Meinwen Cerridwyn (VH25-024-0300)
| Rotu | Welsh Mountain |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 116 cm |
| Syntynyt | 30.11.2025, Yhdistynyt kuningaskunta, 5 vuotta |
| Väri | |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | http://kimmellys.net/welsh/p/cerridwyn.php |
| Rekisteröity | 14.12.2025 |
| Kotitalli | Rhedyn Welsh (RHED7597) |
| Kasvattajanimi | Meinwen |
| Kasvattaja | MEIN5771, VRL-00345 |
| Omistajat | indy (VRL-06701) |
| i. Cwmgwyrdd Dant Y Llew (VH25-024-0237) wA, 110cm, rt |
ii. Bryncoch Dafydd (VH23-024-0179) wA, 106cm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Rhoshill Galactic Empress (VH24-024-0001) wA, 117cm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Owinnea Ree (VH24-024-0010) wA, 119cm, rt |
ei. Bedwcors Madarchen (VH21-024-0103) wA, 114cm, rt |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Orendy (VH12-024-0187) wA, 120cm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Cwmgwyrdd Dant Y Llew (VH25-024-0237) wA, 110cm, rtii. Bryncoch Dafydd (VH23-024-0179) wA, 106cm
Emälinja
e. Owinnea Ree (VH24-024-0010) wA, 119cm, rtee. Orendy (VH12-024-0187) wA, 120cm
Meinwen Cerridwyn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.