Everholt Santa Muerte (VH19-044-0004)
| Rotu | Holsteininhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 164 cm |
| Syntynyt | 06.01.2019, Irlanti, alle 3v, tai ikääntymistä ei ole ilmoitettu |
| Väri | tummanruunikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | http://kammio.net/kp/santamuerte.html |
| Rekisteröity | 13.01.2019 |
| Kotitalli | Kurjenpesä (KURJ7834) |
| Kasvattajanimi | Everholt |
| Kasvattaja | EVER4304 |
| Omistajat | Lissu T. (VRL-12701) |
KRJ-I (108.500p), 28.02.2021, KRJ
VIR MVA Ch, 01.02.2020, NK
Ch, 01.01.2020, NK
KTK-I (80.000p), 20.04.2019, hevosktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Kerberos PB (VH13-044-0222) holst, 166cm |
ii. Leviathan (VH11-044-0354) holst, 168cm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Mask of Venom (VH11-044-0357) holst, 164cm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Malleu's Amina CTN (VH12-044-0172) holst, 166cm |
ei. Malleus Maleficarum (VH05-044-3098) holst, 169cm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Ardente (VH03-044-9267) holst, 156cm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Kerberos PB (VH13-044-0222) holst, 166cmii. Leviathan (VH11-044-0354) holst, 168cm
Emälinja
e. Malleu's Amina CTN (VH12-044-0172) holst, 166cmee. Ardente (VH03-044-9267) holst, 156cm
Everholt Santa Muerte on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.