Crisis Yemn x (VH23-034-0021)
Tämä hevonen on kuollut 12.04.2026.
| Rotu | Angloarabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 160 cm |
| Syntynyt | 18.03.2023, Puola, Kuollessaan 24.9 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/crisu/ |
| Rekisteröity | 01.04.2023 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Speedy Will (VH21-034-0059) x, 165cm, rn |
ii. Tuntematon ori | iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Tuntematon tamma | iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Paprotna Yemn x (VH22-034-0013) x, 158cm, rn |
ei. Sierra Theory Of Poseidon (VH20-034-0040) x, 158cm, trn |
eii. Psygon (VH16-003-0225) ox |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Theory Of Change (VH21-006-0164) xx, 161cm, rn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Supras Yemn x (VH21-034-0049) x, 161cm, rn |
eei. Blind Banker xx (VH21-006-0162) xx, 168cm, prn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Vignetta x (VH20-034-0038) x, 158cm, rn |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Speedy Will (VH21-034-0059) x, 165cm, rn
Emälinja
e. Paprotna Yemn x (VH22-034-0013) x, 158cm, rnee. Supras Yemn x (VH21-034-0049) x, 161cm, rneee. Vignetta x (VH20-034-0038) x, 158cm, rn
Crisis Yemn x on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.