Tulokset #77616 (kilpailut #81541)

KRJ

http://tierran.munfoorumi.com/viewtopic.php?f=15&t=924

15.07.2016 / 14.07.2016

Micram Raceponies (MICR3390)

Kisat olivat kaikille avoimet


VRL-02841 Tierra

VRL-02841 Tierra


21.07.2016 VRL-06303 yersinio


Tulokset

Luokkien määrä: 4 kpl

1. Prix St. Georges (kansallinen) (12 osallistujaa)
1. KurasaOsore (VRL-11602) - Legolas of KO VH16-031-0200
2. KurasaOsore (VRL-11602) - People Marching of KO VH12-031-0269
3. Rinaz (VRL-13627) - Little Up VH16-044-0077
4. Otterley (VRL-12757) - Tobias Wolf VH16-031-0337
5. Otterley (VRL-12757) - Wolf's Double Deal VH16-031-0331
6. alex. (VRL-00136) - Alethia v. Corbeau VH14-031-0507
7. KurasaOsore (VRL-11602) - Ramant Cape Dancer VH15-031-0614
8. Rinaz (VRL-13627) - W.O. Diamond VH11-044-0308
9. Otterley (VRL-12757) - Hermès Wolf VH16-031-0330
10. Mette (VRL-13589) - Chile Yemn VH16-090-0003
11. Anniina N. (VRL-09182) - Jacardina VH16-202-0015
12. Mette (VRL-13589) - Mr. Ronald VH15-031-0585

Hylätyt
Odeya (VRL-13643) - Karland VH15-021-0698 (Hevonen oli liian nuori tälle tasolle: lk. minimi-ikä 7v vs. hevonen 6v)
Mette (VRL-13589) - Marcus Honey VH15-031-0587 (Hevonen oli liian nuori tälle tasolle: lk. minimi-ikä 7v vs. hevonen 6v)

2. Intermediate I (kansallinen) (12 osallistujaa)
1. Pierre (VRL-10531) - Ladron d'Alvino VH16-033-0019
2. Mette (VRL-13589) - Galant Grigio VH14-044-0384
3. Mette (VRL-13589) - Gina-Ella VH14-031-0957
4. KurasaOsore (VRL-11602) - Lehetsz Király of KO VH12-040-0008
5. Tierra (VRL-02841) - Julienne Mic VH15-031-0128
6. Otterley (VRL-12757) - Rosenhof Artur VH15-021-0115
7. Otterley (VRL-12757) - Marzia Wolf VH16-013-0083
8. KurasaOsore (VRL-11602) - River go Down of KO VH12-033-0007
9. Odeya (VRL-13643) - Sympathie VH15-021-0703
10. Otterley (VRL-12757) - Miriam Wolf VH16-021-0141
11. Mette (VRL-13589) - Knut Emelia VH15-077-0014
12. KurasaOsore (VRL-11602) - Perfect Bride VH15-040-0076

3. Intermediate II (kansallinen) (15 osallistujaa)
1. Rinaz (VRL-13627) - King Of Shame VH16-044-0040
2. KurasaOsore (VRL-11602) - Last Song of Night VH12-033-0002
3. Mette (VRL-13589) - Crytholinux Millar VH15-077-0009
4. Pierre (VRL-10531) - Elburn Cinnamon Rage VH16-139-0008
5. Odeya (VRL-13643) - Calico Winds VH15-021-0687
6. Otterley (VRL-12757) - Wolf's Slash VH16-031-0218
7. KurasaOsore (VRL-11602) - Marchito Rosa of KO VH12-033-0006
8. Rinaz (VRL-13627) - Trostlos' Gun Trigger VH16-044-0064
9. Otterley (VRL-12757) - Snake Mind Wolf VH16-031-0332
10. Mette (VRL-13589) - Snapdragon EC VH15-012-0465
11. Mette (VRL-13589) - Asløg Thorben VH15-077-0013
12. Otterley (VRL-12757) - Pan v.d. Zelos VH16-031-0354
13. Rinaz (VRL-13627) - Jolanda von Gateaway VH16-044-0061
14. KurasaOsore (VRL-11602) - Teerirannan Natalia VH12-021-0426
15. Tierra (VRL-02841) - Julienne Mic VH15-031-0128

Hylätyt
Odeya (VRL-13643) - Sympathie VH15-021-0703 (Hevonen oli liian nuori tälle tasolle: lk. minimi-ikä 8v vs. hevonen 7v)

4. Grand Prix (kansallinen) (13 osallistujaa)
1. Anniina N. (VRL-09182) - Ground Beat VH15-012-0530
2. Otterley (VRL-12757) - Rockabilly Wolf VH15-031-1278
3. 'Rinaz (VRL-13627) - Samsara Story VH16-031-0179
4. KurasaOsore (VRL-11602) - S' Belinda VH13-031-0305
5. Otterley (VRL-12757) - Wolf's Die Young VH15-031-1279
6. KurasaOsore (VRL-11602) - Go My Lover of KO VH12-040-0010
7. Otterley (VRL-12757) - Converse Wolf VH16-031-0049
8. KurasaOsore (VRL-11602) - Thranduilion Ark VH14-031-0274
9. Rinaz (VRL-13627) - Trostlos' Art Soul VH16-044-0054
10. Mette (VRL-13589) - Crytholinux Millar VH15-077-0009
11. Odeya (VRL-13643) - Calico Winds VH15-021-0687
12. Mette (VRL-13589) - Snapdragon EC VH15-012-0465
13. Mette (VRL-13589) - Asløg Thorben VH15-077-0013