Syysmyrsky Lind (VH23-018-0842)
| Rotu | Suomenhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 157 cm |
| Syntynyt | 05.11.2023, Suomi, 4 vuotta |
| Väri | tummanpunaruunikko |
| Painotus | |
| Sivut | https://vitikari.weebly.com/myky.html |
| Rekisteröity | 14.11.2023 |
| Kotitalli | Vitikari (VITI2633) |
| Kasvattajanimi | Lind |
| Kasvattaja | LIGD9505, VRL-14858 |
| Omistajat | Milja H. (VRL-10674) |
| i. Helmiahon Vuotos (VH22-018-0327) sh, 158cm, prt |
ii. Jeilin Hallas (VH22-018-0210) sh, 158cm, rt |
iii. Halavainen (VH17-018-2119) sh, 160cm, rt |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Kuunkudelma (VH18-018-0248) sh, 166cm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Haavelaakson Violiina (VH18-018-0412) sh, 161cm |
iei. Vinsentti (VH17-018-0858) sh |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Nektariina (VH17-018-0406) sh |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Vuornan Kuukasku (VH23-018-0038) sh, 156cm, rn |
ei. Villahaan Sulotti (VH18-018-1973) sh |
eii. Sumuluoti (VH18-018-0817) sh, 160cm, m |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Syyn Kuukierre (VH20-018-0876) sh, 150cm, m |
eei. Stadist (VH18-018-1627) sh, 157cm, klm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Sinikuunkehrä (VH18-018-1285) sh |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Helmiahon Vuotos (VH22-018-0327) sh, 158cm, prtii. Jeilin Hallas (VH22-018-0210) sh, 158cm, rtiii. Halavainen (VH17-018-2119) sh, 160cm, rt
Emälinja
e. Vuornan Kuukasku (VH23-018-0038) sh, 156cm, rnee. Syyn Kuukierre (VH20-018-0876) sh, 150cm, meee. Sinikuunkehrä (VH18-018-1285) sh
Syysmyrsky Lind on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.