VRL:n siirto uudelle palvelimelle alkaa. Rekisteröinti ja kilpailujen anominen ja tulosten lähetys on suljettu!
Tästä eteenpäin kantaan tehdyt muutokset eivät välttämätä siirry uuteen VRL:oon!
Virtuaalinen ratsastajainliitto - Tulos

Tulokset #91228 (kilpailut #95883)

ERJ

http://bijinkei.net/morkovaara/erj/erj93.html

23.03.2017 / 06.03.2017

Mörkövaara (MRKV4038)

Lyhyt arvonta

Kisat olivat kaikille avoimet


VRL-01671 tvisha

VRL-01671 tvisha


27.02.2017 VRL-01671 tvisha


Tulokset

Luokkien määrä: 4 kpl

1. 1. 100cm (30 osallistujaa)
1. Eigra (VRL-06934) - Cystennin Beatrice
2. miivi (VRL-13320) - Vainooja VH16-018-1670
3. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taskuvaras VH17-018-0292
4. Ireth (VRL-03777) - Khalasa ox
5. Uppe (VRL-11253) - Heinistön Kerttu
6. felissa (VRL-04000) - Hunajamäen Kuuraketti VH17-018-0355
7. Werry (VRL-12945) - Rohdon Tavetti
8. Eigra (VRL-06934) - Cwmnantcol Lowri
9. Eigra (VRL-06934) - Arfer Gwael
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Lemminkäinen VH16-018-1739
11. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Hilda
12. VP (VRL-14355) - Kuusniemen Hermiina VH17-018-0199
13. Werry (VRL-12945) - Turmeltajan Rallihirmu VH15-018-0615
14. Werry (VRL-12945) - Armon Säälipoika
15. Pinja (VRL-13811) - Huurrekukka VH16-018-2304
16. Pinja (VRL-13811) - Varjon Toivomus VH16-018-2014
17. miivi (VRL-13320) - Spocane Yemn VH16-029-0045
18. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Vilmilla VH17-018-0331
19. VP (VRL-14355) - Tuulenpesän Halinalle VH17-018-0189
20. turjake (VRL-07415) - Swiftbraid Liljana
21. Enni (VRL-09601) - Karkkikarnevaali VH17-018-0266
22. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Ossian
23. tvisha (VRL-01671) - Vähäpellon Savumerkki VH17-018-0218
24. Enni (VRL-09601) - Mörkövaaran Jäätanssi VH17-157-0002
25. turjake (VRL-07415) - Fandango Oasis
26. turjake (VRL-07415) - Veurdink Casiraghi
27. Pinja (VRL-13811) - Vika-Pätkä VH16-018-0833
28. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Pantteri VH17-018-0280
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuukarin Merlin VH16-018-1740
30. miivi (VRL-13320) - Jopelo VH15-018-1690

2. 2. 100cm (30 osallistujaa)
1. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Ossian
2. Uppe (VRL-11253) - Heinistön Kerttu
3. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Hilda
4. turjake (VRL-07415) - Apperlo Benedictus
5. miivi (VRL-13320) - Spocane Yemn VH16-029-0045
6. felissa (VRL-04000) - Hunajamäen Kuuraketti VH17-018-0355
7. miivi (VRL-13320) - Vainooja VH16-018-1670
8. turjake (VRL-07415) - Rosemarije
9. Enni (VRL-09601) - Karkkikarnevaali VH17-018-0266
10. Pinja (VRL-13811) - Huurrekukka VH16-018-2304
11. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Pantteri VH17-018-0280
12. Pinja (VRL-13811) - Varjon Toivomus VH16-018-2014
13. VP (VRL-14355) - Turmeltajan Surusointu
14. Eigra (VRL-06934) - Cwmnantcol Lowri
15. Pinja (VRL-13811) - Vika-Pätkä VH16-018-0833
16. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Helmiäinen VH17-018-0290
17. tvisha (VRL-01671) - Vähäpellon Savumerkki VH17-018-0218
18. turjake (VRL-07415) - Eelco Nij Bijnvank
19. miivi (VRL-13320) - Jopelo VH15-018-1690
20. VP (VRL-14355) - Turmeltajan Rimunti VH17-018-0291
21. Enni (VRL-09601) - Mörkövaaran Jäätanssi VH17-157-0002
22. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Vilmilla VH17-018-0331
23. Werry (VRL-12945) - Armon Säälipoika
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvin Hillevi VH16-018-2544
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvin Hulvaton VH16-018-2543
26. Eigra (VRL-06934) - Cystennin Beatrice
27. Werry (VRL-12945) - Turmeltajan Rallihirmu VH15-018-0615
28. Eigra (VRL-06934) - Arfer Gwael
29. Ireth (VRL-03777) - Khalasa ox
30. Werry (VRL-12945) - Rohdon Tavetti

3. 3. 110cm (30 osallistujaa)
1. Uppe (VRL-11253) - Hirvikallion Hedda
2. Enni (VRL-09601) - Hengenvaaran Helmililja VH17-018-0131
3. VP (VRL-14355) - Kärmeniemen Verner VH17-018-0246
4. miivi (VRL-13320) - Varapala
5. miivi (VRL-13320) - Raukkis
6. Werry (VRL-12945) - Hallasoihtu
7. turjake (VRL-07415) - Nineke von Kattenberg
8. Werry (VRL-12945) - Aavan Suvisade
9. Ireth (VRL-03777) - Khalasa ox
10. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Laupias
11. Pinja (VRL-13811) - Fiktion Hurmossävel VH16-018-2540
12. Pinja (VRL-13811) - Kapinan Tasavaltias VH16-018-2798
13. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kuuraparta
14. Eigra (VRL-06934) - Arian Crystin
15. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valtias VH17-018-0109
16. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lumo
17. felissa (VRL-04000) - Delicate Marabello VH16-029-0396
18. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kuisku
19. turjake (VRL-07415) - Kromhof Wijnanda
20. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
21. Saila (VRL-05775) - Etcetera Wolf VH17-031-0135
22. tvisha (VRL-01671) - Moon Suklaahippu
23. Werry (VRL-12945) - Vähäpellon Kermanekku VH16-018-2705
24. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Tähtimö
25. Eigra (VRL-06934) - Aelwen Branwenna
26. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Vilijonkka VH17-018-0250
27. Pinja (VRL-13811) - Mörkövaaran Sadussa VH17-018-0159
28. Eigra (VRL-06934) - Arian Storm Cyn Dawel
29. turjake (VRL-07415) - Klaas-Jan van der Voss
30. miivi (VRL-13320) - Yläindeksi

4. 4. 110cm (30 osallistujaa)
1. Ireth (VRL-03777) - Khalasa ox
2. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Tähtimö
3. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kuuraparta
4. Enni (VRL-09601) - Hengenvaaran Helmililja VH17-018-0131
5. Werry (VRL-12945) - Vähäpellon Kermanekku VH16-018-2705
6. Eigra (VRL-06934) - Arian Crystin
7. Pinja (VRL-13811) - Mörkövaaran Sadussa VH17-018-0159
8. Pinja (VRL-13811) - Fiktion Hurmossävel VH16-018-2540
9. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Laupias
10. felissa (VRL-04000) - Delicate Marabello VH16-029-0396
11. Pinja (VRL-13811) - Kapinan Tasavaltias VH16-018-2798
12. Werry (VRL-12945) - Aavan Suvisade
13. miivi (VRL-13320) - Yläindeksi
14. Saila (VRL-05775) - Etcetera Wolf VH17-031-0135
15. tvisha (VRL-01671) - Moon Suklaahippu
16. turjake (VRL-07415) - Aranda Halifax
17. turjake (VRL-07415) - Phantasia Bones
18. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Valtias VH17-018-0109
19. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Vilijonkka VH17-018-0250
20. Werry (VRL-12945) - Hallasoihtu
21. miivi (VRL-13320) - Varapala
22. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
23. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lumo
24. Eigra (VRL-06934) - Aelwen Branwenna
25. turjake (VRL-07415) - Roibrant Aralia
26. miivi (VRL-13320) - Raukkis
27. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kuisku
28. VP (VRL-14355) - Kärmeniemen Verner VH17-018-0246
29. Eigra (VRL-06934) - Arian Storm Cyn Dawel
30. Uppe (VRL-11253) - Hirvikallion Hedda