Kastanjan Mowhattan (VH19-017-0188)
| Rotu | Shetlanninponi |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 100 cm |
| Syntynyt | 28.02.2019, Suomi, alle 3v, tai ikääntymistä ei ole ilmoitettu |
| Väri | rautiaankirjava |
| Painotus | |
| Sivut | https://kastanjeholm.weebly.com/kastanjan-mowhattan.html |
| Rekisteröity | 11.04.2019 |
| Kotitalli | Kastanjeholm (KAST5396) |
| Kasvattajanimi | Kastanjan |
| Kasvattaja | KAST5396 |
| Omistajat | Sylvi (VRL-08179) |
KTK-II (71.000p), 20.05.2019, poniktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Maybecks Mowlee (VH18-017-0393) she |
ii. Mowhawk (VH17-017-0563) she, 95cm, vkk |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Mama of Drama (VH18-017-0336) she, 103cm, m |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Lily's Little Autumn Spell (VH18-017-0481) she, 104cm |
ei. Captain Midnight (VH18-017-0274) she, 106cm, trn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Golden Glitter (VH18-017-0436) she, 100cm, prt |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Maybecks Mowlee (VH18-017-0393) sheii. Mowhawk (VH17-017-0563) she, 95cm, vkk
Emälinja
e. Lily's Little Autumn Spell (VH18-017-0481) she, 104cmee. Golden Glitter (VH18-017-0436) she, 100cm, prt
Kastanjan Mowhattan on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.