Rhediad Seren Bethan (VH25-026-0300)
| Rotu | Welsh sektio D |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 150 cm |
| Syntynyt | 27.10.2025, Suomi, 3 vuotta |
| Väri | rautiaankirjava |
| Painotus | valjakkoajo |
| Sivut | https://lasikuu.net/caenarth/poni/rhediad_seren_bethan |
| Rekisteröity | 10.12.2025 |
| Kotitalli | Caenarth Stud (GWD8328) |
| Kasvattajanimi | Rhediad |
| Kasvattaja | MURR4663 |
| Omistajat | JP (VRL-01948) |
KTK-II (77.000p), 20.12.2025, poniktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Rhediad Brenin Berth (VH15-026-0068) wD, 148cm, m |
ii. Bryncethin Nerth (VH13-026-0170) wD, 154cm, rt |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Snowhedge Harebell (VH15-026-0057) wD, 147cm, m |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Rhediad Seren Meinir (VH18-026-0012) wD, 148cm, rt |
ei. Penlan Cannaidd (VH17-026-0217) wD, 150cm, rtkrj |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Troedrhiwfwch Seren Fore (VH17-026-0004) wD, 143cm, mksrt |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Rhediad Brenin Berth (VH15-026-0068) wD, 148cm, mii. Bryncethin Nerth (VH13-026-0170) wD, 154cm, rt
Emälinja
e. Rhediad Seren Meinir (VH18-026-0012) wD, 148cm, rtee. Troedrhiwfwch Seren Fore (VH17-026-0004) wD, 143cm, mksrt
Rhediad Seren Bethan on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.