Lakka Lind (VH23-018-0067)
| Rotu | Suomenhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 146 cm |
| Syntynyt | 05.01.2023, yli 8v |
| Väri | musta |
| Painotus | kenttäratsastus |
| Sivut | https://lindgard.altervista.org/h/lakkalind.php |
| Rekisteröity | 25.01.2023 |
| Kotitalli | Lindgård (LIGD9505) |
| Kasvattajanimi | Lind |
| Kasvattaja | LIGD9505 |
| Omistajat | alina (VRL-14858) |
KTK-III (60.000p), 31.10.2023, shktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Kadon Hohdelisko (VH22-018-0081) sh, 141cm, m |
ii. Routaruusun Hirmulisko (VH21-018-0184) sh, 137cm, m |
iii. Hurjasusi (VH18-018-1943) sh, 142cm, m |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Feeniksinsydän (VH17-018-1445) sh, 158cm, prt |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Tuiskulan Hohtava (VH17-018-1488) sh, 147cm |
iei. Hittavainen (VH17-018-0670) sh, 160cm, rt |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tarun Hohtoinen (VH15-018-0183) sh |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Kärmeniemen Lapinhilla (VH17-018-1697) sh, 159cm, prt |
ei. Kärmeniemen Mihkel (VH17-018-0599) sh, 160cm, prt |
eii. Marinara (VH17-018-0325) sh |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Mänttäharjun Ulpu (VH15-018-2302) sh, 166cm, rn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Vähäpellon Lapinnopein (VH17-018-0253) sh |
eei. Sairaannopee (VH17-018-0198) sh, 154cm, tprt |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Lapintaika (VH17-018-0163) sh, 162cm, rtkm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Kadon Hohdelisko (VH22-018-0081) sh, 141cm, mii. Routaruusun Hirmulisko (VH21-018-0184) sh, 137cm, miii. Hurjasusi (VH18-018-1943) sh, 142cm, m
Emälinja
e. Kärmeniemen Lapinhilla (VH17-018-1697) sh, 159cm, prtee. Vähäpellon Lapinnopein (VH17-018-0253) sheee. Lapintaika (VH17-018-0163) sh, 162cm, rtkm
Lakka Lind on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.