Elitehof's Ophelia (VH25-023-0059)
| Rotu | Welsh Part Bred |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 141 cm |
| Syntynyt | 11.04.2025, Alankomaat, 4 vuotta |
| Väri | ruunivoikonkimo |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://lasikuu.net/elitehof/poni/elitehofs_ophelia |
| Rekisteröity | 09.05.2025 |
| Kotitalli | Elitehof (ELTH4322) |
| Kasvattajanimi | Elitehof's |
| Kasvattaja | ELTH4322 |
| Omistajat | JP (VRL-01948) |
ei palkita (57.000p), 20.12.2025, poniktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Elitehof's Dante (VH21-023-0053) wpb, 141cm, rnkm |
ii. Siraj al Qismat (VH11-003-0329) ox, 156cm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Poniniemen Fair Mist (VH13-022-0074) wB, 127cm, vrt |
iei. Fresnoy Palma's (VH11-022-0081) wB, 133cm, vkk |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Trinant Vanity Fair (VH13-022-0073) wB, 129cm, trt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Cordelia (VH22-023-0090) wpb, 145cm, rnvkk |
ei. Bucanero (VH14-023-0061) wpb, 146cm, rnvkk |
eii. Aur Coeth (VH11-023-0001) wpb, 148cm, cre |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Mirkwood Ciril (VH06-022-9156) wB, 136cm, rnkm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Poniniemen Kiarra (VH13-023-0115) wpb, 148cm, prn |
eei. Serengeti x (VH12-034-0014) x, 163cm, tprn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Annhorst Krystinn (VH13-023-0002) wpb, 148cm, trt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Elitehof's Dante (VH21-023-0053) wpb, 141cm, rnkmii. Siraj al Qismat (VH11-003-0329) ox, 156cm
Emälinja
e. Cordelia (VH22-023-0090) wpb, 145cm, rnvkkee. Poniniemen Kiarra (VH13-023-0115) wpb, 148cm, prneee. Annhorst Krystinn (VH13-023-0002) wpb, 148cm, trt
Elitehof's Ophelia on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.