Ylston Kestrel (VH25-024-0009)
| Rotu | Welsh Mountain |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 117 cm |
| Syntynyt | 08.01.2025, Iso-Britannia, yli 8v |
| Väri | punaruunikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://lasikuu.net/ylston/poni/ylston_kestrel |
| Rekisteröity | 09.01.2025 |
| Kotitalli | Ylston Stud (YLS4975) |
| Kasvattajanimi | Ylston |
| Kasvattaja | YLS4975 |
| Omistajat | JP (VRL-01948) |
KTK-II (73.000p), 20.06.2025, poniktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Llanwenarth Marshall (VH21-024-0058) wA, 121cm, rnvkkokm |
ii. Cunarth Aur Nidian (VH20-024-0075) wA, 119cm, rnkm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Gwyoll Rhosyn Alis (VH21-024-0021) wA, 121cm, vkkkm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Tirion Hettie (VH23-024-0126) wA, 114cm, vkk |
ei. Llangwyllog Mwyaf Diniwed (VH22-024-0047) wA, 114cm, rt |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Faybourne Hattie (VH22-024-0089) wA, 116cm, rnvkk |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Llanwenarth Marshall (VH21-024-0058) wA, 121cm, rnvkkokmii. Cunarth Aur Nidian (VH20-024-0075) wA, 119cm, rnkm
Emälinja
e. Tirion Hettie (VH23-024-0126) wA, 114cm, vkkee. Faybourne Hattie (VH22-024-0089) wA, 116cm, rnvkk
Ylston Kestrel on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.