Sierra Shawshank Redemption (VH18-102-0035)
| Rotu | Tilastohevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 155 cm |
| Syntynyt | 25.06.2018, Italia, yli 8v |
| Väri | mustankimo |
| Painotus | |
| Sivut | http://ruusa.altervista.org/kupperiskuja/siisii.html |
| Rekisteröity | 13.12.2018 |
| Kotitalli | - |
| Kasvattajanimi | Sierra |
| Kasvattaja | CIEL3278 |
| Omistajat | meera (VRL-14752) |
| i. Denio Yemn (VH16-109-0001) saler, 163cm, rnkm |
ii. TH's Prostjanie ox (VH05-003-6887) ox, 151cm, km |
iii. Little Falcon ox (VH01-003-8621) ox, 150cm, km |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Polnaja Luna Ox (VH03-003-0967) ox, 151cm, rn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Labello di Cremlin (VH14-109-0038) saler, 168cm, rn |
iei. Cordioso (VH14-109-0002) saler, 170cm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Alnus incana (VH13-109-0001) saler, 166cm |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Rosegarden's Prison Blues (VH19-102-0007) til, 142cm, mkrj |
ei. Ravenscroft Panic Poem (VH17-027-0037) nf, 140cm, m |
eii. Meet me at the Morgue (VH15-027-0299) nf, 145cm, trn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Holdcroft Horror Stories (VH15-027-0297) nf, 139cm, rnkm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Pretta frá Närhimäki (VH18-030-0001) isl, 145cm, mkrj |
eei. Glædir frá Akureyri (VH13-030-0108) isl, 146cm, mkrj |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Pólun frá Spegillflói (VH19-030-0001) isl, 145cm, krj |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Denio Yemn (VH16-109-0001) saler, 163cm, rnkmii. TH's Prostjanie ox (VH05-003-6887) ox, 151cm, kmiii. Little Falcon ox (VH01-003-8621) ox, 150cm, km
Emälinja
e. Rosegarden's Prison Blues (VH19-102-0007) til, 142cm, mkrjee. Pretta frá Närhimäki (VH18-030-0001) isl, 145cm, mkrjeee. Pólun frá Spegillflói (VH19-030-0001) isl, 145cm, krj
Sierra Shawshank Redemption on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.