Syrjän Veeti (VH25-018-0641)
| Rotu | Suomenhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 149 cm |
| Syntynyt | 02.11.2025, Suomi, yli 8v |
| Väri | tummanrautias |
| Painotus | |
| Sivut | https://tuire.safiiritiikeri.net/h/syrjan-veeti |
| Rekisteröity | 02.11.2025 |
| Kotitalli | Pöystilä (POYS3768) |
| Kasvattajanimi | Syrjän |
| Kasvattaja | SYRJ4285 |
| Omistajat | Tuire (VRL-00345) |
KEV-II (25.500p), 31.12.2025, KEV
KV-II (30.000p), 20.12.2025, KV
EV-II (23.000p), 30.11.2025, EV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Elohiljan Jonnet Ei Muista (VH18-018-2030) sh, 161cm, rtkm |
ii. Kielletään Es (VH18-018-0732) sh, 157cm, prt |
iii. Tosi-Jonne (VH18-018-0564) sh, 163cm, vprt |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Kielletään Kaikki (VH16-018-1482) sh, 151cm, rtkm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Elohiljan Kavalin Kaikista (VH18-018-1253) sh, 156cm, rnkm |
iei. Kärmesrovio (VH18-018-0562) sh, 160cm, prt |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Valkovalhe (VH18-018-0566) sh, 154cm, mkm |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Turmeltajan Verenvirna (VH17-018-0860) sh, 144cm, rt |
ei. Rohkean Tuttiritari (VH15-018-1860) sh, 143cm, prt |
eii. Turjakkeen Tarantella (VH12-018-0499) sh, 143cm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Viiman Ilo (VH15-018-1859) sh |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Turmeltajan Veriapila (VH16-018-1611) sh, 145cm, m |
eei. Mustasiipinen (VH15-018-2338) sh, 139cm, m |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Verenpunahilkka (VH15-018-1531) sh, 148cm, prt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Elohiljan Jonnet Ei Muista (VH18-018-2030) sh, 161cm, rtkmii. Kielletään Es (VH18-018-0732) sh, 157cm, prtiii. Tosi-Jonne (VH18-018-0564) sh, 163cm, vprt
Emälinja
e. Turmeltajan Verenvirna (VH17-018-0860) sh, 144cm, rtee. Turmeltajan Veriapila (VH16-018-1611) sh, 145cm, meee. Verenpunahilkka (VH15-018-1531) sh, 148cm, prt
Syrjän Veeti on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.