hardell VH12-017-0505
9. Miltsu (VRL-05564) - Kingcoed Una VH12-026-0360
10. Emma P. (VRL-06525) - Melankoli
11. Em. (VRL-02816) - Wiherkankaan Javi VH15-018-0923
12. Milja (VRL-00692) - Cutieberry VH15-017-0782
13. tvisha (VRL-01671) - Roscoff Winklegold VH16-027-0052
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Lasin Saundra VH14-017-0453
15. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Tuulella Käyvä
16. tvisha (VRL-01671) - Silvershot VH16-029-0142
17. Em. (VRL-02816) - Viisikon Yöruusu VH16-018-1046
18. Ireth (VRL-03777) - Március Shalott ox
19. Emma P. (VRL-06525) - Sorcha Ó Cheanndubháin VH15-046-0206
20. tvisha (VRL-01671) - Oldfinion Nitrogen VH16-031-0379
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Suffeli VH14-017-0573
22. Sonja.P (VRL-06588) - Ryovar Undrar Var VH16-017-0142
23. Em. (VRL-02816) - Viisikon Vinkulelu VH16-018-1127
24. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kolea
25. Emma P. (VRL-06525) - Conlaoch Conchobhar VH15-046-0207
26. Sorel (VRL-00884) - Huvin Braxton VH12-017-0631
27. Sonja.P (VRL-06588) - Sinhoulyn Vebl v.d. Jewel VH11-017-0299
28. Miltsu (VRL-05564) - Capso wyn Meiglh VH13-024-0031
29. Miltsu (VRL-05564) - Uvilje NOR VH05-053-4275
30. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Jäälatte VH16-018-1173
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Violan Kenzo VH06-017-4696
32. Sonja.P (VRL-06588) - Ymnigs Nordsamisk VH16-017-0143
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cethlydd VH14-026-0198
34. Sorel (VRL-00884) - Crewan's Redia VH12-017-0514
35. Sorel (VRL-00884) - Remukylän Iines VH12-017-0519
36. tvisha (VRL-01671) - Wolf's Cobra Punch VH16-031-0391
37. Hapero (VRL-06115) - Kauhukuva HV VH16-018-1262
38. Emma P. (VRL-06525) - Brivey Chichimecacihuatzin
39. Ireth (VRL-03777) - Carmen