Lakean Vilunväre (VH11-018-0330)
| Rotu | Suomenhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 156 cm |
| Syntynyt | 12.09.2009, Suomi, yli 8v |
| Väri | vaaleanpunarautias |
| Painotus | |
| Sivut | https://lianna.altervista.org/krekilankulma/viltsu.php |
| Rekisteröity | 11.01.2011 |
| Kotitalli | Krekilänkulma (KREK8865) |
| Kasvattajanimi | Lakean |
| Kasvattaja | LAKE4143, VRL-03401 |
| Omistajat | Lianna (VRL-05175) |
| Omistajahistoria | |
| i. Lakean Nummisuutari (VH03-018-7730) sh, 156cm, rt |
ii. Haavelaakson Eedvar (VH02-018-8727) sh, 156cm, tprn |
iii. Bellin Ruhtinas (VH02-018-7406) sh |
iiii. Keijulammen Eemeli (VH01-018-1750) sh |
| iiie. Viljamäen Meirami (VH00-018-5942) sh |
iie. Raadelman Helmi (VH02-018-7414) sh |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Anelma (VH01-018-0196) sh |
ie. Lakean Kuningatar (VH02-018-7807) sh, 155cm |
iei. Muskotti Huijari (VH02-018-8776) sh, 156cm, m |
ieii. Bellin Pehtoori (VH02-018-7621) sh |
| ieie. K.T Auringon Loiste (VH02-018-8807) sh, 145cm, tprt |
iee. K.T Kantele (VH02-018-7806) sh, 148cm |
ieei. Utopia (VH00-018-8354) sh |
|
| ieee. Esterin Pieni Lumous (VH02-018-8838) sh |
|||
| e. Lakean Hillevi (VH05-018-6798) sh, 151cm |
ei. Johannes (VH05-018-2519) sh, 162cm |
eii. Tuikin Ilmarinen (VH04-018-4793) sh |
eiii. Ukkosmyrsky (VH00-018-1888) sh |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Rätvänä VLD (VH04-018-3555) sh, 158cm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Nokikylän Laventeli (VH03-018-1289) sh, 160cm, prt |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Haperon Tihku (VH00-018-1882) sh |
eeei. Tuohimäen Karaatti (VH06-018-0228) sh, 149cm, rt |
|
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Lakean Nummisuutari (VH03-018-7730) sh, 156cm, rtii. Haavelaakson Eedvar (VH02-018-8727) sh, 156cm, tprniii. Bellin Ruhtinas (VH02-018-7406) shiiii. Keijulammen Eemeli (VH01-018-1750) shiiiii. Nerian Eemil (VH00-018-1897) shiiiiii. Kapoeira (VH00-018-8353) sh
Emälinja
e. Lakean Hillevi (VH05-018-6798) sh, 151cmee. Nokikylän Laventeli (VH03-018-1289) sh, 160cm, prteee. Haperon Tihku (VH00-018-1882) sh
Lakean Vilunväre on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.