Malekith Lie (VH22-031-0036)
| Rotu | Suomalainen puoliverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 167 cm |
| Syntynyt | 12.01.2022, Suomi, alle 3v, tai ikääntymistä ei ole ilmoitettu |
| Väri | rautias |
| Painotus | |
| Sivut | http://valhekuva.net/hev/malekithlie.html |
| Rekisteröity | 15.01.2022 |
| Kotitalli | - |
| Kasvattajanimi | Lie (ei rekisteröity) |
| Kasvattaja | VRL-05322 |
| Omistajat | Inna (VRL-05322) |
| i. Rowandell Eccentric (VH21-031-0294) fwb, 167cm, m |
ii. Escamino (VH20-031-0116) fwb, 172cm, m |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Dyleila (VH19-013-0052) old, 173cm, prt |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Everholt Maura (VH21-011-0281) hann, 171cm, rt |
ei. Mauritz 'H (VH18-011-0175) hann, 176cm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Colette (VH15-011-0094) hann, 165cm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Rowandell Eccentric (VH21-031-0294) fwb, 167cm, mii. Escamino (VH20-031-0116) fwb, 172cm, m
Emälinja
e. Everholt Maura (VH21-011-0281) hann, 171cm, rtee. Colette (VH15-011-0094) hann, 165cm
Malekith Lie on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.