Venjamin SS (VH14-015-0049)
Tämä hevonen on kuollut 13.12.2018.
| Rotu | Russian-Based Sport Horse |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 166 cm |
| Syntynyt | 25.10.2002, Kuollessaan yli 8v |
| Väri | voikko |
| Painotus | |
| Sivut | http://www.anfarwol.net/windsor/p/venjaminss |
| Rekisteröity | 29.09.2014 |
| Kotitalli | Windsor Acres (WIND5536) |
| Kasvattajanimi | (ei rekisteröity) |
| Kasvattaja | VRL-07737 |
| Omistajat | sandi (VRL-07737) |
| i. Sandi's Apollon (VH14-034-0091) x, 156cm, rt |
ii. Sandi's Sheik'n'Arrow (VH14-003-0459) ox, 158cm, rt |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Sandi's Phaedra (VH14-006-0443) xx, 162cm, trt |
iei. Faraol de Trans (VH14-006-0436) xx, 169cm, mrn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Angel's Eternity (VH14-006-0434) xx, 159cm, prt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Q' Dirthuimne (VH14-001-0085) at, 159cm, vkk |
ei. Q'
Chelemala (VH00-001-9248) at |
eii. Chimayala
NM (VH00-001-9064) at, 156cm |
eiii. Chimancee Floytoy (VH00-001-5709) at |
| eiie. Yjila (VH00-001-8433) at, 161cm, prn |
eie. Celenka (VH00-001-5708) at, 154cm, rnvkk |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Gin Dabranac (VH01-001-2212) at, 159cm, rnvkk |
eei. Abracadabra
K (VH00-001-8414) at, 160cm, cre |
eeii. Grannuke (VH00-001-5701) at, 159cm, vkk |
| eeie. Haldi (VH00-001-5702) at, vkk |
eee. My Pearcider
K (VH00-001-8415) at, 160cm, rn |
eeei. Felix (VH00-001-5710) at, 154cm, m |
|
| eeee. My Memory (VH00-001-5721) at |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Sandi's Apollon (VH14-034-0091) x, 156cm, rtii. Sandi's Sheik'n'Arrow (VH14-003-0459) ox, 158cm, rt
Emälinja
e. Q' Dirthuimne (VH14-001-0085) at, 159cm, vkkee. Gin Dabranac (VH01-001-2212) at, 159cm, rnvkkeee. My Pearcider K (VH00-001-8415) at, 160cm, rneeee. My Memory (VH00-001-5721) at
Venjamin SS on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.