Elohiljan Jonnet Ei Muista (VH18-018-2030)
| Rotu | Suomenhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 161 cm |
| Syntynyt | 28.05.2018, Suomi, alle 3v, tai ikääntymistä ei ole ilmoitettu |
| Väri | rautiaankimo |
| Painotus | |
| Sivut | http://kuiskeen.net/sh/h/elohiljanjonneteimuista.php |
| Rekisteröity | 22.10.2018 |
| Kotitalli | Syrjän Ratsutalli (SYRJ4285) |
| Kasvattajanimi | Elohiljan |
| Kasvattaja | VRL-11325 |
| Omistajat | miivi (VRL-13320) |
| i. Kielletään Es (VH18-018-0732) sh, 157cm, prt |
ii. Tosi-Jonne (VH18-018-0564) sh, 163cm, vprt |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Kielletään Kaikki (VH16-018-1482) sh, 151cm, rtkm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Elohiljan Kavalin Kaikista (VH18-018-1253) sh, 156cm, rnkm |
ei. Kärmesrovio (VH18-018-0562) sh, 160cm, prt |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Valkovalhe (VH18-018-0566) sh, 154cm, mkm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Kielletään Es (VH18-018-0732) sh, 157cm, prtii. Tosi-Jonne (VH18-018-0564) sh, 163cm, vprt
Emälinja
e. Elohiljan Kavalin Kaikista (VH18-018-1253) sh, 156cm, rnkmee. Valkovalhe (VH18-018-0566) sh, 154cm, mkm
Elohiljan Jonnet Ei Muista on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.