Rhyawdd Chamallow (VH26-022-0026)
| Rotu | Welsh sektio B |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 128 cm |
| Syntynyt | 24.03.2026, Iso-Britannia, 3 vuotta |
| Väri | |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | http://kimmellys.net/welsh/p/chamallow.php |
| Rekisteröity | 24.03.2026 |
| Kotitalli | Rhedyn Welsh (RHED7597) |
| Kasvattajanimi | Rhyawdd |
| Kasvattaja | RWS9549, VRL-00139 |
| Omistajat | indy (VRL-06701) |
| i. Rhyawdd Serenor (VH25-022-0034) wB, 130cm, rtkm |
ii. Steddfodd Íomhar (VH24-022-0007) wB, 131cm, vkk |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Willowbranch Whispering Wind (VH24-022-0006) wB, 127cm, rtpäistkm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Tirion Cotton Candy (VH25-022-0172) wB, 127cm, rt |
ei. Glencove Midsummer Mayhem (VH22-022-0115) wB, 127cm, trt |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Durring Cottontail (VH21-022-0083) wB, 128cm, rt |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Rhyawdd Serenor (VH25-022-0034) wB, 130cm, rtkmii. Steddfodd Íomhar (VH24-022-0007) wB, 131cm, vkk
Emälinja
e. Tirion Cotton Candy (VH25-022-0172) wB, 127cm, rtee. Durring Cottontail (VH21-022-0083) wB, 128cm, rt
Rhyawdd Chamallow on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.