Rhedyn Aelwen Aur (VH26-022-0019)
| Rotu | Welsh sektio B |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 134 cm |
| Syntynyt | 12.03.2026, Suomi, 3 vuotta |
| Väri | |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | http://kimmellys.net/welsh/p/aelwenaur.php |
| Rekisteröity | 14.03.2026 |
| Kotitalli | Rhedyn Welsh (RHED7597) |
| Kasvattajanimi | Rhedyn |
| Kasvattaja | RHED7597, VRL-06701 |
| Omistajat | indy (VRL-06701) |
EV-II (30.000p), 30.04.2026, EV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Rhedyn Aristocrat (VH24-022-0019) wB, 135cm |
ii. Rhedyn Peacock (VH23-022-0076) wB, 130cm |
iii. Glenwood Anrheg (VH17-022-0035) wB, 132cm, rtkm |
iiii. Moana's Anwar (VH16-022-0040) wB, 131cm, rtkm |
| iiie. Glenwood Zara (VH14-022-0070) wB, 130cm |
iie. Rhedyn Wild Romance (VH23-022-0018) wB, 132cm |
iiei. Rhedyn Rhyming Man (VH22-022-0196) wB, 133cm, prn |
|
| iiee. Wilona Dawn (VH14-022-0114) wB, 125cm, rtkm |
ie. Glenwood Laverna (VH22-022-0034) wB, 134cm |
iei. Glenwood Davy Jones (VH21-022-0087) wB, 131cm |
ieii. Gwydrawyr Deiniol (VH18-022-0103) wB, 132cm, trt |
| ieie. Cedion Birdie (VH17-022-0024) wB, 130cm, rnpäis |
iee. Glenwood Psyche (VH14-022-0069) wB, 133cm, prt |
ieei. MW Flyrock (VH14-022-0003) wB, 137cm, prt |
|
| ieee. Glenwood Eostre (VH12-022-0154) wB, 132cm |
|||
| e. Rhedyn Anialwch Auraidd (VH23-022-0074) wB, 134cm |
ei. Wynn Warlach (VH01-022-9545) wB, 128cm |
eii. Regent's Dewey (VH01-024-9035) wA |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Pajupuron Vanja (VH00-022-5948) wB |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Sjöholmas Apricose (VH17-022-0063) wB, 135cm, vkk |
eei. Go Go Sonata Complex (VH12-022-0101) wB, 140cm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Anfarwol Aurchwrlyn (VH13-022-0062) wB, 134cm, vkk |
eeei. Anfarwol Rhewffwr Auraidd (VH11-022-0057) wB, 133cm, vkk |
|
| eeee. Mäntysuon Alcmena (VH13-022-0109) wB, 128cm, trn |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Rhedyn Aristocrat (VH24-022-0019) wB, 135cmii. Rhedyn Peacock (VH23-022-0076) wB, 130cmiii. Glenwood Anrheg (VH17-022-0035) wB, 132cm, rtkmiiii. Moana's Anwar (VH16-022-0040) wB, 131cm, rtkmiiiii. A.D. Dusty Quadrile (VH15-022-0033) wB, 132cm, prtiiiiii. Tycroes Moon Dust (VH14-022-0050) wB, 131cm, vkk
Emälinja
e. Rhedyn Anialwch Auraidd (VH23-022-0074) wB, 134cmee. Sjöholmas Apricose (VH17-022-0063) wB, 135cm, vkkeee. Anfarwol Aurchwrlyn (VH13-022-0062) wB, 134cm, vkkeeee. Mäntysuon Alcmena (VH13-022-0109) wB, 128cm, trn
Rhedyn Aelwen Aur on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.