Collette Yemn x (VH23-034-0055)
Tämä hevonen on kuollut 12.04.2026.
| Rotu | Angloarabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 155 cm |
| Syntynyt | 25.09.2023, Puola, Kuollessaan 20.7 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/collette/ |
| Rekisteröity | 14.10.2023 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Kikorze Yemn x (VH22-034-0008) x, 157cm, rn |
ii. Cypres NIO x (VH21-034-0051) x, 161cm, rn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Jewelclaw (VH21-034-0062) x, 152cm, rt |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Faella LH (VH22-034-0017) x, 155cm, rn |
ei. Phoenix III (VH20-034-0005) x, 154cm, rt |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Keep the Faith ox (VH16-003-0291) ox, 165cm, tprn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Kikorze Yemn x (VH22-034-0008) x, 157cm, rnii. Cypres NIO x (VH21-034-0051) x, 161cm, rn
Emälinja
e. Faella LH (VH22-034-0017) x, 155cm, rnee. Keep the Faith ox (VH16-003-0291) ox, 165cm, tprn
Collette Yemn x on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.