Odyssey Yemn (VH23-039-0049)
| Rotu | Budjonnynhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 163 cm |
| Syntynyt | 12.06.2023, Puola, 23.2 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/ode/ |
| Rekisteröity | 04.07.2023 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Wysoko Yemn (VH21-039-0139) budj, 163cm, rn |
ii. Nat Gade (VH21-039-0089) budj, 162cm, rn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Poka Bereza (VH21-039-0092) budj, 163cm, rn |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Tarnowa Yemn (VH22-039-0008) budj, 165cm, rn |
ei. Dreamhack (VH21-039-0141) budj, 166cm, rn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Darnitsa Tern (VH21-039-0118) budj, 165cm, rn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Wysoko Yemn (VH21-039-0139) budj, 163cm, rnii. Nat Gade (VH21-039-0089) budj, 162cm, rn
Emälinja
e. Tarnowa Yemn (VH22-039-0008) budj, 165cm, rnee. Darnitsa Tern (VH21-039-0118) budj, 165cm, rn
Odyssey Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.