Ylston Nettle (VH25-022-0244)
| Rotu | Welsh sektio B |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 133 cm |
| Syntynyt | 27.12.2025, Iso-Britannia, 4 vuotta |
| Väri | voikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://lasikuu.net/ylston/poni/ylston_nettle |
| Rekisteröity | 27.12.2025 |
| Kotitalli | Ylston Stud (YLS4975) |
| Kasvattajanimi | Ylston |
| Kasvattaja | YLS4975 |
| Omistajat | JP (VRL-01948) |
| i. Maldwyn Pioneer (VH25-022-0091) wB, 135cm, vkk |
ii. Llwynog Pontiac (VH12-022-0177) wB |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Pentryllaeth Aeres (VH19-022-0037) wB, 134cm, vkk |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Ylston Abigail (VH22-022-0123) wB, 127cm, prt |
ei. Tynewydd Charles (VH22-022-0108) wB, 126cm, rn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Gwaithmaenllyn Lluned (VH22-022-0010) wB, 131cm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Maldwyn Pioneer (VH25-022-0091) wB, 135cm, vkkii. Llwynog Pontiac (VH12-022-0177) wB
Emälinja
e. Ylston Abigail (VH22-022-0123) wB, 127cm, prtee. Gwaithmaenllyn Lluned (VH22-022-0010) wB, 131cm
Ylston Nettle on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.