Tulokset #76162 (kilpailut #79768)

VVJ

http://www.huvituksen.net/talli/k/vvj/30.php

09.07.2016 / 30.06.2016

Huvitus (HUVI3969)

Lyhyt arvonta

Kisat olivat kaikille avoimet


VRL-00884 Sorel

VRL-00884 Sorel


02.07.2016 VRL-06904 Creimeide


Tulokset

Luokkien määrä: 4 kpl

1. 1. Noviisi koulukoe yksilöille (40 osallistujaa)
1. Emma P. (VRL-06525) - Kaurismäen Batman VH14-017-0374
2. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Nalli Kalliolla
3. Sorel (VRL-00884) - Gilly v.d. Zanneshof VH16-017-0305
4. Emma P. (VRL-06525) - Roaly Simone VH14-104-0036
5. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Soturitar
6. Hapero (VRL-06115) - Kadotettu Rajavahti VH16-018-0455
7. Em. (VRL-02816) - Viisikon Ketunmarja VH16-018-1047
8. Emma P. (VRL-06525) - Aibhlinn VH15-046-0205
9. tvisha (VRL-01671) - Snowdrop v. Moons VH16-017-0259
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Ellenin Sypressi VH03-018-5927
11. Em. (VRL-02816) - Pelienkeli MAR
12. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Vanilla VH16-018-1078
13. Sorel (VRL-00884) - Huvin Scylla VH16-017-0306
14. Ireth (VRL-03777) - Mörkövaaran Enneuni VH16-018-1261
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Liinaharja VH14-018-0393
16. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Avella VH16-018-0135
17. Miltsu (VRL-05564) - Metronome VH13-027-0185
18. Em. (VRL-02816) - Viisikon Roskisprinssi VH16-018-1129
19. Milja (VRL-00692) - Tuulenpesän Kaarnikas VH16-018-1257
20. Miltsu (VRL-05564) - Mälby Sir Piccolo VH13-017-0163
21. Ireth (VRL-03777) - Aljonka VH16-191-0002
22. Miltsu (VRL-05564) - Sheshoon's Angus VH14-007-0013
23. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Suoruusu VH16-018-0534
24. Miltsu (VRL-05564) - Brynjar Rewa VH16-053-0002
25. Ireth (VRL-03777) - Bailey
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Ikuinen Rakkaus VH14-018-0394
27. Hapero (VRL-06115) - Vaniman Cha-cha-cha VH16-018-0380
28. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Pasianssi VH16-018-0533
29. Em. (VRL-02816) - Runon Taikatalvi VH15-018-2163
30. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Nam-Nam VH16-018-1090
31. yaren (VRL-04468) - Tiilikan Kottarainen VH16-018-1290
32. Sorel (VRL-00884) - Aidan v.d. Zanneshof VH16-017-0303
33. Ireth (VRL-03777) - Elaine
34. funfunHey (VRL-09146) - Carnabhail Rewa
35. Ninni H. (VRL-05766) - Kaarnalaivan Kapteeni VH16-018-1028
36. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Lystikäs VH16-018-1085
37. Emma P. (VRL-06525) - Teerivaaran Vevina VH15-046-0200
38. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Feeliks VH16-018-1133
39. Tuulia T. (VRL-00084) - Haavelaakson Kaipuu VH02-018-9152
40. Sorel (VRL-00884) - Dewdrop Dei VH15-017-0448

2. 2. Noviisi tarkkuuskoe yksilöille (40 osallistujaa)
1. Sorel (VRL-00884) - Aidan v.d. Zanneshof VH16-017-0303
2. Sonja.P (VRL-06588) - Uudehko KH VH16-017-0218
3. Sonja.P (VRL-06588) - Wyat Achilles VH16-017-0212
4. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Pasianssi VH16-018-0533
5. Sorel (VRL-00884) - Huvin Scylla VH16-017-0306
6. Em. (VRL-02816) - Viisikon Ketunmarja VH16-018-1047
7. Emma P. (VRL-06525) - Teerivaaran Vevina VH15-046-0200
8. Em. (VRL-02816) - Pelienkeli MAR
9. Em. (VRL-02816) - Runon Taikatalvi VH15-018-2163
10. Em. (VRL-02816) - Viisikon Roskisprinssi VH16-018-1129
11. Emma P. (VRL-06525) - Aibhlinn VH15-046-0205
12. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Feeliks VH16-018-1133
13. Hapero (VRL-06115) - Vaniman Cha-cha-cha VH16-018-0380
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Varjoissa Kulkija VH14-018-0388
15. Miltsu (VRL-05564) - Heavenly Surprise VH12-104-0023
16. tvisha (VRL-01671) - Huvitutin Kermaviili VH16-018-0911
17. Sonja.P (VRL-06588) - Ramzey v.d. Gateaway VH16-017-0206
18. Ireth (VRL-03777) - Elaine
19. Ireth (VRL-03777) - Aljonka VH16-191-0002
20. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Suoruusu VH16-018-0534
21. yaren (VRL-04468) - Tiilikan Kottarainen VH16-018-1290
22. Hapero (VRL-06115) - Kadotettu Rajavahti VH16-018-0455
23. Ireth (VRL-03777) - Bailey
24. Miltsu (VRL-05564) - Elizabetta van Oroharld VH11-040-0244
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Oliver Twist v.d. Pirunkorpi VH14-017-0451
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Aias Theodore VH03-099-5904
27. Sorel (VRL-00884) - Nefertem Dei VH15-017-0447
28. tvisha (VRL-01671) - Kevolehdon Metsänhenki VH16-018-1084
29. tvisha (VRL-01671) - Härdellin Mitro VH16-017-0217
30. Sonja.P (VRL-06588) - Mangon Vanilla Orchid VH16-017-0116
31. Emma P. (VRL-06525) - Roaly Simone VH14-104-0036
32. Miltsu (VRL-05564) - Salacious WAR VH12-104-0024
33. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Tuiskutukka VH16-018-0978
34. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwrmgattock Heledd VH14-026-0126
35. Miltsu (VRL-05564) - Pablo K VH12-093-0028
36. Milja (VRL-00692) - Tuulenpesän Kaarnikas VH16-018-1257
37. Sorel (VRL-00884) - Gilly v.d. Zanneshof VH16-017-0305
38. funfunHey (VRL-09146) - Carnabhail Rewa
39. Ireth (VRL-03777) - Mörkövaaran Enneuni VH16-018-1261
40. Emma P. (VRL-06525) - Kaurismäen Batman VH14-017-0374

3. 3. Vaativa koulukoe yksilöille (40 osallistujaa)
1. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Huisketar VH16-018-0433
2. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Husaari VH16-018-0959
3. Em. (VRL-02816) - Viisikon Vinkulelu VH16-018-1127
4. Em. (VRL-02816) - Wiherkankaan Javi VH15-018-0923
5. Sorel (VRL-00884) - Darius v. Moons VH15-017-0365
6. Milja (VRL-00692) - Cutieberry VH15-017-0782
7. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Merkkari VH16-018-1067
8. Miltsu (VRL-05564) - Kingcoed Una VH12-026-0360
9. Em. (VRL-02816) - Viisikon Kuurankukka VH16-018-0434
10. Emma P. (VRL-06525) - Sorcha Ó Cheanndubháin VH15-046-0206
11. Emma P. (VRL-06525) - Conlaoch Conchobhar VH15-046-0207
12. tvisha (VRL-01671) - Blueberrypancake VH16-031-0376
13. Miltsu (VRL-05564) - Capso wyn Meiglh VH13-024-0031
14. Hapero (VRL-06115) - Kauhukuva HV VH16-018-1262
15. Sonja.P (VRL-06588) - Ymnigs Nordsamisk VH16-017-0143
16. Emma P. (VRL-06525) - Brivey Chichimecacihuatzin
17. Ireth (VRL-03777) - Aikalisä RHK
18. yaren (VRL-04468) - Ponipalleron Pablo VH16-017-0175
19. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Jäälatte VH16-018-1173
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruiskukan Brendan VH14-046-0079
21. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Halvattu
22. Miltsu (VRL-05564) - Uvilje NOR VH05-053-4275
23. Sorel (VRL-00884) - Ferro v.d. Zanneshof VH16-017-0304
24. Hapero (VRL-06115) - Hallanarka VH16-018-1213
25. tvisha (VRL-01671) - Darina Cirein VH16-046-0005
26. Sorel (VRL-00884) - Huvin Radwell VH16-017-0307
27. Em. (VRL-02816) - Viisikon Yöruusu VH16-018-1046
28. Sonja.P (VRL-06588) - Wonder Elacalantia FM VH11-017-0295
29. yaren (VRL-04468) - Ponipalleron Miranda VH16-017-0172
30. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vimpura VH16-018-1074
31. Sorel (VRL-00884) - Huvin Lequiné VH12-017-0225
32. tvisha (VRL-01671) - Hopeasulka VH16-018-1202
33. tvisha (VRL-01671) - Hypnotic Zella Day VH16-046-0046
34. Emma P. (VRL-06525) - Melankoli
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Erland B VH06-028-4684
36. Sonja.P (VRL-06588) - Ryovar Undrar Var VH16-017-0142
37. Tuulia T. (VRL-00084) - Freya Noka VH14-028-0191
38. Ninni H. (VRL-05766) - Piinaava Pirtti-Hirmu
39. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Tuulenraivo VH16-018-1118
40. Tuulia T. (VRL-00084) - Hildegard B VH03-028-5950

4. 4. Vaativa tarkkuuskoe yksilöille (39 osallistujaa)
1. tvisha (VRL-01671) - Roscoff Winklegold VH16-027-0052
2. Sorel (VRL-00884) - Huvin Braxton VH12-017-0631
3. Miltsu (VRL-05564) - Capso wyn Meiglh VH13-024-0031
4. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kolea
5. Sorel (VRL-00884) - Jawell v. Hardell VH12-017-0505
6. Milja (VRL-00692) - Cutieberry VH15-017-0782
7. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Tuulella Käyvä
8. Emma P. (VRL-06525) - Conlaoch Conchobhar VH15-046-0207
9. tvisha (VRL-01671) - Wolf's Cobra Punch VH16-031-0391
10. Miltsu (VRL-05564) - Uvilje NOR VH05-053-4275
11. Em. (VRL-02816) - Wiherkankaan Javi VH15-018-0923
12. Emma P. (VRL-06525) - Sorcha Ó Cheanndubháin VH15-046-0206
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cethlydd VH14-026-0198
14. Hapero (VRL-06115) - Kauhukuva HV VH16-018-1262
15. Sorel (VRL-00884) - Remukylän Iines VH12-017-0519
16. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Jäälatte VH16-018-1173
17. Sonja.P (VRL-06588) - Sinhoulyn Vebl v.d. Jewel VH11-017-0299
18. Miltsu (VRL-05564) - Kingcoed Una VH12-026-0360
19. yaren (VRL-04468) - Ponipalleron Miranda VH16-017-0172
20. Em. (VRL-02816) - Viisikon Kuurankukka VH16-018-0434
21. Hapero (VRL-06115) - Hallanarka VH16-018-1213
22. Emma P. (VRL-06525) - Brivey Chichimecacihuatzin
23. Ireth (VRL-03777) - Március Shalott ox
24. tvisha (VRL-01671) - Oldfinion Nitrogen VH16-031-0379
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Suffeli VH14-017-0573
26. Sonja.P (VRL-06588) - Ryovar Undrar Var VH16-017-0142
27. Em. (VRL-02816) - Viisikon Vinkulelu VH16-018-1127
28. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Merkkari VH16-018-1067
29. Sonja.P (VRL-06588) - Wonder Elacalantia FM VH11-017-0295
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Lasin Saundra VH14-017-0453
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Violan Kenzo VH06-017-4696
32. Sorel (VRL-00884) - Crewan's Redia VH12-017-0514
33. tvisha (VRL-01671) - Silvershot VH16-029-0142
34. Em. (VRL-02816) - Viisikon Yöruusu VH16-018-1046
35. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vimpura VH16-018-1074
36. Emma P. (VRL-06525) - Melankoli
37. Ireth (VRL-03777) - Carmen
38. Sonja.P (VRL-06588) - Ymnigs Nordsamisk VH16-017-0143
39. yaren (VRL-04468) - Ponipalleron Pablo VH16-017-0175