Ropo (VH26-018-0009)
| Rotu | Suomenhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 153 cm |
| Syntynyt | 07.01.2026, Suomi, yli 8v |
| Väri | rautias |
| Painotus | kenttäratsastus |
| Sivut | https://tuire.safiiritiikeri.net/h/ropo |
| Rekisteröity | 07.01.2026 |
| Kotitalli | Pöystilä (POYS3768) |
| Kasvattajanimi | - |
| Kasvattaja | POYS3768, VRL-00345 |
| Omistajat | Tuire (VRL-00345) |
KEV-III (21.000p), 28.02.2026, KEV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Markka (VH23-018-0774) sh, 151cm, prt |
ii. Taara (VH22-018-0616) sh, 149cm, vrt |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Eine (VH22-018-0723) sh, 156cm, vprt |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Kotipihan Julkea Jodeli (VH25-018-0579) sh, 159cm, rn |
ei. Juupituupi (VH20-018-1008) sh, 163cm, trn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Huikia Hihitys (VH24-018-0261) sh, 156cm, prn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Markka (VH23-018-0774) sh, 151cm, prtii. Taara (VH22-018-0616) sh, 149cm, vrt
Emälinja
e. Kotipihan Julkea Jodeli (VH25-018-0579) sh, 159cm, rnee. Huikia Hihitys (VH24-018-0261) sh, 156cm, prn
Ropo on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.