Knockturn Nectar (VH22-023-0049)
Tämä hevonen on kuollut 14.04.2025.
| Rotu | Welsh Part Bred |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 140 cm |
| Syntynyt | 05.05.2022, Iso-Britannia, Kuollessaan yli 8v |
| Väri | punarautias |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://lasikuu.net/elitehof/poni/knockturn_nectar |
| Rekisteröity | 06.05.2022 |
| Kotitalli | Elitehof (ELTH4322) |
| Kasvattajanimi | Knockturn |
| Kasvattaja | KNOC1981 |
| Omistajat | JP (VRL-01948) |
KTK-III (65.000p), 20.05.2022, poniktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Fairburn Eros (VH20-023-0078) wpb, 140cm, prt |
ii. Cathreinwr Emrick (VH19-022-0038) wB, 136cm, rnkm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Lockheed Electra (VH18-023-0037) wpb, 138cm, m |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Dawnfrost Creamy (VH17-023-0078) wpb, 144cm, prt |
ei. Elderwood's Blue Dragon (VH16-023-0046) wpb, 148cm, rt |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Carleon Cream Lux (VH16-023-0047) wpb, 141cm, rt |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Fairburn Eros (VH20-023-0078) wpb, 140cm, prtii. Cathreinwr Emrick (VH19-022-0038) wB, 136cm, rnkm
Emälinja
e. Dawnfrost Creamy (VH17-023-0078) wpb, 144cm, prtee. Carleon Cream Lux (VH16-023-0047) wpb, 141cm, rt
Knockturn Nectar on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.