Julienne Mic (VH15-031-0128)
| Rotu | Suomalainen puoliverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 162 cm |
| Syntynyt | 28.10.2014, Suomi, yli 8v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | http://tierran.net/micram/Juliennemic.php |
| Rekisteröity | 28.01.2015 |
| Kotitalli | Miche'Le Warmbloods (MICH7823) |
| Kasvattajanimi | Mic |
| Kasvattaja | MICR3390 |
| Omistajat | Tierra (VRL-02841) |
KRJ-I (100.500p), 15.02.2017, KRJ
KTK-III (65.000p), 31.08.2016, hevosktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Serpentard PB (VH11-044-0260) holst, 169cm |
ii. Slytherin GER (VH02-044-6908) holst |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Black Widow (VH05-044-3097) holst, 164cm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Julisha F (VH14-031-0407) fwb, 161cm |
ei. Romasanta (VH12-031-0195) fwb, 163cm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Stock´s Juliana (VH12-031-0194) fwb, 161cm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Serpentard PB (VH11-044-0260) holst, 169cmii. Slytherin GER (VH02-044-6908) holst
Emälinja
e. Julisha F (VH14-031-0407) fwb, 161cmee. Stock´s Juliana (VH12-031-0194) fwb, 161cm
Julienne Mic on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.