SS's Private xx (VH15-006-0361)
Tämä hevonen on kuollut 29.04.2017.
| Rotu | Englantilainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 170 cm |
| Syntynyt | 08.06.2015, Saksa, Kuollessaan yli 8v |
| Väri | |
| Painotus | laukat |
| Sivut | http://alegre.foorumi.biz/t3184-englantilainen-taysiverinen-ori-ss-s-private-xx-rekisteroity |
| Rekisteröity | 09.08.2015 |
| Kotitalli | - |
| Kasvattajanimi | SS's |
| Kasvattaja | SEPT8101 |
| Omistajat | Varjorastas (VRL-14154) |
| Omistajahistoria | |
| i. SS's Single DVD xx (VH15-006-0271) xx, 167cm |
ii. Rested Casino xx (VH14-006-0541) xx, 173cm, rtkrj |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Eluviations Colourisation's xx (VH14-006-0544) xx, 162cm, rtkrj |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. SS's Duck Lane xx (VH15-006-0270) xx, 168cm, rn |
ei. Rocking Stone Sculpture xx (VH14-006-0546) xx, 175cm, kkm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Madeleine Wilja xx (VH14-006-0543) xx, 163cm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. SS's Single DVD xx (VH15-006-0271) xx, 167cmii. Rested Casino xx (VH14-006-0541) xx, 173cm, rtkrj
Emälinja
e. SS's Duck Lane xx (VH15-006-0270) xx, 168cm, rnee. Madeleine Wilja xx (VH14-006-0543) xx, 163cm
SS's Private xx on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.