Nietos Lind (VH24-018-0436)
| Rotu | Suomenhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 158 cm |
| Syntynyt | 01.12.2024, yli 8v |
| Väri | punarautias |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://lindgard.altervista.org/h/nietoslind.php |
| Rekisteröity | 01.12.2024 |
| Kotitalli | Lindgård (LIGD9505) |
| Kasvattajanimi | Lind |
| Kasvattaja | LIGD9505 |
| Omistajat | alina (VRL-14858) |
| i. Helmiahon Vuotos (VH22-018-0327) sh, 158cm, prt |
ii. Jeilin Hallas (VH22-018-0210) sh, 158cm, rt |
iii. Halavainen (VH17-018-2119) sh, 160cm, rt |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Kuunkudelma (VH18-018-0248) sh, 166cm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Haavelaakson Violiina (VH18-018-0412) sh, 161cm |
iei. Vinsentti (VH17-018-0858) sh |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Nektariina (VH17-018-0406) sh |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Lahjalento Lind (VH23-018-0152) sh, 154cm, prt |
ei. Hiprakan Siipiveikko (VH16-018-2658) sh, 157cm, vprt |
eii. Sinikummun Taapero (VH15-018-2352) sh, 157cm, prt |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tinakenkätyttö (VH12-018-1017) sh, 157cm, vprt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Valokylän Liituraita (VH22-018-0193) sh, 160cm, vprt |
eei. Taparikollinen (VH17-018-0435) sh, 162cm, m |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Aro-Mimmi (VH21-018-1455) sh, 157cm, prt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Helmiahon Vuotos (VH22-018-0327) sh, 158cm, prtii. Jeilin Hallas (VH22-018-0210) sh, 158cm, rtiii. Halavainen (VH17-018-2119) sh, 160cm, rt
Emälinja
e. Lahjalento Lind (VH23-018-0152) sh, 154cm, prtee. Valokylän Liituraita (VH22-018-0193) sh, 160cm, vprteee. Aro-Mimmi (VH21-018-1455) sh, 157cm, prt
Nietos Lind on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.