Mulberry Tangerina (VH12-029-0417)
| Rotu | Ratsuponi Polveutuminen tarkastettu 01.06.2025. Veriprosentti: 56.25%, tarkastaja: VRL-06701. |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 139 cm |
| Syntynyt | 12.08.2012, Suomi, yli 8v |
| Väri | |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | http://kimmellys.net/mulberry/p/tangerina.php |
| Rekisteröity | 16.10.2012 |
| Kotitalli | Mulberry Ponies (MULB7190) |
| Kasvattajanimi | Mulberry |
| Kasvattaja | MULB7190 |
| Omistajat | indy (VRL-06701) |
| Omistajahistoria | |
KTK-III (63.000p), 25.02.2026, poniktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Kelmin Köpi (VH06-029-7292) rp, 147cm, rt |
ii. Mohawks (VH06-029-7144) rp, 146cm |
iii. Dunfield's Semir (VH02-027-8400) nf, 139cm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Astonishing Ysley (VH04-043-2155) swb, 174cm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Kelmin Helga (VH06-029-7092) rp, 143cm |
iei. Balingen (VH05-011-6854) hann, 171cm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Awhof Hennesy (VH03-029-0787) rp, 145cm, rnkm |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Tingeling kel (VH11-029-0181) rp, 143cm |
ei. Solarin kel (VH04-029-5857) rp, 140cm |
eii. Zeyd Burr (VH03-027-8611) nf |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Muscots Erbblune (VH04-029-5731) rp, 145cm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Banana Shreed (VH05-029-5883) rp, 135cm |
eei. Woggles (VH05-029-8328) rp, 142cm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Michelle (VH05-029-8371) rp, 139cm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Kelmin Köpi (VH06-029-7292) rp, 147cm, rtii. Mohawks (VH06-029-7144) rp, 146cmiii. Dunfield's Semir (VH02-027-8400) nf, 139cm
Emälinja
e. Tingeling kel (VH11-029-0181) rp, 143cmee. Banana Shreed (VH05-029-5883) rp, 135cmeee. Michelle (VH05-029-8371) rp, 139cm
Mulberry Tangerina on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.